2010 11 08 horoskopai ir rentgeno spinduliai

Lapkričio 08 horoskopas 12 zodiako ženklų:

SVARBU: šiandien švenčiamas labai svarbus jubiliejus fizikų tarpe, bet kartu itin reikšmingas visai žmonijai: Rentgeno Spinduliams 115 metų!

Neįsitempkite, nesinervinkite: daugiau suspėsite. Jei jūsų laukia daug darbų, vieni visko nesiimkite, ieškokite pagalbininkų. Kad ir į kokią situaciją pateksite, venkite varžytis, paprašykite pagalbos: draugas gali virsti rimtu sąjungininku tiek naujoje veikloje, tiek jūsų kovoje.

Nebūkite patiklūs, ypač bendraudami su mažai pažįstamais žmonėmis, nesivelkite į dalykines, finansines avantiūras. Vėliau savo problemas aptarkite su senu draugu; tiks spręsti ir skolų, mokesčių, paveldėjimo, alimentų problemas.

Neblogas laikas kelionėms, susitikimams su užsieniečiais. Problemas pavyks išspręsti greit ir sklandžiai, galite sulaukti ir vertingos pagalbos iš įtakingo asmens.

Verta aptarti svarbius ateities planus darbe – jums pavyks įtikinti vadovus, valdininkus savo teisumu, idėjų pranašumu. Palanku pirkti dovanas tėvams.

Netikėtai gali pavykti pakreipti įvykius jums palankesne linkme. Būkite atidūs neoficialiems susitikimams, pokalbiams: jie gali pakeisti jūsų ateitį.

Nebūkite labai patiklūs. Neverta blaškytis, ieškoti reikalingo žmogaus ar svarbios informacijos: kam reikės, patys jus suras, o reikalinga informacija pati jus pasieks. Nepersistenkite tvarkydami reikalus, pasikliaukite savieiga. Galite gauti vertingą konfidencialų pasiūlymą.

Tai gera diena: pakaks energijos. Tinka tvarkyti piniginius ir turto reikalus. Jūsų laukia malonios staigmenos iš mylimo asmens.

Vertėtų spręsti finansines problemas: tinka vadovui priminti senus jo pažadus, pasirašyti seniai rengtą sandorį, ilgam skolintis pinigų ar imti kreditą. Tai tinkamas metas sandoriams, ilgalaikiams bendradarbiavimo susitarimams.

Per trumpą laiką pavyks sutvarkyti ne vieną svarbų reikalą: tai naudingų susitikimų, perspektyvių pažinčių diena, tad negaiškite laiko veltui. Neblogas metas dalykiniams susitikimams, susitarimams.

Į pagalbą netikėtai gali ateiti draugai, giminaičiai, kuriems esate padėję. Vis dėlto netvarkykite reikalų, kurių sėkmė nėra garantuota. Diena nebloga ilgalaikėms sutartims pasirašyti, tvarkyti šeimos, taip pat paveldėjimo dokumentus.

Sėkmės metas, ypač dirbantiems kūrybinį darbą, – jų laukia įvėpimas. Kad ir kokia jūsų profesija, neskubėkite įgyvendinti šovusių idėjų, atidėkite jas penktadieniui.

Tinka intensyviai dirbti su dalykine informacija: ieškokite naujų dalykų, apgalvokite savo kvalifikacijos kėlimo perspektyvas. Spręskite darbo problemas, aiškinkitės nesusipratimus su kolegomis ar klientais. Tiks užmegzti bendradarbiavimo ryšius.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą