Spalio 30 horoskopas

Spalio 30 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Sunku bus atsispirti pagunda leistis į kažkokią avantiūrą. Neskubinkite įvykių. Bet kokiuose reikaluose, derybose galvokite apie abipusių interesų tenkinimą, elkitės garbingai. Itin atsargiai elkitės su sprogstamomis medžiagomis, elektra.

Jus gali aplankyti ypatingas kūrybinis įkvėpimas. Pajusite norą siekti kažko daugiau nei iki šiol. Itin domins su vaikais, kūryba, sportu, scena susiję projektai. Kai kas bus susiję su nemaža rizika. Jauskitės atsakingas už tai, ką siūlote.

Šiandien jausite pasitenkinimą atliekamu darbu, pagerės santykiai su kolegomis. Kils noras gražiau susitvarkyti aplinką, pasipuošti. Tai išties palanki diena naujo įvaizdžio formavimui, kosmetinėms procedūroms, grožio atstatymui.

Pasireikš didesnis emocinis jautrumas, laki vaizduotė, fantazija. Yra tikimybė, kad asmeniniai santykiai pakryps norima linkme. Tai galite pasiekti nuoširdžiu atsiprašymu, pasižadėjimu ar pan. Venkite pavojingos rizikos.

Panašu, kad jus užvaldys romantiškos pagundos, o kartu su jomis ir iliuzijos, prisiminimai. Nors atrodys, kad sekasi gerai, lengvo pasipelnymo ar įtakos didinimo planas gali slėpti savyje pavojingą užtaisą.

Galite turėti rūpesčių, susijusių su kelione, egzaminu, svarbaus renginio organizavimu ar pan. Turbūt pasijusite patrauklus, žaismingas ir protingas, nes asmuo, kuriuo žavitės, paprašys jūsų patarimo arba parodys išskirtinį dėmesį.

Nepaisant įvairių peripetijų dalykiniuose ir asmeniniuose santykiuose, šiandien būsite nusiteikęs skleisti optimizmą ir draugiškumą. Norėsis suspėti nuveikti daugybę darbų, aptarti įvairius reikalus. Vis dėlto galimi ginčai, aštrokas puolimas.

Nusimato sėkminga kūrybinė veikla. Būsite nusiteikęs padėti aplinkiniams, iš širdies patarti, gerinti santykius su antrąja puse. Palanku organizuoti susirinkimus, kolektyviai kažką spręsti, planuoti. Labiau saugokite savo vaikus ir pinigus.

Šiandien patirsite kažką tokio, kas suteiks jums malonumo ir dvasinio pasitenkinimo. Tikėtinas kūrybinis įkvėpimas, slapta meilės intriga. Gali pildytis slaptas troškimas arba atsiras tokių vilčių. Saugokitės avarinių situacijų.

Galima kelionė, svečias arba žinia iš toli. Sklandžiai klostysis reikalai, susiję su užsieniu, reklama, mokslu. Malonumo teiks protiniai žaidimai, subtilus flirtas. Tik nekonfliktuokite su pareigūnais, nes prieš juos bus sunku laimėti.

Šiandien jus itin domins nekilnojamojo turto arba komerciniai reikalai. Galite sudaryti naudingą sandorį. Vis dėlto netikėkite lengvo pasipelnymo. Atsakingai elkitės su savais ir svetimais pinigais. Malonumo teiks gražių daiktų, dovanų pirkimas.

Noriai dalyvausite kolektyviniuose reikaluose, masiniuose renginiuose. Gerai seksis įgyvendinti sumanymus. Gausite informacijos, kuri bus ne tik įdomi, bet ir naudinga. Tik nebūkite lengvabūdiškas, dalindamas pažadus, skleisdamas gandus.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą