Lapkričio 23 horoskopas

Lapkričio 23 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Diena bus palanki norintiems iš pagrindų pasitvarkyti namuose, siekiantiems didesnio komforto, žemiškų malonumų. Seksis kurti jaukumą, meistrauti, modeliuoti, eksperimentuoti virtuvėje. Nusimato žavus pasimatymas.

Šiandieną pakaks ir trumpo pokalbio su pažįstamu žmogumi, kad kažkas iš esmės pasikeistų jūsų asmeniniame gyvenime arba veikloje. Būsite labai jautrus kitų žodžiams, pastaboms. Nepraraskite objektyvumo.

Galite įsigyti buičiai ar darbui reikalingą daiktą. Galbūt kils paskata pakeisti planus, susijusius su santaupų panaudojimu, ūkiniais reikalais, laisvalaikiu. Pagalbos ir paguodos gali prireikti šeimos nariui.

Šiandien galite tikėtis svečių, malonaus bendravimo. Bet kuriuo atveju nebus sunku rasti kur ir kaip atsipūsti, pasilinksminti, o gal ir sublizgėti. Galite padaryti įspūdį nemažai auditorijai, publikai. Staigmenų gali pateikti vaikai.

Vikriai suksitės, jei nestabdys sveikatos problema, pagirių sindromas ar pan. Vakaras žada malonią pramogą, aistringą pasimatymą ar jaudinamą nuotykį.

Dieną praleisite maloniau, jei būsite pakantus sutuoktiniui, draugiškai pasidalinsite buitinių pareigų našta ir pan. Galbūt gausite pasiūlymų iš žmonių, su kuriais anksčiau buvote kažkaip susijęs. Džiugins komplimentai.

Šiandien nederėtų pernelyg kištis į svetimus reikalus, taip pat leisti įsikišimo į jūsų gyvenimą bei paslaptis. Rimčiau planuokite išlaidas. Vakaras gali būti labai romantiškas ir aistringas.

Šiandieną jums norėsis dingti kur nors toliau nuo rutinos, namų, artimųjų. Svajosite neįprastai praleisti laiką, patirti naujų įspūdžių. Galbūt susitiksite su užsieniečiu ar iš užsienio grįžusiu asmeniu.

Ši diena bus geresnė ir ramesnė, jei pagarbiau reaguosite į aplinkinių pastabas, pamokymus ar pageidavimus. Tikriausiai kursite didelius planus ir vėl juos griausite. Jei pavargote nuo rutinos, derėtų pakeisti aplinką, susitikti su žaviu gerbėju.

Šiandien daug laiko skirsite savo pomėgiams arba draugams. Tikėtina, kad patirsite įdomių išgyvenimų, sužinosite tai, ką tik miglotai galėjote nujausti. Smagu bus kartu su bičiuliais nueiti į pramoginį renginį, barą.

Šiandien labiau nei paprastai būsite linkęs slapukauti. Vakaras žada aistringą slaptą meilės pasimatymą. Intuicija bei nuoširdus intymumas padės išsiaiškinti kažką tokio, kas ilgai kėlė abejonių, įtarimų.

Abejotina, kad jums pavyks veikti pagal numatytą planą. Tačiau jūsų galvoje knibždės visokių minčių, idėjų ir noro veikti. Šios dienos įkvėpimas bus kažkuo ypatingas, o sumanymai - intriguojami.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą