Spalio 27 horoskopas

Spalio 27 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Neverta imtis svarbių, ypač finansinių, reikalų tvarkymo – galite apsirikti. Būkite atidūs rašydami, skaičiuodami – galite padaryti apmaudžių klaidų. Neskubėkite nieko pasirašinėti: tai gali atsigręžti prieš jus.

Ilgai slėptas nepasitenkinimas savo šeima, artimu žmogumi ar draugu gali išsiveržti dėl menkiausio preteksto. Tad stenkitės labiau kontroliuoti savo emocijas. Nepriimkite radikalių sprendimų dėl savo šeimos.

Nauda kol kas miglotas dalykas. Mažiau klausykite piktų draugų kalbų apie mylimą žmogų, taip galite be reikalo susipykti. Pasaugokite vaikus, toliau nuo jų laikykite elektros prietaisus, vaistus.

Jūsų veiksmai turi būti gerai apgalvoti. Nepasiduokite daromam finansiniam spaudimui, nepainiokite draugiškų ryšių su dalykiniais. Dirbkite atidžiau, jei saugote savo darbo vietą.

Kad viskas gerai baigtųsi, ramiai pasėdėkite, pagalvokite, kitaip galite be reikalo sudrumsti vandenį. Nieko neprašykite, nepasikliaukite draugų patarimais. Mažiau tikėkite iš vadovybės gautais pažadais.

Nesmagus laikas. Geriau nieko rimta neplanuoti. Saugokite savo ramybę, sveikatą, darbo vietą, pinigus. Jei ką nors negera sužinosite apie mylimą žmogų, neskubėkite patikėti.

Pasiruoškite netikėtumams, ypač jei teks tvarkyti reikalus, susijusius su užsieniečiais ar kelione. Apskritai mažiau tikėkitės. Tai blogas laikas planuoti ateitį – šios dienos sumanymus bus ne taip lengva įgyvendinti.

Būkite atidesni aplinkinių nuomonei, nekelkite savo reikalavimų. Atidžiau atlikite užduotis: vadovas ar klientai gali suabejoti jūsų kompetencija. Blogas laikas kreiptis į vadovybę ar kurti svarbius profesinius planus.

Neskubėkite apsispręsti, ypač tvarkydami piniginius reikalus, pasitenkinkite tuo, ką turite. Jei nemokate ramiai spręsti problemų, pamirškite jas. Gali tekti aiškintis santykius su draugais, kils noras su kai kuriais daugiau nebendrauti.

Nesiafišuokite; jūsų elgesys turi būti nenuspėjamas. Tikėtinos provokacijos. Pernelyg nepasikliaukite intuicija, draugų pažadais. Tikros pagalbos sulauksite iš šeimos.

Bus išbandytas jūsų pasitikėjimas savimi, draugais, šaltakraujiškumas: gali tekti priimti žaibišką sprendimą. Venkite užmegzti pažintis. Nepatartina kviestis draugų į namus.

Dėl finansinių nesklandumų gali suirti šios dienos planai: ir asmeniniai, ir dalykiniai. Beje, dabar visiškai netiks pinigų investuoti, skolinti. Galimi konfliktai su draugais, sutuoktiniu dėl netikėtumų tvarkant piniginius ir turto reikalus.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą