Horoskopas 2011-iems metams

Jau šiandien, baigiantis 2011-iesiems, tinkamiausias laikas pažvelgti į ateitį per astrologijos prizmę. Sužinok dabar, kaip planetų padėtis gali įtakoti tavo gyvenimą du tūkstančiai dvyliktaisiais metais.
Visos astrologinės prognozės visiems zodiako ženklams 2012-iesiems metams čia: HOROSKOPAI 2012.

Ar jau žinai, ką tau žada žvaigždės 2011-aisiais? 
2011-ųjų metų horoskopai ir astrologinės prognozės visiems zodiako ženklams
2011 pagal weltengang

Horoskopai 2011

2011-ųjų horoskopas Avinui
2011-aisiais Avinui didžiausias iššūkis gali būti jūsų požiūris į visą, kas vyks aplink jus. Privalote vadovautis filosofija: viskas, kas vyksta, – tik į gera. Sausį seksis avantiūristams, nuo vasario iki rugsėjo mėnesio labiau seksis tiems, kurie keliauja. Šis laikas bus geras doriems politikams, atsakingiems pedagogams ir studentams.
Skaitykite visą astrologinę apžvalgą Avinui

2011-ųjų horoskopas Jaučiui
Jaučiui 2011-aisiais prasideda užmaršties, atsipalaidavimo bei naujų malonių potyrių metas, kai reikia kiek įmanoma toliau atitolti nuo rūpesčių ir žemiškų reikalų bei susitelkti ir pažvelkti į savo vidinį pasaulį. Filosofiniai apmąstymai, susikaupimas, meditacija ir tyla padės Jaučiui tinkamai nugyventi ateinančius 2011 m. ir įvykdyti savo žemiškas pareigas bei pasiekti užsibrėžtų tikslų.
Skaitykite visą astrologinę apžvalgą Jaučiui

2011-ųjų metų horoskopas Dvyniams
2011-aisiais dvyniams metų pradžia puiki: sausis labai svarbus ir darbinei, mokslinei ar kūribinei veiklai, bei asmeniniam gyvenimui. Tokie iš esmės bus visi metai, skirti ne tik atrasti, suvokti savo tikslus ir juos pasiekti.
Skaitykite visą astrologinę metų apžvalgą Dvyniams

2011-ųjų metų horoskopas Vėžiui
2011-iaisias metais vėžiams bus labai svarbi draugų įtaka – jie nemenkai veiks jūsų priimamus sprendimus ir net gi likimą. Galima sakyti net taip: kokie vėžio draugai, tokie ir 2011-ieji metai bus. Tuo įsitikinsite pačioje metų pradžioje: sausis, vasaris bus įtampos pilni mėnesiai, vėžiams bus reikalinga ir svarbi bei lemtinga įtakingų pažįstamų pagalba, bei jų palaikymas ne tik darbinėje veikloje, bet ir asmeniniame gyvenime.
Skaitykite visą astrologinę metų apžvalgą Vėžiams

2011-ųjų metų horoskopas Liūtui
Daug dirbote praėjusiais metais, ir 2011-ieji pagaliau leis liūtams atsipalaiduoti. Šiais ateinančiais 2011-aisiais metais jums prireiks takto. Tai nebus sunku liūtams, kurie yra jautrūs aplinkinių nuotaikoms. Bet jei liūtui neužteks valios suprasti kitą, nusileisti besiginčijantis, įgysite priešininkų, kurie nepraleis progos paaiškinti, kur tikroji jūsų vieta.
Skaitykite visą astrologinę metų apžvalgą Liūtams

2011-ųjų metų horoskopas Mergelei
2011-aisiais metais mergelėms svarbus laikas profesinei sėkmei, karjeros darymui bus gegužė, birželis ir liepos pirmoji pusė – tuomet reikės griežčiau atsisakyti pašalinių ir ne tokių svarbių interesų. Turėtumėte būti neagresyvūs – tikslo siekite energingai, atkakliai, neskubėdami ir be pykčio. Rugpjūtis bei rugsėjo pirmos dvi dekados – tai laikas, kai galite labai suerzinti slaptus priešus ir išprovokuoti intrigas. Rugsėjo pabaiga ir visas spalis bus sėkmingi tiek darbe ar versle, tiek asmeniniame gyvenime: nauji pasiūlymai, naujos galimybės, nauji projektai bei naujos pažintys ir žinoma puikios perspektyvos atsiras mergelių gyvenime.
Skaitykite visą astrologinę metų apžvalgą Mergelėms

2011-ųjų metų horoskopas Svarstyklėms
2011-ais svarstyklėms svarbu siekti išlikti nepriklausomiems nuo pat metų pradžios. Patartina venkti artimų draugysčių su savo kolegomis. Šiemet svarbiausias uždavinys bus pareiga bei darbinė veikla, tad nusiteikite rimtai padirbėti, skirti tam daugiau laiko nei kada nors ankščiau. Tačiau nepamirškite sveikatos – nuo itin didelio ir sunkaus darbo galite susirgti. Bet kokiu atveju 2011 metai bus palankūs gydytis.
Skaitykite visą astrologinę metų apžvalgą zodiako ženklui Svarstyklės


2011-ųjų metų horoskopas Skorpionui
2011-ieji bus fantastiški metai skorpionams: būsite pagerbti, fortūna jums šypsosis, laukia didžiulė sėkmė asmeniniame bei profesiniame gyvenime, beje, labiausiai svetur (tai laikas, kai namuose pranašu nebūsi). Todėl tolimos kelionės, komandiruotės, stažuotės, mokymasis užsienyje, o galbūt net emigracija į kitą valstybę - visa tai itin palankios veiklos formos skorpionams šiais metais.

2011-ųjų metų horoskopas Šauliui
2011-aisais šaulys daugiausia, ką galės padaryti sėkmingai – tai ruošti pamatus būsimai sėkmei ateityje, kuri tikrai ateis į jūsų namus ir darbinę aplinką. Šie metai bus skirti šeimai, buičiai ir namų rūpesčiams. Taip pat bus palankus metas keisti gyvenamą vietą, įsigyti nekilnojamo turto.
Nesvarbu, kokia veikla užsiims šaulys 2011-ais metais, bus labai svarbu atsižvelgti į savo šeimos, tėvų, artimųjų ir draugų valią, labiau paisyti nusistovėjusių tradicijų ir rimties bei išlikti konservatyviu.

2011-ųjų metų horoskopas Ožiaragiui
2011-aisiais ožiaragiams didžioji metų dalis bus išskirtinai palanki, tačiau gegužė nuo trečios dekados ir visas birželis – šiek tiek pavojingas laikas. Šiais 2011-ųjų mėnesiais reikėtų pasisaugoti slaptų priešų. Kas yra kas, ko esate verti parodysite visam pasauliui liepą – tai artėjančių didelių pergalių metas. Tačiau nerizikuokite šį mėnesį priimdami finansinius sprendimus – avantiūros neišdegs, todėl turite būti labai atsrgūs ir viską iš esmės apgalvoti.

2011 metų pradžia vandeniui pratęs praėjusiųjų metų sėkmę. Tik šiemet ji bus susijusi su materialiomis vertybėmis. Iki balandžio 11 d. galite tikėtis naudos, tad šis laikas tinkamiausias investicijoms, verslo plėtrai bei geresnės darbo vietos paieškoms.
Skaitykite visą astrologinę metų apžvalgą ir prognozes Vandeniams


2011-ųjų metų horoskopas Žuvims
2011-aisiais žuvų laukia fantastiški metai – tapsite Zodiako išrinktaisiais! 2011-aisiais žuvys – tikrieji padėties šeimininkai, tad kuo greičiau išsiaiškinkite, ko norite, ko reikia, ir pirmyn!

Šią išskirtinę progą žuvys turi galimybę pradėti viską iš naujo. Savo likimo šeimininkais jums dovanoja Jupiteris, astrologų vadinamas Didžiąja Laime.

Jis žuvų ženkle bus iki pat 2011 metų pabaigos. Taip atsitinka retai, tik kartą per dvylika metų, tad sutelkite visas pastangas: kovokite už savo laimę ir sėkmę asmeniniame gyvenime, meilėje, darbe, karjeroje ir verlse bei kūryboje.

12 komentarų:

 1. Gal klaidas rašybos išsitaisytumėt? Jums tai kompetencijos neprideda.

  AtsakytiPanaikinti
 2. haha :D kompetencijos prarado :D

  AtsakytiPanaikinti
 3. zmones,bukit protingi,optimistai.kiekvienas zmogus savo gyvenima ir ateites planoje pats.mintis materizojasi.nenusiminkit,ka tikesit ta ir gausit.jai jis tikisi kad po nauju viskas susitvarkis ir ateis pagerejimai,taip ir bus.tikiekit to ir sulauksit.svajokit, uzsibrezkit savo tiksla ir eikit drasiai.netikiekit tais horoskopai.zinau is savo patirties-ko daugiau skaitisiu horoskopu, to blogiau bus, gerai jai prognozoja gera o jai bloga, tada mintis kai kirmeles ir pati prietraukiem bloga.kai nustojau skaititi visokiu arabu,pradejau pozitiviai mastiti, tada ir gyvenimas radikaliskai pasikeite i geraja puse.nepatikiekite,net masina is teleloto islosiau,nes labai norejau.. linkiu visem pesimistam optimizma,didziulio sekmes,sveika prota ir tureti savo nomone ir gyventi pagal ji.gyvenimas grazus.bukit laimingi,sveiki,protingi ir turtingi ne tik 2011m o visas likusias gyvenimas. atleiskit uz klaidas.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Is tikruju man labai patiko mano kaip zuvies horoskopas dar niekada nebuvo toks geras labai dekoju uz si horoskopa.

  AtsakytiPanaikinti
 5. jo mano vyras irgi buvo žuvis ir laukė jo geri metai ,bet pritrūko vienos dienos iki naujų ir mirė

  AtsakytiPanaikinti
 6. Kas gali tiketi tais horoskopais? pasiskaitykit praejusiu metu horoskopus ir suprasit kiek kas ko pataike jei isvis pataike.

  AtsakytiPanaikinti
 7. jai tju netiki tai netikek yra kas tiki

  AtsakytiPanaikinti
 8. prisiskaitai "horoskopu" kuriuos sugalvojo nezinia kas,ir paskui lauki laimes arba nelaimes ;D

  AtsakytiPanaikinti
 9. netikiu sias zodzias :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. nu jo, gerai ce mums skorpionam češina, mum fantastiski metai seip turetu but, o ne pragaras, db nesiseka nnt, o rase kad nuo kovo fortuna mums sypsosis, pastebejau kad jau kaip 5 men. ta sekme veluoja, ir horoskopuose kiekviena diena raso, kad nesiseka, ir apskritai db ne musu laikas, galetu necesint jau taip zmonems is tikruju...... ;(

  AtsakytiPanaikinti
 11. man patinka tavo sudaryti horoskopai,gal todel kad esame palangiskes zinau tave nuo vaikystes,patinka tave matyti kai buni televizijoje ,linkejimai is pajurio ir dideles sekmes

  AtsakytiPanaikinti
 12. Metų horoskopas visiems zodiako ženklams

  http://www.horoskopai.lt/metu-horoskopas/

  AtsakytiPanaikinti