Spalio 31 horoskopas

Spalio 31 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Nesiaiškinkite santykių nei šeimoje, nei darbe. Nuojautos pildysis, tad nedarykite nieko, ko nesinori, artimiesiems irgi neleiskite rizikuoti, jei nors šiek tiek abejojate. Saugokite sveikatą ir turtą.

Nesivelkite į avantiūras, viskas gali pakrypti nenumatyta linkme. Nekreipkite daug dėmesio į šiandien gautus pasiūlymus, išgirstus komplimentus, taip pat apkalbas apie jums artimą asmenį.

Pedantiškumas apsaugos nuo nelaimingų atsitikimų ir klaidų. Venkite aiškintis santykius su kolegomis (jei šiandien tenka dirbti). Kita vertus, galite išvysti tikrąjį bendradarbių veidą. Galite nukentėti nuo naminių gyvūnų, patirti rūpesčių dėl savo gyvūno ligos.

Bendraudami su jums nemaloniais piliečiais išlaikykite didesnį atstumą. Didesnė nelaimingų atsitikimų, konfliktų darbe tikimybė. Priekaištai sutuoktiniui gali tapti lemtingo pokalbio, apsisprendimo pagrindu.

Tikėtini pralaimėjimai, nusivylimai, nuostoliai – likite blaivūs ir tolerantiški. Nepanikuokite, net jei turėsite pagrindo, labiau paisykite aplinkinių (ypač darbo kolektyvo) nuomonės. Nemalonumai per partnerius, tarpininkus ar sutuoktinį.

Galimi nemaži praradimai, jei nesuvoksite ar nenorėsite matyti savo klaidų. Nebūkite patiklūs – galite nepajusti realios grėsmės.

Nepraraskite pasitikėjimo savimi, nemenkinkite savo nuopelnų, nors galite susidurti su rimtomis kliūtimis. Nepriimkite lemtingų sprendimų: geriau delskite.

Gresia išdavystės, jei turite nepatikimų draugų, sąjungininkų, šiandien jie pasirodys. Pasiruoškite, kad gali nutikti kas tik nori. Nepraleiskite progos artimiesiems pasakyti šiltesnio žodžio.

Jei blogai jaučiatės, likite namie. Būsite linkę pasiduoti neigiamai draugų įtakai, nervintis, liūdėti be rimto pagrindo ir nematyti realaus pavojaus. Saugokite sveikatą ir turtą.

Nelengvas metas, antrą dienos pusę stresų padaugės. Mokėkite atsiriboti nuo nereikalingo, įkyraus dėmesio, užsiimkite tik savo reikalais. Pasistenkite negirdėti paikų šnekų ir elgtis tik savo nuožiūra.

Galite susidurti su įžūliais, išpuikusiais, nemaloniais asmenimis, išgirsti nepelnytų įžeidimų, neteisingų pretenzijų. Būkite kantresni, saugokite savo nervus, sveikatą ir turtą. Antra dienos pusė ne tokia sunki.

Kritinis laikas, kai svarbu neprarasti savitvardos, likti ramiems. Mokėkite nereaguoti į provokacijas, nes galite patekti į didelę bėdą. Nesivelkite į diskusijas, niekam nieko neaiškinkite, nežadėkite.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą