Spalio 13 horoskopas

Spalio 13 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Šiandien leiskite sau drąsiai improvizuoti, sakykite, ką norite pasakyti, ir ryžtingai siekite savo tikslo. Diena palanki parodyti charakterį bei sugebėjimus. Tuo pelnysite didesnę pagarbą.

Noriai imsitės visuomeninės veiklos, tvarkysite kolektyvinius reikalus. Galite pasireikšti kaip neblogas organizatorius. Arba tiesiog būsite nusiteikęs kitiems patarinėti, kištis į svetimus reikalus. Reikėtų išsiaiškinti abipusius tikslus, motyvus.

Pasisekė, jei šiandien jums niekur nereikia skubėti. Rimtiems darbams trūks ugnelės, pasireikš išsiblaškymas. Tačiau paplepėti, paflirtuoti neatsisakysite, juo labiau kad dėmesį rodys gana įdomūs žmonės. Tausokite sveikatą.

Būsite labai emocionalūs ir aktyvūs tiek fiziškai, tiek protiškai. Daug ką spręsite impulsyviai, o tai reiškia, kad galite pasielgti neatsargiai, skubotai. Pasistenkite neišprovokuoti konfliktinių ir avarinių situacijų.

Tikriausiai teks tvarkyti reikalus, susijusius su pirkimu ar pardavimu, spauda, ryšiais. Gali pasireikšti didesnis aplinkinių reiklumas jūsų darbo kokybės, įvaizdžio, mokymosi ar kitokių rezultatų atžvilgiu.

Galite tikėtis intensyvaus bendravimo telefonu ir kitaip. Galbūt turėsite reikalų su žiniasklaidos, pramogų verslo atstovais, visuomenės veikėjais. Nesnaus ir tie, kurie puoselėja jums slaptus simpatijos, meilės jausmus.

Dėl profesinio užimtumo, dalykinių planų arba, atvirkščiai, dėl jų nebuvimo, jūsų nenoro dirbti gali kilti konfliktų šeimoje. Pakankamai dėmesio pasistenkite skirti artimiems žmonėms, o ne vien tiems, kurie kažkuo naudingi.

Šiandien galima tikėtis puikių pažinčių ir vertingos informacijos. Jos galite rasti internete ar spaudos leidiniuose. Galbūt gauta naujiena vers koreguoti ateities planus. Mylimam žmogui, vaikams gali prireikti ypatingo dėmesio, pagalbos.

Šiandien nebus laiko nei tinginiauti, nei nuobodžiauti. Galite gauti dalykinį ar kitokį pasiūlymą. Tačiau bus reikalinga gera nuovoka ir greita reakcija, kad atskirtumėte, kurie projektai verti dėmesio, o kurie tėra akių dūmimas.

Šiandien jums gali tekti su kažkuo kovoti, varžytis ar konkuruoti. Kaip įmanoma geriau atlikite užduotis, kuo nuoširdžiau bendraukite, o jei reikia, pakeiskite savo tikslus. Atmeskite nereikšmingus dalykus ir imkitės svarbiausių.

Tikriausiai susitiksite su draugais, pažįstamais. Panašu, kad pavyks dėl kažko svarbaus susitarti, atnaujinti draugystės ryšius ar šiaip smagiai praleisti laiką. Tačiau tai gali reikšti neplanuotas išlaidas, naujas skolas.

Jei nevengsite aktyvaus bendravimo, susitiksite su svarbiais žmonėmis. Pažintys su jais vėliau labai pravers. Kai kurie jūsų lūkesčiai gali pradėti pildytis ir be tiesioginių jūsų pastangų. Atsakingai vykdykite įsipareigojimus, pažadus.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą