Avino horoskopas 2011-iems metams

2011-ieji jau artėja į pabaigą, tad pats laikas pažvelgti į artėjančius 2012-uosius metus ir pabandyti nuspėti, ką gi žada žvaigždės naujaisiais 2012-ais metais Avinams!
Avino horoskopas 2012-iems metams

2011-ųjų metų horoskopas Avino zodiako ženklui

Avinams metų pradžia bus ne labai optimistiška, taip pat ir vėlesniu laikotarpiu gali atsirasti optimizmo stoka. Ši situacija susidarys ne tik dėl objektyvių problemų, tačiau taip pat teks su kuo nors atsisveikinti.

2011-aisiais Avinui didžiausias iššūkis gali būti jūsų požiūris į visą, kas vyks aplink jus. Privalote vadovautis filosofija: viskas, kas vyksta, – tik į gera. Sausį seksis avantiūristams, nuo vasario iki rugsėjo mėnesio labiau seksis tiems, kurie keliauja. Šis laikas bus geras doriems politikams, atsakingiems pedagogams ir studentams.

Nuo rugpjūčio 2011-aisiais sėkmė ims šypsotis karjeros siekiantiems. Ypač antroji rugsėjo pusė, spalis bei lapkričio pirmoji dalis bus palankūs permainoms darbe (naujo darbo paieškai, naujos veiklos pradžiai). Energija spinduliuojantys bei avantiūristiškos nuotaikos Avinu tapsite sausį, vasarį, kai turėsite galimybę pataisyti savo pašlijusius reikalus bei sveikatą. Patirtos problemos, stresai kai kam gali baigtis ligomis, traumomis.

2011-ųjų kovas ir balandis žada įtampą Avino šeimoje, kuri gali išprovokuoti net skyrybas su mylimu žmogumi.

Šie metai bet kokiu atveju patikrins jūsų santuokos (draugystės) tvirtumą. Galimas dalykas, kad tarp gyvenimo partnerių atsiras trečias.

2011-ais nuo balandžio pirmos dekados iki spalio antrosios pusės nepatartina Avinams ieškoti antrosios pusės. Ir, beje, pyktis su jau turima – tai laikas, kai dažniausiai patys būsite neteisūs.

Vidinė krizė 2011-aisiais, kai būsite nepatenkinti viskuo, truks ne itin ilgai, nors tai nemalonus, tačiau būtinas etapas jūsų gyvenime. Kad patirtos kančios nebus tuščios, suprasite jau 2012 metais.

Jei esate gimę Gyvatės, Drakono, Beždžionės metais, šie metai nebus labai sudėtingi. Labiausiai saugotis turėtų gimusieji Jaučio, Žiurkės, Gaidžio metais.

Visų zodiako ženklų horoskopai 2011-iems metams

91 komentaras:

 1. jau taip buvo blogai,o ateinantys metai visai nuliudino,nezinau ka ir galvoti

  AtsakytiPanaikinti
 2. absoliučiai prieštarauja profesionalų prognozėms

  AtsakytiPanaikinti
 3. visa purva ant avino horoskopo supyle,o toliau ena kitiem geryn kol zuvim geriausia.

  AtsakytiPanaikinti
 4. nesamone, netikiu siuo horoskopu, ieskosiu geresnio:)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Jei žiūrėt pagal man pažįstamo žmogaus, gimusio po Avino ženklu, gyvenimą, tai viskas link to jau eina...

  AtsakytiPanaikinti
 6. avinukai nenusiminkim,mes tikim tik gerais horoskopais,o blogos prognozes ne mums

  AtsakytiPanaikinti
 7. nu avinukam ir taip nelabai sekasi paskutiniu metu, o dabar paskaičius visai baisu...pritariu blogos prognozės ne mums:))

  AtsakytiPanaikinti
 8. tikrai nesamone,jau ir sie metai siaubingi buvo,tai ka kalbet apie kitus?siaubas:(

  AtsakytiPanaikinti
 9. Daugiau nebenoriu skaityti...viskas į blogą, kas per nesąmonė!? Jau ir taip man trys metai buvo purvas!

  AtsakytiPanaikinti
 10. Jau sie metai buvo panasus avinams kaip dabar aprasyti 2011,taip iseina laukia viskas taspats.

  AtsakytiPanaikinti
 11. nu jau nezinau ka ir galvot dar daugiau blogio ateina nuliudino mane ir tai jau isgyvenu vidine krize, diena negaliu pailset nuo mokslu,o nakti nuo visokiausiu kosmaru ;(((

  AtsakytiPanaikinti
 12. nesamone, nes visuose knygose ir kituose horoskopuose raso ,kad 2011 bus patys aktyviausi ir patys sekmingiausi metai is visu kiek tik avinukams buvo. Juos ims vertinti ir visur seksis :)

  AtsakytiPanaikinti
 13. oij viska galima savaip interpretuoti o siaip manau net neprofesionalu vien tik parasyti kaip blogai zmogui viskas bus :) nesamone praejusiais metais skaiciau horoskopa sake kad bus sunkus metai o vasara is vis galimi baisus nuopoliai ;D ir tik pamanykit atejo vasara ir mano gyvenimas apsisuko 180 laipsniu kampu daugelis svajoniu gauliausiai issipilde , ir viskas pasisuko i pasakiska puse ;) (cia siaip pvz, kad nelabai geraisavo darba atlieka tie kas sudaro horoskopa nes visiskus briedzius ispranasauja :)

  AtsakytiPanaikinti
 14. Kas lemta niekur nedingsi reikės atlaikyti, jei nieko gero neskirta tai gal bus geri metai.....

  AtsakytiPanaikinti
 15. horoskopas lieka horoskopu ..ne visada ir issipildo ka paraso:P taip,kad maziau imti i galva reik kas yra pateikiama..

  AtsakytiPanaikinti
 16. nesamone! kiek galima blogybiu? jau uztenka! per siuos metus ir skyribos ir kt nelaimes, o dar kiti metai ;((((

  AtsakytiPanaikinti
 17. Sveiki avinukai,


  Na, man 2010m. pragaro metai buvo.....2011 visai patiko...
  Taip,kad viskas bus gerai ! Kad tik sveiki butume, darbai antros puses, kaip nors susidelios i vietas....

  As laukiu kitu metu,velniop,kaip sitie mane issekino....

  AtsakytiPanaikinti
 18. Košmaras kažkoks 2010 metai buvo patys baisiausi mano gyvenime, perskaičius 2011 metų horoskopą galima iš kart pasikart. Kodėl visada avinamas rašoma tik blogai, jau net neprisimenu, kada buvo parašyta avinams,"Šitie metai bus geri, laimės ir džiaugsmo kupini".

  AtsakytiPanaikinti
 19. mane taip pat nuliudino ateinantys metai,nes sie taip pat ne kokie buvo

  AtsakytiPanaikinti
 20. o kaip kiaules metais gimusiems

  AtsakytiPanaikinti
 21. a man visai neblogi buvo tik reikejo netingeti ragus paroditi :)

  AtsakytiPanaikinti
 22. paskaičius tokius horoskopus ir sudepresuot galima, tikrai šie metai jau buvo prakeikti kažkokie, net su noru neįmanoma nieko gero įžvelgti, tai jei dar tokie vieni bus nebežinosiu kur dėtis

  AtsakytiPanaikinti
 23. Taigi geri metai ! viskas, kas vyksta, – tik į gera! NEPAMISKITE!

  AtsakytiPanaikinti
 24. Joo, blogesniu metu, nei buvo sie nelabai pamenu. O sitas horoskopas isvis i nevilti istume. Ir tikrai, kiek skaitau - avinams visad blogiausios prognozes buna

  AtsakytiPanaikinti
 25. Nesamone negaliu patiketi siuos vos tempiau ir kiti tokie laukia,nezinau kaip jum,bet mane jau baigia nusadinti,teks turbut ragai galasti

  AtsakytiPanaikinti
 26. Mes abudu su vaikinu avinai, taip,daznai lb pykstames, net nzn ar yra ta meile ar tik pririsimas, del netekimo zmogaus galbut horoskopas ir nemeluoja.. nes santykiuose krize jau senai, nera beveik nei nuoirdumo, nei pasitikejimo labiausiai is jo puses....

  AtsakytiPanaikinti
 27. yra kaip yra, ne tiek atlaikėm, atkentėsim ir šiuos metus.Viltis tų pačių motina, sulauks ir avinai gerų metų.Apmaudu, kad nėra kam pasiguosti:duktė, abu broliai, brolienė,geriausia draugė-avinai.O gal toks tokį palaikysim ir atlaikysi...

  AtsakytiPanaikinti
 28. as kazkaip netikiu, galvoju, kad viskas bus geriau negu siais metais yra ;) reikia tokius dalykus perskaityti ir pamirsti :) OPTIMISTISKUMO zmones ;)

  AtsakytiPanaikinti
 29. Bet vis delto yra teisybes, kaip paskaitau komentarus sie metai nekoki buvo avinams,as pati avinas patyriau siais metais issiskyrima po ilgu gyvenimo metu kartu.

  AtsakytiPanaikinti
 30. Anonimiškas rašė.
  taip nieko gero ir dar skyrybos po 25 metų bendro gyvenimo tikra nesąmonė......

  AtsakytiPanaikinti
 31. taip nieko gero ir dar skyrybos po 25 metų bendro gyvenimo, tikra nesąmonė......

  AtsakytiPanaikinti
 32. Nesamone. Paskaitykit profesionalu rasyta horoskopa, yten bent parasyta zmogiskai. O cia kazkokio sarlatano blevyzgos.

  AtsakytiPanaikinti
 33. kodel rasot ,kad jodasis menulis 2011metu bus mergeles zenkle?kiek domiosiu astrologija,jis bus avine

  AtsakytiPanaikinti
 34. Žiūriu ne man vienai šie metai nelabai kokie buvo :)

  AtsakytiPanaikinti
 35. Na, laukim 2012, rašo, kad avinams jau bus geriau

  AtsakytiPanaikinti
 36. Šis horoskopas smarkiai pro šalį, nurašytas 5-6 metų senumo. Taigi Jupiteris sausio 18 d. įeina į Avino ženklą, o čia nei pusės žodžio... Gėda taip maustyti savo skaitytojus. SENAS HOROSKOPAS

  AtsakytiPanaikinti
 37. nori tikek nori ne... kaip pasiklosi taip ismiegosi ;)

  AtsakytiPanaikinti
 38. Avynėliai, nepulkit į neviltį, kiek aš jus pažįstu, jus pasibadote, bet galiausiai surandate išeitį. Remkitės į skorpus, jei tokių turite. Jie kartu su jumis padejuos, bet ir padės rasti sprendimus.O horoskopas ne dai bog, todėl beliks jums pasidžiaugti mažomis sėkmėmis kas jus ir stums į tikslą. Aukščiau ragiukus.

  AtsakytiPanaikinti
 39. Cia gi 2010 metu horoskopas,tos pacios skyribos,tingi sudariti nauja,tik uz pinigus

  AtsakytiPanaikinti
 40. Aš irgi avinas. Man taip pat metai buvo š....i, galvojau gal kiti bus geresni, bet žiūriu ne. Pritariu kažkuriam anonimui, kuris rašė kad avinams visada viską blogiausią prognozę ir šiaip apibūdinimus sudeda.

  AtsakytiPanaikinti
 41. viskas yra snipstas, gali skaityti tada ,jai neturi ka veikti ,tos nesamones prisiskaitom ir paskui nusivilimas persekiojia ,,,,taip ,kad apsivainikuokim ragus ir eikim aukstai galvas iskele ,juk mes ,,,,,AVINAI,,,,,stiprus ,kantrus,ir nenugalimi ,,,,,,tikekim savimi ir viskas bus gerai,sekmes visiems ,,, AVINAMS.

  AtsakytiPanaikinti
 42. Kartis neisiu, bet galėtų būti ir geriau. Laikykimės

  AtsakytiPanaikinti
 43. VIENA ANONIME RASE SI POSTA,NU BETMAN 100%TINKA,MES IRGI ABU AVINAI SU DRAUGU!!Mes abudu su vaikinu avinai, taip,daznai lb pykstames, net nzn ar yra ta meile ar tik pririsimas, del netekimo zmogaus galbut horoskopas ir nemeluoja.. nes santykiuose krize jau senai, nera beveik nei nuoirdumo, nei pasitikejimo labiausiai is jo puses....

  TURIM VAIKELI,BIJAU NET PAGALVOT APIE SKYRYBAS IR JUO LABIAU APIE TRECIA ZMOGU SEIMOJE!!!! KOSMARAS,BADYSIMES

  AtsakytiPanaikinti
 44. nu bet ziuriu cia tiek optimistu :D niekam netinka blogas horoskopas, visi tikisi geru metu kad ir ka sitam straipsni rasytu :DD man nepasakyciau kad blogi metai buvo, nesiskundziu, buna ir blogiau :)

  AtsakytiPanaikinti
 45. 2010 baisiausi metai mano gyvenime- isgyvenu ka ne daugeliui teko ar teks isgyventi..ko net baisiausiam priesui nieks nelinketu....Tikiuosi 2011 tik geru...na geressniu....

  AtsakytiPanaikinti
 46. visada zada sudinus metus, negalit kazko geresnio prikurt , o tik neteikt pesimistiskai? :)

  AtsakytiPanaikinti
 47. na man atitinka, nes vakar pries pat dvylikta susipykau su draugu ir issiskyriau,,

  AtsakytiPanaikinti
 48. nu jo horoskops netikes

  AtsakytiPanaikinti
 49. Klausykit, nustokit bambet... Taip tikrai ir skyrybos bus ir bedos uzklups. Kokie Jus avinai, jei esat pesimistai? nesuprantu visiskai Jusu. Avinas - vedlys. Taip, kad kaip susideliosit, taip ir bus. o bus gerai, patikekit, tik reikia veikti. :) Geru, optimistisku, sekmingu, laimingu metu, AVINUKAI.

  AtsakytiPanaikinti
 50. nors horoskopas ir nėra pats geriausias, bet paskaičius avinukų komentarus plati šypsena pasiekė ausis :D mielieji, kokie gali būti blogi metai, jei jūs visi tokie faini? :D jergau, džiaugiuos, kad gimiau avinuke :D jou, visiem bučkiai, gerų metų :*

  AtsakytiPanaikinti
 51. Sunku tiketi tuo,ko is vis nesinori patiketi.Nekokios prognozes mums siais metais,ir kaip bus istikruju sunku pasakyti.As galvoju kad kazkiek teisybes yra,bet musu ateitis,nesvarbu ar tai metai ar menuo,daug priklauso nuo musu paciu.Tad siekime,stengimes,bandykime,o gale metu, patys ir nuspresime,kaip mums tie metai praejo.Visiems sekmes ir viso ko geriausio....

  AtsakytiPanaikinti
 52. na ir as galvojau ,kad sie metai jau mums bus geri:(liudina ,kad pykciai bus antraja puse ir pns kazkaip ir ikekt nesinori ,na bet kaip bus tai ci anuo musu paciu priklauso manau

  AtsakytiPanaikinti
 53. kažkokios kvailystės,viskas priklauso nuo pačio žmogaus,būk geras visiems kitiems dorais darbais, doru elgesiu,nepavydėk,nekeiksnok kitų, metai bus nuostabūs

  AtsakytiPanaikinti
 54. Taip tai visa tiesa apie avina jau siandien praradau darba ir tik liko laukti traumu ir. Skirybu

  AtsakytiPanaikinti
 55. nesamone,ir taip nesiseka o dar nieko ir nezada.....na bet reikia tik pastangu,pasitekejimo sawim ir biski sekmes;]

  AtsakytiPanaikinti
 56. visa neta isknisau, ir visi skirtingai prognozuoja, vieni raso kad bus labai gerai, kiti kas viskas blogai. Manau nereik isvis tiketi ka raso, nes kiekvienam avinui vis kitaip, negalima pasiduot kazkieno parasytai nesamonei!!!

  AtsakytiPanaikinti
 57. http://www.sveikas.lt/naujienos/ivairenybes/2011-metu-horoskopas/

  Va stai cia geriau raso :)))))

  AtsakytiPanaikinti
 58. patikekit,cia yra visa tiesa avinam,mes patys tokie

  AtsakytiPanaikinti
 59. jau sie metai kokie sunki tai neturiu zodziu viskas griuva slysta is ranku. tikiuosi tai tik i gera bus.

  AtsakytiPanaikinti
 60. viskas prasidėjo taip, kaip ispranašavo horoskopas: isdavė mylimas zmogus, gyvenu baiseme strese ir baimėje, kad tik neišsipildytų tolesnės pranašystės, nuo streso pašlijo sveikata, bet vistiek tikiuosi, kad viskas gali baigtis gerai.

  AtsakytiPanaikinti
 61. Sveiki, Avinukai! As pats esu Avinas, kartais pagalvoju, kad net Didelis AVINAS. Labai noreciau suzinoti, kas is avinuku turi drauge Dvyne?..t.y. Sirdies drauge. Draugauju keleta metu, bet taip ir nesuprantu Jos. Patarkite, bent kazka.Dekoju uz atviruma.

  AtsakytiPanaikinti
 62. sveiki avinukai.o man sis horoskopas atvere akis tarp musu atsirado ntrecias kaip ir raso sirdyje ruduo musu 11m pragyventu kartu eina i pabaiga.jis oziaragis o jinai zuvis .atitinka viskas .mes dar kartu bet jau viskas laikina pas juos jau love

  AtsakytiPanaikinti
 63. Viskas man 100% atitinka..manau cia viskas teisinga ir kaip parasyta netekau artimo zmogaus

  AtsakytiPanaikinti
 64. sunkūs metai, tikrai... bet nemanau kad taip blogai ir bus. galų gale, viskas priklauso nuo mūsų.

  AtsakytiPanaikinti
 65. norėjau netikėti metų pradžioje šiuo horoskopu, kadangi tikėjaus geresnių metų, bet deja viskas linksta ta kryptimi kaip parašyta, metų pradžia ne kokia, žiūrėsim kas toliau...

  AtsakytiPanaikinti
 66. nelabai tykedavau horoskopais ,bet cia surasytas grynai mano dabartinis gyvenimas ,zmona isdave su kitu skyrybos ,stresas ir tt.... tikiuosi kad viskas kada psybaigs

  AtsakytiPanaikinti
 67. horoskopas tikrai sako tiesa kaip tik izengiau i 2011 taip ir prasidejo beda po bedos lia po ligos dabar betruktu kad isproteciau :D

  AtsakytiPanaikinti
 68. na o man viskas tinka, net laukiame naujo seimos nario:)

  AtsakytiPanaikinti
 69. Sveiki, Avinukai! Kaip suprantu nelabai prasidedate su Dvynemis. Viena Dvyne atsake. O Avinai, kaip sekasi su Dvynemis?

  AtsakytiPanaikinti
 70. Nesamone kazkokia..geriau paskaitysiu zuvu horoskopa ,o gal keliom valandom anksciau gimiau:DDDbent jau nuotaika sau praskaidrinsiu:DDnes kovo 21 tik pradzia ,ka ten gali zinot ir taip darau visada ,kai kas blogo parasyta:DDDavinu zodiake:DD

  AtsakytiPanaikinti
 71. netikiu horoskopais ir nebuvau skaites savojo iki siandien.. kita karta rasykite geresnius horoskopus, busiu dekingas... nepaisant to kad visa metu pradzia su****a, tai dar po vakarykstes dienos galvoju reikia pasiskaityt kas gi cia ir kaip.perskaicius 5 pastraipa, spjoviau i viska ir nustojau skaityti toliau, kad neduok die.. o vakarykste diena buvo skausminga tuo, jog teko issiskirti su zmogumi, su kuriuo buvo praleisti 7 metai kartu.. na bent jau ne del trecio. laukykites avinai!

  AtsakytiPanaikinti
 72. Sveiki! Gal bent Vienas Avinukas 'vargstantis' su Dvynuke parasys??? Dekoju.

  AtsakytiPanaikinti
 73. daznai sakydavau kad horoskopas nesamone bet paskaiciau aprasymai praeiti tai atitinka 100 %

  AtsakytiPanaikinti
 74. na teko dvynuke tureti atvirai pasakysiu viskas atitinka puikiai tik reikia protingai viska imti virsu jei perlenki lazda dazniai isduoda tie dvynukai:)

  AtsakytiPanaikinti
 75. Jo, paskaiciau ir matau, kad daug kas jau issipilde, ko laukti toliau, tik likimas zino....

  AtsakytiPanaikinti
 76. Paskaiciau ir nematau as sitame horoskope kazko labai blogo. Kaip paziuresi is kokios puses. Del skirybu net nemastau, nes jei praeitais metais neissiskyrem, tai liksim drauge ir toliau. Jei atsiras trecias, tai nebent is mano puses. Metu pradzia labai itempta, ir dabar dar itempta, bet pamazu svieciasi pokyciai geraja prasme. Paskaiciau sita horoskopa ir man patiko, kad karjerai sekmingas laikas nuo rugsejo men, nes kaip tik tada bus pirmieji zingsniai mano naujajame darbe.
  Noriu visiems , kurie skaitys ikvepti optimizmo likusiems metams. Kas bus, tas bus, avineliai neprazus!

  AtsakytiPanaikinti
 77. Sveiki!
  Gerai, kad Avinai tokie Optimistai.
  Sekmes Jums!
  Avinas.

  AtsakytiPanaikinti
 78. Manau kaip siuo metu bebutu blogai,tai tik i gera.Kaip sakoma"nera to blogo,kas neiseitu i gera".Taip kad tikekit ir laukit geresniu laiku

  AtsakytiPanaikinti
 79. ka galiu pasakyti, baisesniu metu ir neturejau, visiskai atitinka man :/ metu pradzia tai tiesiog tragedija buwo, dar iki dabar kapstaus is psichologiniu problemu, labai tikiuos, kad posakis: "nera to blogo, kas neiseitu i gera" issipildys :) labiausiai gazdina tas artimo zmogaus praradimas, bet guodzia tai, kad tiek prakentejus siais metais visdar kartu esam ir nenusimato nieko blogo :)

  AtsakytiPanaikinti
 80. Man ir prognoze tinka, buvo issiskirimu bet susitaikem, tai tikiuosiu neprarast mylimo zmogaus... <3

  AtsakytiPanaikinti
 81. Man ir tinka, issiskyriau.. laukiu 2012 m. gal bus geresni metai...

  AtsakytiPanaikinti
 82. baisut baisuteliai, kaip laukiu nauju metu, sako niekada nesakyk niekada, bet tikrai niekada iki siu metu nesu turejusiu blogesniu metu :( tragedija kazkokia, jei ir kiti tokie bus, tai stogas nuvaziuos.

  AtsakytiPanaikinti
 83. Sitie metai tai kazkoks kosmaras,mes su vyru abudu avinai,tai namuose jau kaip kare.Laukiu nesulaukiu kitu metu

  AtsakytiPanaikinti
 84. Jau dabar gali žinoti, kas gi tavęs laukia ateinančiais 2012-aisiais: 2012 horoskopas Avinams.

  AtsakytiPanaikinti
 85. Atsimenu kai skaiciau sita horo metu pradzioje ir sau sakiau, ne negali buti kad ir vel kosmaras, juk nebeistversiu. Todel emaiu skaityti visus horoskopus kiek tik radau ir atsirinkau geriausia ir juo tykejau:))), na kad taip liudnanebutu, deja horoskopas issipilde butent sitas, pats tiksliausias :))O dabar perskaiiau 2012metu ir tykiuosi kad irgi issipildys sitas!!! :)))Sekmes visiems!!!

  AtsakytiPanaikinti
 86. Atsiprasau uz klaidas :)) Klavetura streikuoja...

  AtsakytiPanaikinti
 87. Na ką, pradėjau tikėti horoskopais po tokių metų. Duok Dieve geresnius 2012-liktus.

  AtsakytiPanaikinti
 88. Viskas teisybė, panašiai ir buvo.

  AtsakytiPanaikinti