Rugsėjo 26 horoskopas

Rugsėjo 26 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Nesigailėkite to, kas negrįžtamai prarasta, galvokite apie ateitį. Ir mažiau svajokite, viskas, kas nerealu, bus nuostolinga. Tardamiesi, žadėdami būkite tikri, kad tai tikrai galėsite įgyvendinti. Atidžiau vairuokite. Pasisaugokite vagių ir liežuvautojų.

Ne pati geriausia diena tvarkyti skubius reikalus, tuščiai sugaišite. Nusivylimai laukia tų, kurie pervertina savo galimybes ir yra pernelyg daug užsibrėžę.

Nors šiandien galimos nemalonios staigmenos, sugebėsite rasti greitą bei tinkamą išeitį. Draugais, padėjėjais labai nepasikliaukite – jie gali suklaidinti ir sujaukti planus. Jūsų sąžiningumą gali patikrinti mylimas žmogus.

Nesusipratimų, apmaudžių apsirikimų metas. Atsakingus, pavojingus darbus, sudėtingą kelionę verta atidėti kitai dienai. Nesinervinkite ir nepykite dėl niekų – ypač ant kolegų ir artimųjų. Pasaugokit sveikatą.

Nieko rimta nesiimkit: vėliau gali tekti koreguoti šios dienos sprendimus ir veiksmus. Būkite nuoširdesni sutuoktiniui, be reikalo neįtarinėkite. Kita vertus, būtent šiandien gali atsiskleisti sutuoktinio neištikimybė.

Būsite linkę į neobjektyvius vertinimus: arba nejusite pavojaus, arba tuščiai nerimausite. Darbe būkite itin atidūs dėl gaunamos informacijos, dokumentų. Mažiau tikėkitės naudos iš gautų pasiūlymų.

Galite nepastebėti apgaulės ar pavojaus, ypač jei bendrausite su įtakingais arba mažai pažįstamais asmenimis, užsieniečiais, dalykiniais partneriais. Tačiau ir patys save galite suklaidinti norimus dalykus įžvelgdami ten, kur jų nėra.

Nebus lengva: tikėtini nusivylimai ir nuoskaudos, kita vertus, jumis irgi gali nusivilti aplinkiniai, ypač tėvai. Būkite itin atidūs atlikdami savo užduotis, galite padaryti klaidų. Patartina nepriimti svarbių sprendimų šeimoje, netinkamas laikas įsipareigoti.

Netikėti likimo kaprizai gali sugriauti tai, kas buvo stabilumo, džiaugsmo pagrindas. Vis dėlto jei neskubėsite spręsti, situacija išsirutulios jums naudingai. Netikėkite įtakingų asmenų pažadais, labai nepasikliaukite draugais.

Sunki diena ir emociškai, ir fiziškai. Galite pasijusti bejėgiai prieš pasiekusias naujienas, susiklosčiusias aplinkybes, prieš vaikus, sutuoktinį: taip bus iš tiesų, jei iškart reaguosite, imsitės kokių nors veiksmų. Svarbu atsitraukti ir palaukti. Emocijos turi nurimti, tik tada rasite racionalesnį sprendimą.

Nors įtaka iš šalies dažniausiai žalinga, bet ir savimi pasikliauti neverta. Pirmasis įspūdis, staigūs sprendimai – klaidingi, tad svarbiausia neskubėti. Nerizikuokite reputacija, sveikata, mažiau įtarinėkite mylimą žmogų.

Neverta vaikytis tiesioginės, konkrečios naudos: bus sunku susiorientuoti finansiniuose klausimuose, galite pervertinti ir savo galimybes. Neatidumas sutuoktinio poreikiams, o ypač jausmams neatleistinas.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą