Dvynių horoskopas 2011-iems metams

Artėjant 2011 metams į pabaigą, pats apžvelgti astrologines 2012-ųjų metų prognozes ir pabandyti nupasakoti, ką gi žada žvaigždės Dvyniams naujaisiais 2012-aisiais!
Dvynių horoskopas 2012-iems metams

Ar jau žinai, ką žvaigždės sako, apie ateinančius metus žmonėms, gimusiems po DVYNIŲ zodiako ženklu? 
Horoskopas dvyniams 2011-aisiais metais

Dvyniams metų pradžia puiki: sausis labai svarbus ir darbinei, mokslinei ar kūribinei veiklai, bei asmeniniam gyvenimui. Tokie iš esmės bus visi metai, skirti ne tik atrasti, suvokti savo tikslus ir juos pasiekti.

Ateinantys 2011 metai tarsi nukirs viską, ko nereikia jūsų gyvenime, palikdami tik tai, kas jūsų, kas tikra.

Ko gero, didžiausias dėmesys bus sutelktas į veiklą, karjerą, o namams laiko stigs.

Tad šiais metais būkite drąsūs, protingai avantiūristiški, ir jūsų didžioji svajonė išsipildys.

2011-ųjų vasaris bus itin sėkmingas, jei nerizikuosite, spręsdami finansinius klausimus. Nepažeidinėkite įstatymų – kovą kentės nesąžiningieji. Balandį ir gegužės pradžioje netinkamas metas keisti darbovietę – privalėsite gilintis į senus dalykus. Šie mėnesiai palankesni imtis remonto namuose. 2011-ųjų gegužė ir beveik visas birželis – vieni sėkmingiausių mėnesių dvyniams. Verta rizikuoti ir darbinėje veikloje, ir širdies, meilės reikaluose. Liepa, rugpjūtis – lauks didelis darbymetis. Bus svarbu rasti gerų padėjėjių ir nepamiršti sveikatos stiprinimo. Priešingu atveju dėl padidėjusio darbo krūvio, atsiras nuovargis ir būsite linkę sirgti. Rugsėjį, spalį galite sulaukti nemalonumų dėl įstatymų ar dalykinių susitarimų pažeidimo.

Šiuo metu bus ir dar kita problema – tai sutuoktinis, gyvenimo draugas. Jūsų santykiai gali truputėlį suprastėti, o nesaugant ir iširti.

Nuo spalio pabaigos tapsite truputėlį agresyvūs ir galbūt net karingi.

2011-ais dvyniams bus sudėtingas lapkritis – laukia konkurencinga kova, galbūt neteisybė. Lapkričio pabaigoje ir gruodį įtampa darbe mažės, tai bus geras laikas plėsti veiklą. Imkitės naujų dalykinių pasiūlymų – bus perspektyvu.

Skaityk kitų zodiako ženklų horoskopą 2011-iems metams.

92 komentarai:

 1. kaip ir nieko , bet jai imanoma dvinio horoskopas gymusio kiaules metais , aciu.

  AtsakytiPanaikinti
 2. o jei imanoma gali parasyt be klaidu. aciu

  AtsakytiPanaikinti
 3. sakyciau neblogas,o kaip bus pagyvensim pamatysim;)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Nieko sau geri metai:problemos su teisėsauga,konkurentai,pašlijusi sveikata,o gale metų paliks antra pusė.Bet šiaip viskas gerai.

  AtsakytiPanaikinti
 5. pradzia nuostabi ,galas kiek liudnesnis.

  AtsakytiPanaikinti
 6. kaip liudna :-( o kur dvyniu meile?????? dar vieni metai negi bus be meiles :-( nepatinka man tokie horoskopais

  AtsakytiPanaikinti
 7. Pritariu! Noriu meilės!

  AtsakytiPanaikinti
 8. Meile dvyniams buvo 2010, o 2011 kaip matote reikia saugoti santykius....Kad pabaigoje neisirtu.

  AtsakytiPanaikinti
 9. Nors ir turiu antrą pusę (ne vieni metai), tačiau santykiai 2010 metais buvo patys baisiausi... tai 2011 metai matyt bus lemtingi.. Įdomu tai, kad daugeliui dvynių trūksta meilės, ir kaip matau dauguma jos nori :) malonu būtų susipažint :D

  AtsakytiPanaikinti
 10. sakai susipazinti :) ??? o gal ir nieko butu.

  AtsakytiPanaikinti
 11. :)gal pirmiausia vaikinas ar mergina? :D

  AtsakytiPanaikinti
 12. Speju vaikinai nelabai cia reiskiasi :)

  AtsakytiPanaikinti
 13. DVYNIAI

  2011-ieji Dvyniams – aistros metai. Turėsite drąsos ir pasitikėjimo įveikti bet kokius iššūkius, jei tik jausitės remiamas mylimo žmogaus. Supratimas bei nuoširdumas nesunkiai „nušluos“ visas galimas komplikacijas.

  Balandžio bei rugpjūčio mėnesiais Žvaigždės žada kritinį asmeninių santykių laikotarpį. Kaip bebūtų, jūsų ramus bei realistiškas nusiteikimas išspręs problemas, tad krizė dar nereikš santykių pabaigos.

  Esminis patarimas: pasitikėkite savo partneriu – tai bus kertinis klausimas šiais metais.

  Apskritai Dvyniai linkę į trumpalaikius santykius, bet jei rimtai susidomi žmogumi, pamilsta – tai trunka ilgai. Jų partneriai turi būti kantrūs. Verta pasistengti: norėdami Dvyniai moka išlaikyti puikius tiek fizinius, tiek emocinius santykius. Tai partnerį priverčia jaustis saugiu.

  Po šiuo ženklu gimusios moterys – iš prigimties įdomios, stebinančios asmenybės. Žmonės, kuriuos šios prisileidžia arčiau, neabejotinai tuo susižavi. Pasitikėkite žmonėmis (neaklai) ir nebūsite nuviltas.

  AtsakytiPanaikinti
 14. Perskaitai ir norisi tiketi, nors is kur gali zinoti kas ir kaip bus. 2009 m. sake bus geri mums, bet man tai buvo juodziausi metai gyvenime; metai su ramentais,operacijos, tetes mirtis... Bet mes juk dvyniai ir mes tikim, mes savajojam, mes kylam lengviau ir sunkumus istveriam, manau, lengviau nei kitu zenklu zmones.

  AtsakytiPanaikinti
 15. "Bet mes juk dvyniai ir mes tikim, mes savajojam, mes kylam lengviau ir sunkumus istveriam, manau, lengviau nei kitu zenklu zmones. "

  Grazus zodiai, gerai apibudinantys dvynius, kurie sako, kad dvyniai dviveidziai - LABAI klysta!

  AtsakytiPanaikinti
 16. Sveikuciai. Didesnio egoisto nei dvyniai nesu gyvenime sutikus. Lipa per kitu galvas ir vargo nemato. Jei dvinys neyskaudins ko nors ar neapgaus neuzmigs. Nenoreciau savo gyvenimo kely daugiau ju sutikti.

  AtsakytiPanaikinti
 17. Manau kad dvyniai puikus zmones,kaip cia viena\vienas parase kad jie lipa per kitu galvas,ne visi tikrai gal vienetai,Dvyniai bendraujantis linksmi:)

  AtsakytiPanaikinti
 18. O per kitu galvas lipa ir skorpionai, ir jauciai, ir veziai, ir dar daug visokiu kitu padaru :) cia ne nuo zenklo priklauso. O kas liecia skausmo, tai skaudziausiai kanda skorpionai, o kiti zenklai letai ir ilgai kankina.. :)

  AtsakytiPanaikinti
 19. Ne vien nuo horoskopo priklauso, nemaža dalis kokioje šeimoje augo, koks buvo auklėjimas.

  AtsakytiPanaikinti
 20. Dvyniai - velniškai įdomūs. Neprognozuojami, bet jau tikrai visada geranoriški, suprantantys, užjaučiantys, visada padedantys. Jie tau niekada nesugadins nuotaikos. Optimistai, seksualūs. Kam panorės, tam visada apsuks galvą. Su jais niekada nebūna nuobodu. Bet jau jeigu jį išdavei, nesvarbu -meilėje, darbiniuose santykiuose - saugokis. Kantriai lauks, išlauks, išsilaižys tyliai, necypaudamas, netrimituodamas. Bet kartą kirs. Skaudžiai. Tikrai. Jie puikūs psichologai. Tai apsigimę aktoriai. Ir tikrai ne tokie jau ir paviršutiniški, kokiais dažniausiai juos aprašo. Pažinojau tokią dvynukę. Daug moterų turėjau, bet..

  AtsakytiPanaikinti
 21. Esame dvynių šeima,vedę jau 33 metai,užauginome 3 vaikus ir iki šiol darniai gyvename, aišku būna ir pasikandžiojame, bet nekalbadienių nebūna. Todėl nesutinku, kad dvyniai lipa per galvas, tai tikrai netiesa, galbūt ir tarp mūsų visokių yra, bet mes draugiški,mokantys išklausyti, sugebantys padėti ir užjausti, gal reikia geriau į save pasižiūrėti iš šalies.

  AtsakytiPanaikinti
 22. turiu vaikina dvyni. pradzioje buvo viskas gerai, bet isryskejo veliau jo charakteris. stai ir kenciu dabar labai, niekam to nelinkeciau (negaliu kolkas palikti, dar vilties turiu... bet manau neilgam) cia turbut tik vienetai tokiu, ant kokio as pakliuvau.

  AtsakytiPanaikinti
 23. Turiu berniuka dvyni, santykiai sakyciau net lb geri, dvyniai, man asmeniskai tikrai nuostabus,turi savo visokiu, kaip sakant, priciudu, bet o kas ju neturi???? tik didelis minusas yra pas juos, pavydi nesveikai jau..bet va jau jau baigiu isaukleti:D jie lb gabus mokslams :D

  AtsakytiPanaikinti
 24. Pati esu dvynė ir pripažįstu, jog tai - ne pats smagiausias ženklas. Nors adaptuojamės įvairiose situacijose gan nesunkiai (tame ir yra mūsų dviveidiškumas), tačiau vidinės kovos ir įtampos - pakankamai, tad nevadinčiau savęs labai lengvabūdiška, gal tik išoriškai. Be galo laukiu šių 2011-ųjų, mat labai įstrigo dar vasarą išgirstas astrologų teiginys, jog tai - sėkmės pradžia. Iš tiesų jau kokie 4-5 metai - juodas nesėkmių ruožas, tad griebiuosi vilties šiaudo. Ir linkiu pakilimo visiems Dvyniams, kuriuos jis buvo pamiršęs.

  AtsakytiPanaikinti
 25. As taip pat esu dvyne...Sako,kad mes nepastovus...Nuotaika svyruoja!?Na taip...cia juokiames cia verkiam,cia dziaugiames,cia pykstam...bet noriu paklaust,o kuriam sitaip nenutinka...?
  O siaip brangieji DVYNUKAI,bukim savimi!Niekados nesigailekim,kad esam jais,mes esam rupestingi ir draugiski zmogiukai!Tokiais ir islikim!
  GERU IR SPALVINGU ARTEJANCIU NAUJU METU JUMS MIELIEJI!:*

  AtsakytiPanaikinti
 26. Šių metų pradžioje patikėjau horoskopo žadamos dvyniams didelės sėkmės karjeros srityje ir pakeičiau darbovietę, tačiau šie metai man buvo patys sunkiausi iš visų, kurie sužlugdė mano pasitikėjimą savimi ir patupdė į aklavietę, kai nebežinau į kurią pusę judėti, kad rasčiau šviesą... Su viltimi tikiuosi, kad šiais metais pasikeisiu ir tikėsiu tik savo nuojauta bei pradėsiu gyventi dėl savęs.

  AtsakytiPanaikinti
 27. As irgi turiu pazystama dvyni geriau buciau jo nesutikus baisus veidmainis melagis ir isterikas.Vienu metu draugauja su keliom merginom nuolatos jom meluoja,isnaudoja vargsus tevus kurie jau pensiinio amziaus melzia is ju pinigus nors pats jau visas bernas galetu darba susirast.Ne jam geriau pasedet pazinciu puslapiuose kad susirasti dar kokia kvailele kuria apgaudinet.Tikiuosi ne visi tokie dvyniai bet geriau bukim atsargus!!!

  AtsakytiPanaikinti
 28. Pries kaltindami Dvynius geriau pasiziurekite i save,visi turi pliusu ir minusu,bet Dvyniuose yra daugiau pliusu,o kam nepatinka... patys zinot kur eiti !!!

  AtsakytiPanaikinti
 29. Del vieno ar keliu panasumu nebutina smerkti visus uz tai kaip blogai elgiasi vienas ar kitas musu pazistamas.."jis dvynys, vadinasi visi jie tokie patys"...Nop..taip tikrai nera. Juk zmogaus charakteris susideda is daugybes dalyku:jo gimimo datos, paveldetu bruozu, aplinkos kurioje augo. Kiekviena ju taip pat turi begales "saku". Esu dvyne ir savyje per savo gyvenimo metus pastebejau ne tik daug dvyniams budingu bruozu, gyvuno metus atspindinciu dalyku, bet ir savo tevu ar net seneliu bruozus.

  AtsakytiPanaikinti
 30. dvyniai patys idomiausi.zmones idomus protingi :) mokantys suprasti ir myleti, tik aisku jei kas koja pakis dvyniui tada bus nekas :) o seip mes angelai tiesiog :) ir jokie mes dviveidziai ...nesamone....mes tik geri skleidziantys zmones :)

  AtsakytiPanaikinti
 31. Gyvenu su Dvyniu ,ir uzjauciu tuos visus kurie su dvyniais gyvena .O meile tai jie patys sunaikina iki paskutinio laso,o tada atsipeikeje iesko meiles ,ir mekena kaip oziai kad niekas ju nemyli. O uz ka juos galima myleti?

  AtsakytiPanaikinti
 32. Mmmm... Prieš šį horoskopą skaičiau, kad bus įtempta metų pradžia, o nuo pusės prasidės išsvajotas pakilimas.... čia jau priešingai- pradžia gera... bet! kokie jie bebūtų, tie 2011- mes išgyvensim.Linkiu visiems dvynukams ramybės, meilės, susitelkimo ir sveikatos šuoliuojant ant zuikio kupros 2011!

  AtsakytiPanaikinti
 33. Sveikučiai, perskaičiau daug komentarų ir kilo mintis pačiai parašyti.Aš taip pat gimusi po dvynių ženklu ir tuo labai patenkinta.Tiems kurie mano ,kad dvynių ženklas yra blogas noriu pasakyti ,kad ir tarp angelų yra šetonų:).Taigi šio ženklo moterys yra tiesiog nuostabaus būdo tik pavydėti reikia iš situacijų išsisuka ir šiap jau ne įsterikės.Lygiuokitės i dvynius.

  AtsakytiPanaikinti
 34. Esu dvynė.Pastoviai plėšausi tarp dviejų pusių. Viena pusė sako: nedaryk taip - bus blogai, būk gera. Kita pusė sako: padaryk tai, kas padarys, jei ne tu? Ir dažniausiai nugali pastaroji pusė, nes dvyniai smalsūs. Jiems neįdomu tai, kas jau žinoma ir patirta. Bet niekada nesigailėjau pasielgusi nestandartiškai. Nesvarbu, kad ne kartą nukentėjau materialiai. Svarbu, kad praturtėjau dvasiškai. Vidinis turtas dvyniui svarbesnis už išorinį.

  AtsakytiPanaikinti
 35. Aš irgi esu Dvynukė ir tuo didžiuojuosi. Dvyniai yra be galo intelektualūs, iškalbingi, sąmojingi, šmaikštūs, turi puikų humoro jausmą, nenuobodūs. Netiesa, kad mes veidmainiai. Mes tiesiog labai lankstūs ir mokame surasti kalbą su bet kokiu žmogumi. Vienintelė savybė, kurios, ko gero, nemėgsta Dvyniai savyje, tai negalėjimas apsispręsti ir pernelyg didelis dvejojimas (analizavimas). Ir tikrai Dvyniai nėra paviršutiniški, kaip rašo astrologijoje. Jie kaip tik yra labai gilūs. Be to, mes moterys Dvynės esame labai aistringos ir seksualios, jau šito mums nepagailėta. Kartą vyras susidėjęs su Dvyne, niekada jos nepamirš ir norės grįžti...:) Linkiu mums visiems laaabai gerų metų, o vienišiams sutikti savo antrąjį ,,dvynį"!! ;)

  AtsakytiPanaikinti
 36. Mielos DVYNUKĖS aš jus visas myliu. Jūs tiek gerų žodžių apie mane DVYNĮ parašėt, kad aš net.... Faina, paglostėt savimeilė, nes paprastai visi tik skersai žiūri,kai sužino, kad esu DVYNYS. Mes neprapulsim, jei vienas nesugebės, dviese sugebėsim. Gerų 2011m Dvynukės ir Dvynukai !!!

  AtsakytiPanaikinti
 37. na aš irgi esu dvynė ir 2010 metų galas buvo tragiškas mano gyvenime, pritariu kas rašė, jog įskaudinus dvynį kokioje nors srityje, jis aštriai kirs. Na žodžiu tikiuosi pagerėjimo kitais metais, atsikratysiu slegiančių nuoskaudų.

  AtsakytiPanaikinti
 38. nera geresnio zenklo,kaip dvynys,mes kaip tarakonai prisitaikome visur,ir per pasaulio pabaiga isgyvens tiktai dvyniai:-)

  AtsakytiPanaikinti
 39. as ir mano vyras esame dvyniai prisitaikisim kaip nors

  AtsakytiPanaikinti
 40. Per pasaulio pabaigą išgyvens tik dvyniai :DD Pralinksmino šitą siaubingą rytą. O dvyniai man patinka dėl to, kad nedaro istorijų, kur jų nereikia. Bent daugelis. Niekad nemačiau tiek dvynių vienoj vietoj, daug gražių žodžių paskaičiau, ačiū, miela :)

  AtsakytiPanaikinti
 41. Su Naujais 2011 metais sveikinu visus Dvynius! Tegul stipriosios musu savybes, padeda kiekvienam asmeniniam ir profesiniam gyvenime. :)

  AtsakytiPanaikinti
 42. "mes kaip tarakonai prisitaikome visur,ir per pasaulio pabaiga isgyvens tiktai dvyniai:-)" :DD patiko man :))) Abu mano tevai dvyniai, as dvyne ir mano draugas dvynys, gal kiek ir per daug ju vienoj vietoj, bet.. sakyciau visi skirtinfi, bet patys nuostabiausi, mylimiausi, idomiausi ir geriausi :))) Su Naujais, dvyniai, mes nugalesim ;D :)))

  AtsakytiPanaikinti
 43. oho tai kometarai :D nu as nepasakyciau kad esu labai normali,uzpsichuoju kaip reikiant :) bet gal tame ir yra zmogaus naturalumas, ir zmones mylintys mane supranta tai, ir nelenda i akis per nekalbejimo priepolius :) liezuvio lankstumu tikrai nesiskundziam :D respetas dvyniu poroms, nes asmeniskai as saves neisivaizduoju su dar vienu tokiu kaip as :) sekmes meileje brangieji... gal ateis ir i musu kiema svente :D nors jau netenku vilties :) bet paneles demesio trukumu manau nesiskundzia ;)

  AtsakytiPanaikinti
 44. "Gyvenu su Dvyniu ,ir uzjauciu tuos visus kurie su dvyniais gyvena .O meile tai jie patys sunaikina iki paskutinio laso,o tada atsipeikeje iesko meiles ,ir mekena kaip oziai kad niekas ju nemyli. O uz ka juos galima myleti? " va as kaip tik toki vaikina turiu! zinoma nesakau, kad visi jie tokie, visuose zenkluose tokiu buna, net tokio zmogaus dar nesu sutikusi ir daugiau nebenoriu sutikti...

  AtsakytiPanaikinti
 45. As taip pat esu dvynuke ir tuo lb didziuojuosi. Taip, mes esame nepastovus, bet del to ir prisitaikome visur. O tam, kam nepasiseke meileje su dvynuku ar dvynuke, linkiu nenusistatyti is anksto pries juos. Nevisi dvyniai tokie, daug ka lemia ju gimimo data, planetu issidestimas jiems gimus... Taigi nepulkite smerkti...

  AtsakytiPanaikinti
 46. Su Naujais Dvynukai.....
  Bus geri metai, tik reikia tuo tiketi, ir viskas bus ciki :)
  esu pati dvynuke,ir man tai patinka ir tikrai galiu pasakyti mes kompanijos zmones, be musu butu liudna .
  Ir tokie visi panasus, kai pasiskaiciau, tai super tiek dvyniu vienoj vietoj ir visu mintys beveik panasios :)))) .
  Tad visiems sekmes visose srityse:))))))

  AtsakytiPanaikinti
 47. Dvyniai yra patys nuoširdžiausi ir protingiausi. Taip jie turi ir blogų savybių, bet visi ženklai tokie..:)

  AtsakytiPanaikinti
 48. Manau, kad dvyniai niekada neprazus meiles reikaluose, 2011-ieji neisimtins ir nesvarbu ka sako horoskopai;)

  AtsakytiPanaikinti
 49. Dvyniai as jus myl;iu :)

  AtsakytiPanaikinti
 50. Butu gerai,kad sie metai butu geresni uz 2010,nors negaliu skustis ir praejusiais. :) Visiems dvyniams linkiu geru kraliko metu 2011.

  AtsakytiPanaikinti
 51. Sveiki..visi dvynukai!:)laikykimes visi darniai..tik nepamirskite kad meiles negausim kol jos patys neduosim aplinkiniams:P

  AtsakytiPanaikinti
 52. Dvynuke isdykute;)2011 m. sausio 26 d. 23:42

  Sveiki visi dvynukai!!! As esu viena is jusu ir mano seimoje yra begale ju...Galiu pasakyti tik viena,mes esan saunus!!! Musu visur pilna,baliai be musu ne baliai,super organizatoriai ir labai geros sirdies zmones...Kai supykstam kandam...? Galbut, kaip ir visi,bet galiu garantuoti kad tik savigynos tikslais,dvyniai nera intrigantai ir ne puola pirmi.Mes esam per daug uzsieme,kad suktumem galvas kam cia ka blogo padarius...Mes nesikisam i kitu gyvenimus,nes musu paciu gyvenimai yra ant tiek idomus ir intencyvus,kad tiesiog mums nusisvilpt i kitu gyvenimus...Kiek zinau vienintele musu "Yda" - ligoniai sexo atzvilgiu...Ir tie kurie cia skundziasi kad nepasiseke meileje su dvyniais tai tik todel kad galbut buvo nuobodus snobai ir ledo gabalai lovoje!!!Mes neapkenciam monotonijos ir sekso 1 karta per diena...Reikia moketi islaikyti dvyni, o jei eina i sona tai tik tavo pacios kalte brangusis/ioji...Galiu duoti tik viena patarima dvynukai...Bendraukim su oro zenklais, tik taip galim surasti mums artimas sielas...O kiti musu nesupranta ir vadina monstrais... Tiek to,tai tik is pavydo,nes mes sugebam pakereti bet ka,o mus ne kiekvienas!!!Mes jega!!!Geru metu dvynukai!!!

  AtsakytiPanaikinti
 53. hey hey, skaito ir vaikinai :))

  AtsakytiPanaikinti
 54. Jeigu buciau,as margas drugelis,ir skrajociau virs pievu zaliu.As,kasdiena priskynes parnesciau,tau paciu nuostabiausiu geliu.Gelemis padabinciau,tau plaukus.Iskvepinciau as juju kvapais,o poto dar karstai apkabines,isbuciuociau svajoniu bucneis. O dabar,as tik dvynys.Ir dziaugiuosi savo pakeltais sparnais,nes gyvenimas,toks puikus.

  AtsakytiPanaikinti
 55. Aš taip pat tik su geromis emocijomis visiems dvyniams. Visada dirbu du darbus. Jei viena bėda užgriūna, būtinai ir kita. Jei viename darbe susirinkimas, būtinai ir kitame sutampa.Jei kas nors pakvietė į svečius...-tai nors persiplėšk.
  Ar jums taip nebūna?

  AtsakytiPanaikinti
 56. sveiki,tikra teisybe,kad dvyniai yra labai draugiski,bet jei jau jiems ,,ikasi,,tai tikrai jie sita ilgai prisimena ir pasitaikius progai atsilygina ir kartais net su kaupu.As taip pat esu dvyne ir tikrai taip elgiuosi,taciau pati labai nemegstu avantiuru ir man labai skaudu kaip pradedama is zmogaus saipytis ar ji zlugdyti ir tai nebutinai as ar koks man artimas zmogus.Ir tikrai kaip kas cia sake mums nera laiko tuom uzsiimineti-turim mes ir taip ka veikti.Taip kad arba su dvyniais draugaukit draugiskai arba palikit juos ramybeje!Sekmes visiems dvynukams ir tikekimes ka horoskopai zada mums siais metais gera-issipildys,o blogos isnyks!

  AtsakytiPanaikinti
 57. NESAMONE blogesnio menesio nei vasaris nesu turejes... per 21 metus.... o cia raso kad sekmingiausias, tai sorr kokie kiti tada bus?

  AtsakytiPanaikinti
 58. super horoskopas ! kas des pastangas tas tures !

  AtsakytiPanaikinti
 59. Sveiki, Gerbiamieji Dvynukai.
  Tu Miela sirdies drauge Dvyne, bet iki siol Jos nesuprantu.Jus, Mieli Dvyniai, patarkite.

  AtsakytiPanaikinti
 60. Esu tipiska dvyne, gimusi 06 06, mane visada lydi skaiciai - 6, 13, juodos kates ir tai man nesa sekme, pinigus... (VELNIO NESTA IR PAM.... =) Daznai sutampa ir horoskopu pranasavimai... Siuo metu viskas pildosi, studijose sekasi puikiai, darbe kolkas viskas nuostabu, o va meileje kaip pranasavo - jau spejau issiskirti po beveik 3 metu draugystes ir pripazystu, kad tai - mano kalte. Tiesiog taip jau gavosi.. Na yra kaip yra ir del nieko nepergyvenu, saugokit savo antras puseles mieli dvynukai, noreciau tiketi, kad tik man meileje nesiseka.

  AtsakytiPanaikinti
 61. Na taip , matyt nera tokio antro zenklo kuris taip save myletu ir taip save girtu . Ka darysi , jei jusu kiti negiria , tai jus nors patys sau uodegas pakeliat ... Viska nuostabiai pateisinate , kaip be pasielgtumet . Gal ismokite i save kartais paziuret ir kritiskiau , o ne vien save liaupsinti . Jumyse pakanka egoizmo , isteriskumo kersto ir dviveidiskumo .

  AtsakytiPanaikinti
 62. Mieli dvyniai , nepamirskite , kad kuklumas vis dar vetybe . Ir ismokite myleti ne tik save bet ir kitus , tada ir jusu sirdies reikalai pasitaisys .Ismokite pagaliau apsispresti , netampykite zmoniu uz nosies jei jums sunku priimti vienoki ar kitoki sprendima . Sekmes jums !

  AtsakytiPanaikinti
 63. as taip pat dvyne.kaip kazkas sake,tikrai esu isterike,neieskau zodzio kiseneje,jei kas man nepatinka,negaliu patylet ir butinai turiu ka nors leptelt,esu ziauriai pavydi,nezinau kodel,bet labai traukiu vyrus,nors ir nesu super grazuole,bet jei jau koki nusiziuriu,nereikia jokiu pastangu,ir jis noretu buti mano,ir tikrai sutinku del dviveidiskumo,daznokai tokia bunu,tiesiog taip gaunas.bet esu labai geros sirdies,visada pasirengus visiems padeti ir pirma ziuriu kitus,o tik paskui save.o kad dvynes moterys super seksualios-pritariu,nes si komplimenta girdejau tiek kartu,kad net neatsimenu skaiciaus.ir nesvarbu,kur bebuciau-ar vakarelyje,ar dirbciau darze.

  AtsakytiPanaikinti
 64. Man 42 ir patikekite per gyvenima turejau ne viena partnere gimuse po dvyniu zenklu . Taip , pritariu kad jus dvynes seksualios (bet seksualios ne vien jusu zenklo moterys) bet cia tik jusu isvaizda , saldainio popieriukas , isore ir nieko daugiau . Galiu drasiai pasakyti kad jusu zenklo moteru tikrasis (ne isorinis) seksualumas yra mitas , kadangi realiai jus nieko vertos , tokio prasto sekso kaip su dvynem nepatyriau nei su jokio kito zenklo atstovemis . Geriau jus atrodykite ne tokios patrauklios , bet bukite kazko vertos tikroveje .

  AtsakytiPanaikinti
 65. pazystu vyruka dvyny tai pats nuostabiausias zmogus pasaulyje ir jokiu blogu ydu jame nerandu arba tiesiog neieskau. tai puikus tevas draugas ...

  AtsakytiPanaikinti
 66. anonimui kuriam 42 metai :) yra ir kita medalio puse gal ne mes Dvynes prastos meiluzes gal is jusu naudos ne per daugiausia?? zinot Dviniu moteris yra is tu kuriu nemeta ir nepalieka. Patikrinta xx

  AtsakytiPanaikinti
 67. vyras dvynys ir dar gimes drakono metais tai pats nuostabiausias zmogus.jis toks apie koki kiekviena moteris svajoja.

  AtsakytiPanaikinti
 68. vyrukui kuriam 42m,labai jau nevyriska ant moteru rasyt.tikriausiai pats esi nepajegus ir neseksualus.dvyniai super zmones,linkejimai visiem dvyniam.

  AtsakytiPanaikinti
 69. Sveiki, Dvynukai! Pagarba Jums! Kaip su Dvyne (drauge)elgtis?? As jos nesuprantu.

  AtsakytiPanaikinti
 70. myliu vyra dvyni jis jis toks nuostabus astraus proto ir dar atkreipkit demesi i ju skvarbu zvilgsni tik dvynys taip gali ziureti

  AtsakytiPanaikinti
 71. Sunku surasti savo antra puse šiam milžiniškam pasauly, bet jei dvynis atranda tai ko ieško ir su dvasiniais vertybėmis tai nešioja savo mylima tartum angelas an sparnu ir nekas negali tam sukliuditi o jei jus neįtikot dvynukams tai tik dėl to kad neturit jokių dvasiniu vertybių o mes kaupiam turtus danguje o ne žemieje ir kitu nekritikuojam ir neteisiam tad mūsų ženklą palikit ramybei, geriau sava gyvenimą tvarkykit o mes auksciasiojo tarnai ir jei kom nusižengem tai už tai atsakysim patys, o visiems dvyniams linkiu ieskoti daugiau dvasinies laimies nes tai yra tikra laime todėl kaip jus jau patys žinot jokie turtai mums nėra taip svarbus kaip meile kitam zmogui tad dvyniai tai tikra jėga :):):):):):):)

  AtsakytiPanaikinti
 72. tiek priskaiciau komentaru, kad galiu pasakyti, kad nepriklausomai nuo zodiako zenklo esi zmogusč aisku, kazkiek turime tokiu savybiu kurios priklauso dvyniams labiau, bet ar jus tik paneles dvynes nesuprantat, o kitas suprantat? ar tik mes kartais veidmainiaujam? ar tik moterys dvynes yra seksualios? ar tik vaikinai dvyniai apgaudineja? ar tik mes turime dvasines vertybes? ar tik dvyniai greit prisistaikčo prie aplinkos? ar tik musus nuotaikos svyruoja? turbut i visus klausimus atsakete ne... pati esu gimusi po dvynio zenklu, taip pat turiu dvasines vertybes, vertinu ta dvasini rysi, kuri jutau tik viena karta gyvenime ir su tuo zmogumi issiskyreme... ir cia ne zodiako zenklas kaltasč kad man budavo nuotaiku kaita ar noredavau daugiau demesio, viskas priklauso nuo isgyventu emociju vaikyste, mus formuoja GYVENIMO PATIRTOS EMOCIJOS....

  AtsakytiPanaikinti
 73. ir tikrai ne tik dvynys turi skvarbu zvilgsni, kai kazka mylime tai tas zmogus mums atrodo nuostabiausias, jei tavo vyras butu koks liutas ar zuvysč tau jo zvilgsnis irgi butu pats mieliausias :) nesureiksminkit zodiako, nes kartais galite pabegti nuo savo antros puses... beje, atsiprasau uz klaidas ankstesniame komentare.

  AtsakytiPanaikinti
 74. net nezianau laikas parodys,na gal ir issipildys,bet jei ten tie blogi dalykai tai tikrai butu liudna,bet as daugiau optimiste,jei kas ir ivyks manau viskas susitvarkys kaip ir visada:)

  AtsakytiPanaikinti
 75. Sveiki! Taip niekas is gerb. Dvyniu ir neparase: Kaip su ja (Dvyne) elgtis? Atrodo viska atidaviau, bet jos 'nepagaunu'.Iš anksto dekoju.

  AtsakytiPanaikinti
 76. Sveiki visi dvynukai ir ne... raso dvynuke ir atsakau "Kaip su ja (Dvyne) elgtis? " Ogi leisti jai paciai susiprasti. Dvynes nelabai megsta pompastika ir lindima i ... todel nereikia per daug atiduoti ir gaudyti. Mes megstam laisve ir niekas te nedrista uzdaryti musu i narveli - duok jai laisves, vevarzyk ir paprasciausiai buk savimi. Sekmes su savo Dvynuke !

  AtsakytiPanaikinti
 77. Dekui, Dvynukei.
  Visas mano bendravimas - istisa klaida. Dekui uz atviruma.Sekmes.

  AtsakytiPanaikinti
 78. Gyvenu su vyru dvyniu, oi kiek jis man sveikatos suedes per 8 gyvenimo metus :((( Ka zinau apie dvynius vyrus, kad isgere jie beveik visi yra agresyvus, kiek pazistamu dvyniu turiu tai visi jie tokie, maniskis atgere daug meteliu, rankeles kilnojo, metai kaip negeria galvojau gyvenimas pasikeis........anaiptol, pasidare isterikas, reksnys, ziuri tik savo interesu, nesusikalbam mes su juo, o atrodo ir stengiuosi ir apsokinetas kaip mazas vaikas namie, bet amziais niekas netinka. O apie moteris dvynes tai is vis nekalbu, zmonese iesko tik naudos, jeigu neranda siuncia velniop, cia is patirties sakau, turejau geriuasiia drauge dvyne, gristu laiaks begciau nuo dvyniu per kilometra nei neatsigrezdama.

  AtsakytiPanaikinti
 79. .???..Ar tikrai tik Dvynes iesko tik naudos? Ar kiti zodiakai ne tokie patys? Gal Dvynes iesko tol , kol randa ta pusele?.

  AtsakytiPanaikinti
 80. Mielos, Dvynykes! Gal turite pasoneje Avineli??? Ir kaip su juo??

  AtsakytiPanaikinti
 81. Na bent jau man tai su Avinu nesiseke. Apskritai pastebejau kad Avinai is dvyniu issiurbia visa energija. Gyvenau su Avinu, tai pradzioi viskas buvo puiku bet veliau nebegalejau tverti.norejosi istrukt kazkur, kuo daugiau laiko su draugais praleist. net draugai pastebejo kad pasikeiciau kai gyvenau su avinu, budavau tarsi prislegta kazko, visada pavargusi. o ir siaip visi seimoje pas mane avinai, tik as viena dvyne, tai daznai nesutardavom. na bet gal ne visiems dvynukams taip klostosi su avineliais :)

  AtsakytiPanaikinti
 82. ..???.ar tikrai avinai istraukia energija is Dvyniu??..Tik idomu.

  AtsakytiPanaikinti
 83. Mano draugas dvynys, ir siaip is tikro labai daug dvyniu aplink mane sukasi :) As esu Liute, tai ganetinai gerai su jais sutariu, taciau daznai jiems "ikandu" del ko paciai buna negera sirdy... O dvynukai ganetinai atlaidus ir nuolaidus. Na gal daugiau nuolaidus, bet manau sirdy vistiek laiko :) Nzn, ar cia gerai ar blogai, bet liutam stai nebudinga :D tiesiog..

  O ka Dvyniai mano apie Liutus labai idomu butu suzinoti :)

  AtsakytiPanaikinti
 84. Aš esu dvynė ir gailiuosi kad tokia esu !!!!! kodėl po šiuo ženklu gimę žmonės tokie yra ? mes esame labai sunkios asmenybės

  AtsakytiPanaikinti
 85. P.S. i buvusi komentara del avinu... Manau avinai is visu istraukti moka energija :D Kai nori...

  AtsakytiPanaikinti
 86. Aš pats esu Dvynys, gimęs drakono metais. wow ar ne? :D

  Kiek prisimenu save iš jaunystės, buvau geraširdis ir tuo pačiu piktas muštukas. Aišku gaudavau ir pats :). Reiškiau savo nuomonę atvirai nieko nebijodamas, nieko neapsvarstydamas, laikiausi savo pastovios nuomonės, todėl kiti juto tai, ką sakiau. Siekiant tikslo nelipau niekam per galvas, nors galėdavo taip pasirodyt, nes aš dažniau kritikuodavau tuos, kurie tai daro ar elgiasi neteisingai. Laukdavau supratimo iš kitų, bet galiausiai visa tai tik atsigręždavo prieš mane patį ir likdavau vienas. Dorovės sergėtoju būti nepavyko :D

  Dažnai pasinerdavau į meno pasaulį. Esu daręs/kūręs įvairius dalykus su įvairiais žmonėmis, tačiau nei vienoje iš tų sričių nepasiekiau plačios auditorijos, bet ne dėl to, kad nesugebėčiau, greičiau dėl to, kad mano interesai, užmojai augdavo į vis kitą erdvę, kur galėčiau pasireikšti. O visą tai, ką dariau, man atnešė patirtį, kurią naudojų iki šiol. Todėl teigti, kad dvyniai neįsigilina į kažkokį dalyką ir poto jį meta, būtų klaidinga.

  Kalbant apie dvynes tai tikrai norėčiau sutikti tokių merginų :D Labai jau įdomu, kokios keistuolės esą.

  Apie Liutus merginas, manau, jos yra tikrai draugiškos, mėgsta būti išsiskiriančios, nebijo vien tik vyriškos kompanijos. Man viena liūtė labiau nei kitos merginos nestokojo dėmesio, bet taip ir neišsiaiškinau ar aš ištikrųjų patikau ar ji tik žaidė su manim. Jausmuose mėgstu išlikti šaltesnis, nes poto imu per dažnai apie merginą galvot ir tai mane blaško :)

  Tikiuosi mano atvirumas Jums padės. :)

  AtsakytiPanaikinti
 87. ohoho.....kokia cia tarskaline...vienu zodziu taip...esu pats dvynys..ir tuom tikrai dziaugiuosi,jei atvirai tai pridariau labai daug kvailysciu savo gyvenime...bet..siais metais suvokiau,kad butent mes is tu kvailu dalyku padarome isvadas ir einame toliau..mes mokomes,tobulejame ir augame...tai musu isbandymo kelias kuriuo keliaujame i aukstesni lygmeni.ar jus pastebejote,kad mes visada viska mokame o jei to nemokame greitai ismokstame...taip ir tai yra musu pats geriausias arkliukas,mes kaip uzrasu knygele,....uzsirasome ir niekada nepamirstame ..visi tie jusu komentarai apie dvynius ,kad jie tokie jau blogi ir visa kita...tai is tikro tiesa..mes esame tokie..ir turetumeme dziaugtis ,kad turime tokia funkcija kaip...kersyti,kereti,meluoti,atleisti ir uzgauti,atsiprasyti ir pravirkdinti...bet tuom mes kvepuojame..jupiterio vaikai...vis del to musu stipriausias bruozas kereti ir karstai myleti,kad ir ne ilgai,,bet visa sirdimi..ieskome visada idealo...aukso virsunes tuom mes ir esame patys nuostabiausi...susitiksime 9danguje juk iki jo mes lipame...viesiems geru metu..

  AtsakytiPanaikinti
 88. Atvirai parasyta,sutinku..tuo mes tikrai kvepuojame:)

  AtsakytiPanaikinti
 89. tikra tiesa, niekam tike metai

  AtsakytiPanaikinti