Rugsėjo 28

Rugsėjo 28 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Rūpesčiai dėl namų ar tėvų gali priversti pakeisti veiklos planus. Darbe pasistenkite itin korektiškai elgtis su vyresniais ar viršesniais už save kolegomis ir venkite rodyti savo nepasitenkinimą vadovybei.

Verta atidžiau apgalvoti savo veiksmus – galite įsivelti į avantiūrą. Kantrybė šiandien apskritai pravers – jus gali išvesti iš pusiausvyros vaikų nepaklusnumas, giminaičių ar draugų nuomonė apie mylimą žmogų.

Laukiate gerų permainų veikloje? Jos realios, tiesa, jei šiuo metu būsite diplomatiškesni ir apsukresni. Tad likite lankstesni bendraudami, atsargesni įsipareigodami ir atidžiau vykdykite jums duodamus nurodymus.

Aklu užsispyrimu nieko nelaimėsite, veikiau susipyksite su tais, kurie jus palaiko, su partneriais, antrąja puse. Tad neskubėkite reikšti savo nuomonės, pasistenkite suvokti ir kito pozicijas. Nepatartina niekam įrodinėti savo teisybės.

Nemaloni diena – nei artimieji, nei vadovybė jūsų nenorės suprasti. Venkite nereikalingo bendravimo, nesiaiškinkite santykių, apdairiau vairuokite automobilį. Verta pasiguosti geram draugui, reikalus ir keliones atidedant kitoms dienoms.

Nors jusite, kad viskas klostosi geriau, ir užčiuopsite realius savo pastangų rezultatus, neperšokę duobės nesakykite „op“. Nebūkit patiklūs su žmonėmis iš toli: neva naudingi užsieniečių pasiūlymai gali nepasiteisinti.

Ne viskas sklandžiai klostysis: bus sunku susitelkti ties reikalais, įvairūs kliuviniai nuo ankstyvo ryto gadins nuotaiką. Gali tekti įveikti sutuoktinio ar tėvų, taip pat vadovo, dalykinių partnerių pasipriešinimą, skeptiškumą.

Daug ką lems jūsų pačių veiklumas, mokėjimas bendrauti, sudominti aplinkinius savo reikalais. Kreipkitės pagalbos į įtakingą draugą. Tikėkite geromis permainomis ir venkite pyktis su tais, kurie jums gali padėti.

Galite pajusti, kad prarandate vidinį tvirtumą. Nesinervinkite, nepanikuokite, tai neigiamai atsilieps jūsų santykiams su vadovu ir karjerai. Venkite atsakingų užduočių, neprisiimkite naujų įsipareigojimų.

Reikalai pajudės geresne linkme, tačiau jei norimo rezultato sieksite iškart – viską sugadinsite.

Esamus rūpesčius, ypač šeiminius, finansinius, būsite linkę dramatizuoti, galimos priverstinės išlaidos. Neužsispirkite bendraudami su antrąja puse, būkite atlaidesni. Būkit atidesni maisto kokybei.

Aplinkiniai gali nenorėti jūsų išgirsti, suprasti ar vykdyti duotų įsipareigojimų. Kita vertus, iš jūsų pačių gali būti pareikalauta tesėti pažadą. Venkite ginčų, būkite pagarbūs, nuoširdūs, atlaidūs. Atidžiau pasirašinėkite dokumentus, neskubėkite žadėti. Venkite įsipareigoti prieš savo valią.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą