Lapkričio 24 horoskopas

Lapkričio 24 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Būsite neatsargus, spontaniškas, labai emocionalus. Venkite lengvabūdiškų pagundų bei skandalų. Tvarkingai eksploatuokite elektros įrangą, techniką, pasistenkite, kad dėl jūsų kaltės neįvyktų nemalonių incidentų.

Šiandien stenkitės neviršyti savo galimybių - tiek materialinių, tiek emocinių, dvasinių, kūrybinių. Nesugadinkite šventinės dienos kokia nors avantiūra. Siekdamas malonumų nesielkite savanaudiškai.

Diena bus nerami, nuotaikos ir planai permainingi, o sveikata lengvai pažeidžiama. Susitikimai su gerais draugais, giminaičiais, mylimu žmogumi, jų dėmesys leis prasiblaškyti. Tik nepirškite kitiems savo nuomonės, venkite kritikuoti.

Pasyviam būti nereikia, tačiau intensyvus bendravimas nėra patartinas. Geriausia būtų apsiriboti šeima, artimiausių žmonių draugija. Pasistenkite savo priekabumu negadinti kitiems nuotaikos. Atsargiai elkitės su elektra, technika.

Būsite nusiteikęs švęsti, linksmintis ir kelti nuotaiką kitiems, pokštauti, daryti staigmenas. Panašu, kad ką tik atsinaujinęs romanas ar užmegzta pažintis užtvindys jus emocijomis, prisiminimais ir nerimu.

Šiandien nepraleisite progos pademonstruoti, ką sugebate. Tačiau viską reikėtų daryti be avantiūrizmo ir skubos. Įžeista savimeilė ar keistas susikaustymas šį vakarą tikriausiai neleis jums siekti intymumo, net jei itin jo trokšite.

Reikės ypatingo psichologinio įžvalgumo, antraip santykiai gali pakrypti nepageidaujama linkme. Verčiau nieko nedarykite suirzęs, supykęs, nes sugadinsite ne tik savo, bet ir kitų nervus. Tolerantiškai vertinkite pašnekovus.

Norintiems pasiskolinti pinigų ar jų paskolinti prašantiems bus ramiau, jeigu protingai apsidrausite ir nepasikliausite vien žodiniu pasižadėjimu. Nesivelkite į abejotinas avantiūras. Stenkitės kaupti tik geras emocijas, nepavydėkite.

Atotrūkis nuo kasdienės aplinkos, įdomi išvyka ar kelionė suteiktų peno akims ir protui. Turbūt atsiras naujas pašnekovas, kuris įvertins jūsų nuomonę ir pažiūras. Būkite malonesnis, pakantesnis artimųjų įsitikinimams.

Dienos situacija parodys, kas kliudo jūsų sėkmei. Pasistenkite geriau suprasti kitus žmones, pažabokite savąjį ego. Šaltumas gimdys šaltumą, tad nesvajokite apie artimus santykius, jei pats nesate nenusiteikęs jų kurti.

Labai intensyvi diena - nė minutėlės atokvėpio. Laukia karštos diskusijos, įvairūs renginiai, kuriuose gausiai pasisemsite įspūdžių ir informacijos. Jei būsite nusiteikęs pakankamai geranoriškai, jums nepritrūks populiarumo, dėmesio.

Tyliai ruoškitės tam, ko norėtumėte, bet nieko neskubinkite. Vertėtų peržvelgti turimą informaciją, reklamą, blaiviai įvertinti savo santykius su kitais žmonėmis - galbūt jie paremti iliuzijomis. Rūpinkitės sveikata, venkite svaigalų.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą