Lapkričio 22 horoskopas (11-22)

Lapkričio (11-22) 22 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Pasižymėsite puikia intuicija, subtiliu skoniu ir elgesiu. Pajusite šilumą bei užuojautą mažiau laimingiems žmonėms. Norėsite intymumo. Vakaras turbūt bus nepaprastas savo paslaptingumu, romantiška dvasia.

Šiandien gresia ne tik jausmų gausa, bet ir svaigalų perteklius. Taip galima per anksti "smigti". Jei šito išvengsite, vakaras bus romantiškas, žadantis meilės svajonių išsipildymą, kūrybinį, artistinį sublizgėjimą.

Puikus metas sudaryti sutartis, pirkti dovanas, tartis dėl kredito. Turbūt pavyks naudinga linkme pakreipti aktualius reikalus.

Puiki diena reikalams, susijusiems su mokslu, informacija, reklama, komercija. Pasitaisys santykiai su artimos aplinkos žmonėmis, ne pas vieną užsuksite į svečius ir pats svečių sulauksite.

Galite susitikti su asmeniu, pasirengusiu jums pasiūlyti neblogą sandorį arba pakonsultuoti dėl reikalų, susijusių su nekilnojamuoju turtu, komercija, nuoma, apdaila.

Jei esate susijęs su šou verslu, šiandien turėsite galimybių sublizgėti bei užsidirbti pinigų. Puoselėsite meilės svajones. Yra vilties, kad jos pildysis.

Palanku ieškoti naujų dalykinių, verslo galimybių, protekcijų. Jei šiandien suspėsite pakeisti, pagerinti savo įvaizdį, tai neliks neįvertinta. Maudysitės komplimentuose ir svaigsite nuo romantiškų apžavų. Nepiktnaudžiaukite svaigalais.

Labai aktualus bus meilės arba verslo partnerystės klausimas. Galbūt įsigysite naudingą sąjungininką ir pan. Laukia sėkmė ir kūrybiniuose projektuose.

Tikriausiai bus kalbama apie dalykinį užsakymą, sutarties tęsimą ar pan. Palanku ieškoti partnerių, rėmėjų. Gali nutikti kažkas, apie ką svajojote, bet netikėjote, kad tai galėtų virsti realybe.

Galite gauti viliojantį pasiūlymą, susijusį su užsieniu. Palanku vizituoti svarbius asmenis, tartis dėl perspektyvų. Arba raskite galimybių sutikti juos tokioje aplinkoje, kur iki šiol dar neteko.

Gana nuotaikinga diena, nors nestigs rūpesčių ir suksitės kaip voverė. Nuo pat ryto trauks svaigalai arba teks bendrauti su apsvaigusiais veikėjais.

Tikėtinas didelis ir dosnus dėmesys iš senų gerbėjų ir naujų pažįstamų. Bus intriguojančių pasiūlymų, gerų naujienų.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą