Spalio 25 horoskopas

Spalio 25 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Vargu ar šios dienos norai įgyvendinami; nesinerkite iš kailio ko nors siekdami: vargu ar suprasite, ko jums reikia ir kaip tai laimėti. Blogas laikas priekaištauti sutuoktiniui, mylimam asmeniui.

Gali tekti išgirsti netikėtų priekaištų iš vadovybės ir net artimųjų. Aplinkiniai nebus objektyvūs, tačiau ginčytis, įrodinėti savo teisumo šiandien nederėtų.

Nepraraskite atidumo, budrumo dirbdami, bendraudami su svetimais žmonėmis tarnybos reikalais. Pasisaugokite, kad nebūtumėte prieš savo valią įtraukti į kompromituojančią istoriją.

Teks pasijaudinti. Tik nereikėtų išsigąsti griežtų klientų reikalavimų ar vadovo kritinių pastabų – tai akimirkos nuotaika. Savo ruožtu stenkitės likti taktiški kolegų atžvilgiu.

Nesiaiškinkite teisybės, niekam nieko neįrodinėkite. Nesiginkite – rezultatai bus priešingi. Galite nukentėti ir dėl partnerių žioplumo ar išdavystės. Atsakingų darbų niekam nepatikėkite. Gresia rimti nesusipratimai tarp sutuoktinių.

Galimos rimtos problemos per partnerius, taip pat nesklandumai dėl laiku nesutvarkytų dokumentų, nesumokėtų mokesčių. Nebūkite labai ambicingi bendraudami su kolegomis, vadovu ir kelių policija.

Seni nuopelnai, kažkada įgytas autoritetas nepadės. Tad pasikliaukite vien savo jėgomis ir nepamirškite, kad Fortūna bus neprognozuojama.

Dabartiniai ketinimai klaidingi, derėtų jų atsisakyti: jie vis vien neduos laukiamų rezultatų. Mokėkite laiku nusileisti. Atidėkite svarbių reikalų tvarkymą. Pasistenkite išvengti konfliktų.

Nenorėkite geriau, nieko nekeiskite, nes šios dienos permainos gali jus sužlugdyti. Būkite pasiruošę nemalonioms staigmenoms, tikėtina išdavystė.

Nepalanki diena. Nieko neprarasite, jei atidėsite visus reikalus, keliones ir leisite sau ramiai pailsėti namuose (jei tik galite sau tai leisti). Saugokite turtą ir sveikatą.

Nesielkite karštakošiškai, nereaguokite į provokacijas – tai gali sunaikinti visus laimėjimus, užkirsti kelią ateičiai. Neskubėkite nusivilti nei savimi, nei savo draugais, nors išdavystė tikėtina.

Nerizikuokite nei pinigais, nei darbo vieta. Beje, kol kas gali tekti atidėti svarbų reikalą, susitaikyti su siūlomomis sąlygomis. Netinkamas laikas aiškintis santykių su antrąja puse, galite išprovokuoti skyrybas.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą