Lapkričio 12 horoskopas

Lapkričio 12 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Palanki diena spręsti bendravimo nesklandumus su kolegomis: pirmi pasistenkite atsiprašyti, susitaikyti. Neleiskite sau pokštauti, jūsų humoras gali būti ne taip suprastas, ypač darbe. Nepriekabiaukite, nieko nemokykite, nesikiškite į svetimus reikalus – būsite linkę išpūsti muilo burbulą.

Netinkamas laikas aiškintis santykius su sutuoktiniu, dalykiniais partneriais, teisėsaugos, teisėtvarkos atstovais, nebūkite kategoriški, pasistenkite iki galo neišsakyti savo nuomonės, mažiau kritikuokite. Nepasirašinėkite svarbių dokumentų.

Atradimų, jėgos metas, paskatinsiantis ryžtis netikėtam žingsniui. Palanku spręsti problemas, susijusias su mokesčiais, paveldėjimu. Būkite apdairesni dirbdami kompiuteriu, vairuodami automobilį.

Galite suvokti svarbią tiesą, atskleisti paslaptį. Jūsų intuicija bus išskirtinė. Vis dėlto iki rytdienos nieko nespręskite, nekeiskite. Tinkama proga ieškoti konfidencialaus patarimo, pagalbos, kovoti su žalingu įpročiu.

Galite būti pernelyg ryžtingi, kategoriški ir agresyvūs. Nesistenkite kuo daugiau nuveikti – nepamirškite tiesos, kad „mažiau yra daugiau“. Nieko nesiekite jėga, prievarta. Būkite pagarbesni su savo vadovu, labiau gerbkite tėvų nuomonę.

Nieko nauja nepradėkite, nieko nekeiskite. Būkite atidesni šeimos nuomonei – artimieji gali būti už jus įžvalgesni. Galimos nemenkos išlaidos. Vis dėlto šiandien gali pavykti rasti papildomą pajamų šaltinį.

Jausitės geriau, bet likite saikingi. Kad ir ką sužinosite, venkite daryti staigias išvadas – situacija pasirodys geresnė, nei yra iš tiesų. Pasikliaukite nuojauta. Tikrinkite jus pasiekiančią informaciją, saugokitės ne tik apgaulių, bet ir vagysčių.

Jokių ryžtingų veiksmų ir impulsyvių sprendimų, nesiimkite ir svarbių, atsakingų darbų, nors galite nenustygti vietoje. Geriausia šią dieną praleisti su artimaisiais, daugiau dėmesio skirti savo tėvams.

Reikšmingas metas: šios dienos įvykiai gali daug ką pakeisti jūsų gyvenime. Vis dėlto neverta spręsti šeimos, meilės problemų. Būkite apdairesni, nerizikuokite tvarkydami piniginius, turto reikalus.

Galimi paslaptingi, beveik mistiški susitikimai. Tai intriguojančio bendravimo metas, kai galite sužinoti svarbių, konfidencialių dalykų. Tik būkite atsargūs įsipareigodami, nepažadėkite sunkiai įvykdomų dalykų. Neskubėkite vairuodami automobilį ar ką nors pirkdami.

Galite sužinoti kai ką, kas nuo jūsų ilgai buvo slepiama, gauti liūdną žinią apie artimą žmogų. Būkite atidesni tėvų skundams, poreikiams, sveikatai, kantresni bendraudami su sutuoktiniu. Mokėkite saugoti paslaptis, nepasiduokite provokacijoms.

Kritinis laikas, ypač darbe likite santūrūs bendraudami, atsargūs ką nors veikdami. Svarbių reikalų tvarkymą atidėkite. Nereikėtų pervertinti savo galimybių žadant, įsipareigojant.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą