Lapkričio 09 horoskopas

Lapkričio 09 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Puikus laikas taikytis, susitarimams, deryboms. Beje, viskas geriau, nei jums atrodo. Priimkite pasiūlymus bendradarbiauti ar tiesiog paviešėti. Šiandien užsimezgęs atsitiktinis flirtas gali baigtis rimtu romanu.

Tai gera diena užsiimti šeima, gerinti santykius su antrąja puse, vaikais. Jei aplinkybės darbe klostysis ne taip, kaip norėtumėte, vertinkite tai ramiai ir reikalus atidėkite rytdienai.

Palanki diena: atgausite dvasios pusiausvyrą, rasite teisingą sprendimą jus varginančiu klausimu. Pats laikas spręsti susikaupusias problemas, kad užbėgtumėte įvykiams už akių.

Jausitės pakiliai, nors esamas problemas nebus lengva išspręsti. Gali tekti įrodinėti savo išmanymą ar teises. Neatsisakykite naujų dalykinių pasiūlymų.

Atkaklios pastangos pagaliau bus vainikuotos sėkme, kuri jau nebepabėgs nuo jūsų. Susitikite su senais draugais – jie tikrai ką nors gera pasakys, patars, jeigu reikės, ir pagelbės.

Ne pats geriausias laikas. Nereikėtų savo nuotaikos mėginti taisyti reiškiant nepagrįstas pretenzijas sutuoktiniui (mylimam žmogui) ar perkant daiktus, kuriems nėra pinigų.

Tinkamas metas imtis ilgalaikių sumanymų: jums atsivers naujos puikios galimybės, tiesa, realius rezultatus ir sėkmę pajusite negreit.

Palanku ieškoti investuotojų, rėmėjų, sudarinėti sandorius, tiesa, jei nesiekiate greitos naudos. Tinka spręsti finansines problemas su partneriais. Palanku pirkti dovanas sutuoktiniui, vaikams, mylimam asmeniui.

Daugiau bendraukite, atnaujinkite pažintis, ieškokite bendraminčių, rėmėjų. Galimas netikėtas, ilgai lauktas susitikimas ar naujiena. Svarbių dalykinių reikalų tvarkymo neatidėkite rytdienai.

Nesiimkite jokių konkrečių veiksmų, nebent siektumėte susitaikyti su artimu žmogumi, pradžiuginti vaikus ar mylimą asmenį. Atidėkite rytdienai svarbių reikalų tvarkymą.

Nebloga diena: gali pasisekti ten, kur seniai buvote praradę viltį ką nors pešti. Pakovokite už savo šeimos, vaikų interesus. Jei į jus mažai dėmesio kreipia namiškiai, dabar tinkama proga išsiaiškinti susikaupusias problemas.

Ilgalaikės pastangos duos vaisių: svarbus reikalas dėl įtakingo asmens tarpininkavimo ims spręstis jūsų naudai. Tinka imtis darbų, kuriems ilgai ruošėtės, bet stigo ryžto ar įkvėpimo.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą