Lapkričio 28 horoskopas

Lapkričio 28 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Iki pietų tinkamas laikas sutvarkyti skubų reikalą, vėliau susitikti su įkyriu giminaičiu, irzliu kaimynu, kad aptartumėte nemalonius, tačiau neišvengiamus klausimus. Antra dienos pusė palanki atsiprašyti, taikytis.

Patartina svarbų, skubų reikalą tvarkyti per tarpininką, šeimos narius, giminaičius ar draugus – atvirai savo iniciatyvos reikšti nederėtų. Tiks tvarkyti reikalus, susijusius su nekilnojamuoju turtu. Būkite atidesni savo šeimos, ypač sutuoktinio, poreikiams.

Puikus laikas ir darbui (jei šiandien dirbate), ir meilei. Diena palanki ir svarbiems dalykiniams susitikimams, kelionėms, piršlyboms ar bent jau prisipažinti meilę. Palanku spręsti savo vaikų problemas.

Ginkite savo teises darbe, naujus sumanymus. Palankus metas pradėti gydymosi, sveikatos stiprinimo kursą.

Šiandien svarbu problemas spręsti geruoju, pasinaudojant tarpininkais, draugais. Būkite atidesni sutuoktinio jausmams.

Siekite kompromisų, tai bus naudinga. Palankus metas rizikuoti finansų srityje, jei palaiko partneriai.

Neapsiriksite, jei susitiksite su įtakingais žmonėmis, verslo partneriais. Palankus metas kelionėms, viešnagėms ir tvarkyti kelionės reikalus. Raskite laiko ir savo vaikams – tai gera proga pakeisti jų nuomonę, įtikinti savo teisumu.

Pamėginkite tapti patys stipriausi, geriausi. Ir nebijokite aukotis dėl karjeros – prasminga susitelkti ties svarbiausiais dalykiniais reikalais. Geras laikas siekiantiems plėsti savo veiklą, ieškantiems naudingų kontaktų su užsieniečiais.

Galite mėginti laimę, imtis ko nors nauja, veltis į avantiūras, jei jums pritaria partneriai, sutuoktinis, palaiko draugai. Kitaip sakant, nepasitarę, vien savo nuožiūra nesiimkite drąsių sumanymų, niekur nerizikuokite. Jei būsite ne vieni, kliūtis įveiksite.

Nereikėtų persistengti: savo tikslų siekite švelniai, tiesa, tvirtai, ir viskas susiklostys taip, kaip jums reikia. Galite sulaukti nuoširdžios įtakingo draugo pagalbos – pats laikas pasidalyti savo rūpesčiais.

Reikėtų pakovoti ne tik veikloje (siekite norimo darbo, paaukštinimo), bet ir už jums patinkančio žmogaus širdį. Neatsisakykite kvietimų į svečius, įvairius susitikimus, pristatymus – gali nusišypsoti didelė sėkmė, įvykti lemtinga pažintis.

Būkite ryžtingi, nesikuklinkite, drąsiai prisistatykite susidūrę su naujais žmonėmis – tai padės rasti naujų galimybių pasipelnyti, užsidirbti.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą