Lapkričio 14 horoskopas

Lapkričio 14 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Per didelis pasitikėjimas aplinkiniais, atvirumas pakenks jums. Neieškokite pagalbininkų, dabar esate gana stiprūs, kad vieni įveiktumėte esamus sunkumus, problemas. Vakaras palankus susitikti su artimais draugais.

Taupykite jėgas ir laiką. Venkite nereikalingo bendravimo: tai gali atimti nemažai jėgų ir neduoti jokios naudos. Jei jums reikia gero patarimo, pasikalbėkite rūpimu klausimu su žinovu.

Geras laikas, tik neišsigąskite netikėtai atsiradusių kliūčių, dabar jos bus lengvai nugalimos. Raskite laiko susitikti su senais draugais.

Daugiau laiko skirkite poilsiui, kitaip blogės savijauta, prastės nuotaika, apniks pesimistinės mintys. Būkite atidesni sveikatai. Taip pat pasaugokite pinigus ir turtą.

Jūsų įtaka aplinkiniams nors ir neregima, tačiau lemtinga. Būsite energingi, imkite iniciatyvą į savo rankas. Atlikite kuo daugiau reikalų, nieko neatidėkite rytdienai.

Tiktų spręsti finansines, turto problemas. Tiesa, ne pats geriausias laikas aptarinėti šeimos išlaidas, pirkinius, nes bus sunku rasti tenkinantį sprendimą. Neblogas laikas pirkti dovanas.

Neblogas laikas konfidencialiems susitikimams ir susitarimams: pasinaudokite tuo. Galite gauti patarimą, pasiūlymą, kuris padės atskleisti dar nepanaudotus jūsų asmenybės ir jus supančių žmonių rezervus.

Nepalankus metas: atsisakykite bet kokių atvirų, ryžtingų veiksmų. Daugiau kompromisų, blogas laikas diskutuoti su savo kolegomis, viršininku (jei jums šiandien tenka dirbti), taip pat artimaisiais, draugais.

Tai palanki diena bet kokiems reikalams tvarkyti. Beje, atkaklumu nieko nelaimėsite iš savo partnerių ir vaikų – tik dar labiau santykius sugadinsite. Nebūkite užsispyrę mokydami, auklėdami.

Apsivalymo nuo nuodingų minčių, prisiminimų, žmonių metas. Nepraleiskite progos susitvarkyti ir išmesti visų šiukšlių iš savo gyvenimo. Tvarkydami reikalus stenkitės neskubėti, niekam nieko neįrodinėti. Svarbių reikalų neatidėkite rytdienai.

Pasistenkite kuo taikiau praleisti šią dieną: tai laikas, kai galite įgyti ne tik sąjungininkų, bet ir stiprių priešų, konkurentų. Nelabai tinkamas laikas svarbiam pokalbiui su antrąja puse...

Sustiprės intuicija tvarkant dalykinius reikalus. Palanku atsiriboti nuo jums nemalonių asmenų. Gera proga ieškoti dingusių daiktų.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą