Spalio 24 horoskopas

Spalio 24 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Palanku imtis neatidėliotinų verslo reikalų. Būsite nusiteikęs įtemptai svarstyti aktualią finansinę, tiekimo, pirkimo-pardavimo, turto problemą. Jei gausite pinigų, neskubėkite išleisti - jų netrukus prireiks nenumatytam reikalui.

Šiandien jūsų širdyje bus daug vietos meilei, kūrybiniam įkvėpimui. Turbūt įvairiais būdais stengsitės atkreipti į save dėmesį, kad galėtumėte realizuoti savo potencialą, išreikšti jausmus. Jei tikslas - pinigai, pavyks tik iš dalies.

Galima vidinė sumaištis - nežinosite, ką daryti toliau: kažką radikaliai keisti savo gyvenime ar plaukti pasroviui. Namų ruoša padės atitrūkti nuo tokių minčių. Dar geriau nuo jų išlaisvintų meilės romantika. Leiskite sau atsipalaiduoti.

Padidės jūsų kūrybinis potencialas, pajusite meninį įkvėpimą. Į bet kokią veiklą ir aplinką stengsitės įnešti naujų spalvų. Galbūt kiek pasikeis požiūris į mylimą asmenį ir vaikus. Norėsis kartu pasportuoti, pažaisti, juos daugiau palepinti.

Neblogų idėjų gali kilti, jei ruošiatės įsteigti ar modernizuoti įmonę, įsigyti naujus baldus, keisti savo įvaizdį. Ne pro šalį įsiklausyti į meniškos prigimties žmonių rekomendacijas. Turbūt jus domins ir vaikų arba mylimo asmens interesai.

Kils didelis noras bendrauti, dalintis įspūdžiais, naujienomis. Meilės srityje ims jaustis kylanti temperatūra. Galite vilioti vienu metu kelis priešingos lyties atstovus, skirti pasimatymus. Jūsų troškimai neliks be atsako.

Nusimato derybos ar šiaip finansinis, materialinis galimybių įvertinimas. Galite užmegzti naudingą pažintį, gauti informaciją, kuria sumaniai pasinaudosite. Meilės bei seksualiniai lūkesčiai gali išsipildyti su kaupu.

Aktyvi, įvykių kupina diena. Galite sulaukti viliojamų pasiūlymų, komplimentų. Galbūt teks bendrauti su įtakingais veikėjais, žiniasklaida arba su publika. Nusimato intriguojama pažintis.

Šiandien jūsų pastangos profesijos, verslo srityje neturėtų užgožti visų kitų gyvenimo sričių. Produktyviai padirbėkite iš ryto, o vakarą pasilikite savo malonumui. Beje, ne tik savo, o ir mylimo žmogaus, vaikų.

Būsite entuziastingas ir linkęs bendrauti. Svajosite užmegzti pažintį su originaliu, simpatišku asmeniu, susitikti su senais bičiuliais, bendraminčiais. Nusimato romantiškas nuotykis ar šiaip pramoga su draugais.

Išgirsite intriguojamų užuominų, pažadų. Tačiau galbūt girdėsite ir matysite tai, ko iš tikrųjų nėra. Ypač stipriai į iliuzijas klampins meilės svajos. Gali būti ir taip, kad pats suvoksite, ką darote, bet klaidinsite ir viliosite į pagundas kitą žmogų.

Gali nudžiuginti mokslinių tyrimų, publikavimui skirtų darbų geri įvertinimai, reklaminių projektų sėkmė ar pan. Taip pat jus turėtų pasiekti geros naujienos iš toli esančių draugų, pažįstamų.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą