Lapkričio 03 horoskopas

Lapkričio 03 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Gali pablogėti savijauta, nuotaika. Tai bus netikęs laikas su prašymu kreiptis į aukštesnes pareigas užimantį asmenį. Venkite įsipareigoti ir nepykite išgirdę priekaištų.

Stigs objektyvumo ir optimizmo, galite be reikalo įsivelti į skandalą. Ypač būsite agresyvūs, jei reikės ginti šeimos interesus. Svarbesniems susitarimams netinkamas laikas.

Konfliktai, stresai, nesėkmės šiandien neišvengiami. Tad jei jums svarbi ramybė, netvarkykite svarbių reikalų, o jei adrenalinas – visi keliai atviri. Mažiau rizikuokite tvarkydami piniginius, paveldėjimo reikalus ir mažiau pasikliaukite laime.

Jausite, kad sėkmė visai šalia, bet jei mėginsite rizikuoti, teks nusivilti: sėkmė paskutinę akimirką išslys iš rankų. Tad nepervertinkite savo įtakos, ryšių, būkite saikingesni įsipareigodami: ar terminai įveikiami?

Daugiau laimėsite, jei atsižvelgsite į aplinkinius, kitaip skandalai bus neišvengiami. Itin paisykite vadovo pastabų: jokių ginčų, būkite pasiruošę dalį asmeninių interesų paaukoti.

Neužsispirkite viską daryti patys, pasinaudokite senais ryšiais ir draugų pagalba, patarimais.

Būsite linkę erzintis, nervintis. Tad venkite skubėti, aplinkiniams į akis kristi. Saugokitės intrigantų, nesileiskite įtraukiami į avantiūras. Nepatartina pradėti darbų, kuriuos reikės greitai užbaigti.

Jus gali mėginti išmušti iš balno, tačiau nekeiskite ankstesnių ketinimų, toliau siekite užsibrėžto tikslo, laikykitės užimtų pozicijų. Nepraraskite tikėjimo savimi, net jei būsite linkę viskuo nusivilti.

Labiau taupykite jėgas, laiką ir pinigus. Blogas laikas ieškoti finansinės pagalbos. Vakare nesiaiškinkite santykių su artimaisiais. Pavyduliauti irgi nepatartina, vargu ar jūs teisūs.

Liežuvis – didžiausias priešas. Jei negalite patylėti, bent jau venkite ginčytis ar žadėti, tarpininkauti, už ką nors laiduoti, kitaip sakant, negadinkite nervų nei sau, nei kitiems. Apdairiau vairuokite automobilį.

Prasmingiausia šiandien užsiimti ne veikla, o artimųjų rūpesčiais, namų reikalais. Beje, tai, ką slepiate nuo antrosios pusės, šiandien gali kaip yla iš maišo išlįsti.

Nesivelkite į avantiūras dėl karjeros. Ne pats geriausias laikas siūlyti savo sumanymus vadovui. Nebūkite karštakošiški, nedarykite rimtų išvadų, kad ir ką išgirsite iš mylimo žmogaus ar apie jį (ją).

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą