Lapkričio 13 horoskopas


Lapkričio 13 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Numatyti organizaciniai, o ypač finansų klausimai spręsis gana sunkiai, tačiau įmanomi konkretūs preliminarūs susitarimai. Galite užmegzti naujų pažinčių arba atgaivinti senąsias. Greitai jų gali prireikti realizuojant sumanymus.

Šiandien jums gali tekti eiti į didelius renginius, svarbius susitikimus. Nelabai verta kažką naujo pradėti bei gvildenti globalines problemas. Vis tiek situacija greitai keisis. Palanku užbaigti darbus, bet ne juos pradėti.

Neblogai seksis reikšti mintis, organizuoti dalykinius ir kitokius pasitarimus. Tačiau pavojinga demonstruoti kategoriškus principus bei ambicijas. Derėtų problemas spręsti kolektyviai, vertinti kitų nuomonę.

Susikaupimo diena, tinkama dvasinėms praktikoms. Jos leis į daug ką pažvelgti kitomis akimis. Ne viskas, kas nesuprantama, yra iliuzijos. Klausykite vidaus balso. Turbūt pavyks aiškiau apsispręsti, ko norite ir ką galite.

Domėsitės kelionėmis, mokslo naujovėmis, norėsite eksperimentuoti, sublizgėti gabumais, kūrybiškumu. Tikėtina svarbi komandiruotė, derybos. Praktiškai panaudokite turimą informaciją, pademonstruokite ryžtą ir valią.

Ramiai tęskite įprastus darbus. Labai svarbu konkrečiai aptarti tai, kas susiję su pinigais, mokesčiais. Pasistenkite būti susikaupęs ir kantrus, nesivadovaukite emocijomis, antraip sumažinsite galimybes įveikti problemą.

Šiandien neblogai seksis tvarkyti reikalus telefonu, elektroniniu paštu ar su žiniasklaidos pagalba. Galite gauti svarbios informacijos. Panašu, kad gims naujų romantiškų vilčių arba svarių kūrybinių idėjų.

Panašu, kad teks skubiai tvarkyti dokumentus, sutartis. Darbe spręsis kažkas esminio, bus aptariamos būtinos reformos, daromos svarbios išvados. Aktualus bus ir sveikatos ar grožio atstatymo klausimas. Susidorosite su kažkokia problema.

Flirtas gali būti uždegantis, diskusijos, ginčai - taip pat. Tik apsišarvuokite kantrybe, kad neišsprūstų netinkamas žodis, nes jūsų klaidomis mielai pasinaudos konkurentai. Paskirkite romantišką pasimatymą, labiau domėkitės vaikų interesais.

Jei norite finansinio stabilumo, atsakingiau planuokite išlaidas ir mažiau pinigų skirkite pramogoms. Palanku užbaigti gydymosi kursą ar tyrimus.

Jūsų nuotaiką ir poelgius stipriai veiks kiti žmonės. Gali būti mėginama pakirsti jūsų principus, keisti pažiūras. Tikriausiai jūsų suvokimas prasiplės, atsiras naujų paskatų kažko rimto imtis, siekti.

Ši diena neatneš rūpesčių, jei nepažeidinėjate įstatymų ir neturite skolų. Peržiūrėkite sutartis, dokumentus, ypač jei ką nors reikia pratęsti ar nutraukti.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą