Spalio 28 horoskopas

Spalio 28 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Gausite netikėtą žinią arba įvyks incidentas, kažkas sujauks darbotvarkę ir pan. Jei labai nervinatės dėl numatomo pokalbio, po jo turbūt nuspręsite, kad be reikalo nerimavote. Venkite impulsyvumo, rizikos, pasisaugokite avarinių situacijų.

Būsite nervingas, neatsargus. Nerimausite dėl artimų žmonių bėdų ir savo finansinių perspektyvų. Apie svarbius dalykus nederėtų spręsti paviršutiniškai, paskubomis, nes galite suklysti ir net patirti rimtą nuostolį, ką nors sukompromituoti.

Diena bus keistai sujaukta. Beskubėdamas galite pamiršti kažkuo pasirūpinti. Nepašykštėkite geranoriško dėmesio mylimam asmeniui, vaikams - yra tikimybė, kad išsiaiškinsite nesutarimus ir santykiai pradės judėti geresne vaga.

Šiandien būkite atsargus ir taktiškas, antraip galite pakenkti sau arba kitiems. Nors atrodysite nusiteikęs įtemptai plušėti, tačiau dideliems darbams gali pritrūkti ir kantrybės, ir sveikatos. Netikėtumų galima sulaukti iš namiškių.

Sunku bus slėpti simpatijas ir antipatijas, jūsų emocijos bus kaip ant delno. Tuo tarpu net vienas neatsargus žodis gali atnešti žalos. Neleiskite, kad jūsų sąmonę užvaldytų nepagrįsti įtarimai, pavydas.

Šiandien būsite linkęs elgtis skubotai, neatsargiai. Tai visiškai nepatartina, ypač vairuojant, ką nors veikiant su technika. Gali būti, kad šiandien iš jūsų bus reikalaujama daugiau, nei esate pasirengęs duoti ar prisiimti.

Diena gali būti nervinga, kupina netikėtumų. Pasistenkite nesugadinti nuotaikos aplinkiniams. Šiandien pavojinga pervertinti jėgas bei galimybes - jums tuoj pat teks atsakyti už savo veiksmus bei pažadus.

Pasistenkite rimtai dirbti, nesipykti su viršininku, kolegomis, nes bus lengva patekti į jų nemalonę. Pasidomėkite, ar gerai sekasi jūsų šeimos nariams, vaikams, nes jie gana nesaugūs. Tik venkite auklėti ir įkyriai kontroliuoti.

Būsite suirzęs, gal dėl to, kad sau nepatiksite veidrodyje arba bijosite viešo pasisakymo, atestacijos. Sulaukus kitų žmonių dėmesio, patarimų, turėtų pavykti pasijusti tvirčiau. Venkite galvoti vien apie rūpesčius, išpūsti nesėkmes.

Diena gali būti konfliktiška ir netgi pavojinga ne viena prasme. Pasijusite vienišas ir nesuprastas. Kažko reikalaudamas iš kitų, būkite nuoseklus, jauskite atsakomybę. Saugokite savo turtą, automobilį, pinigus nuo vagių ir sukčių.

Jumyse kunkuliuos emocijos, turėsite dėl ko nerimauti, nesiseks tartis dėl pinigų, atlygio. Kita vertus, imsite geriau suprasti, kas jus veikia, kaip galėtumėte sau ar kitiems padėti. Komplikuotas reikalas gali pradėti spręstis, atsiras nebloga išeitis.

Patirsite stresą dėl numatomo susitikimo, pasisakymo ar egzamino. Panašu, kad teks tvarkyti pinigų, komercijos reikalus, atlikti kruopštumo reikalaujančius darbus. Nesusipratimai tykos kelionėje, reikaluose su užsieniečiais.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą