2010 Gruodžio 29 horoskopas

Gruodžio 29 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Šiandien gali pavykti praktiškai realizuoti tai, ką seniai puoselėjate savo mintyse, svajonėse. Ir be jokių kliūčių, jei tam pritars aplinkiniai. Būsite linkęs pataikauti savo ir mylimų žmonių užgaidoms. Jūsų dosnumu kažkas gali pasinaudoti.

Nebloga diena tvarkyti nekilnojamojo turto reikalus, derėtis dėl atlygio, komercinių sutarčių. Turbūt su kolegos ar mylimo žmogaus pagalba priimsite svarbų sprendimą. Vakare jums kils įtarimų, kad artimas žmogus turi nedorų kėslų, paslapčių.

Nebloga diena išvykoms, deryboms, interviu ėmimui ar teikimui. Tikėtinas komercinis susitarimas, dėmesio verta informacija per reklamą, pažįstamus žmones, kuria pavyks kuo puikiausiai pasinaudoti, jei nelauksite vakaro.

Tai šeimyninių reikalų diena. Nusimato vertingas pirkinys arba susitarimas dėl namų apdailos, dovanos, šeimos verslo ar pan. Deja, vakare kažkas iš artimųjų parodys nepasitenkinimą dėl įsigyto pirkinio ar šeimos sutarto ekonominio plano.

Tikėtina gera nuotaika, romantiškas polėkis, kūrybinis įkvėpimas. Galite gauti pakvietimą į šou renginį, pobūvį ar meilės pasimatymą. Seksis daryti įspūdį aplinkiniams. Vakare gali tekti pasirūpinti artimo žmogaus sveikata.

Ši diena bus kupina įspūdžių. Dėl daug ko pavyks nesunkiai susitarti. Domins grožio procedūros, madingi daiktai. Galite kažką išbandyti ar įsigyti. Gali įsiliepsnoti tarnybinis romanas arba įtrauks ir užburs dviprasmiškas flirtas.Ši diena bus kupina įspūdžių. Dėl daug ko pavyks nesunkiai susitarti. Domins grožio procedūros, madingi daiktai. Galite kažką išbandyti ar įsigyti. Gali įsiliepsnoti tarnybinis romanas arba įtrauks ir užburs dviprasmiškas flirtas.

Ši diena palanki ir darbui, ir meilei, tik nieko neatidėliokite vakarui. Tvarkykite reikalus, o jei reikia, kreipkitės dėl įsidarbinimo ar juridinės konsultacijos. Pravartu derinti interesus, aiškintis santykius. Vakare nerimo sukels vaikai.

Panašu, kad mėginsite pagerinti savo finansinę padėtį, sureguliuoti verslo, paskolų, draudimo reikalus. Ryžtingai ieškokite naujų kūrybos ir darbo formų bei metodų. Būsite seksualus, psichologiškai įžvalgus. Vakare gali sutrikti sveikata.

Galite gauti gera lemiančių žinių iš toli arba iš aukštesnės institucijos. Galite susidomėti nauja veikla, sudalyvauti svarbiame renginyje, gauti viliojamą pasiūlymą iš įtakingo asmens. Vakare nuotaiką gadins partnerio pretenzijos arba jo bėdos.

Būsite nusiteikęs rimtai paplušėti, kad įvykdytumėte įsipareigojimus. Panašu, kad susidorosite su finansine problema. Darbinę atmosferą gerins malonūs flirtai, naudingi susitarimai. Vakare jus gali nuliūdinti partnerio savanaudiškumas.

Kontaktų diena. Gali sudominti kažkoks naujas užsiėmimas, renginys. Tikėtinas ir meilės pasimatymas. Galbūt ką nors iš draugų ar simpatijų mėginsite proteguoti, morališkai paremti arba tokios paslaugos pats sulauksite iš pastarųjų.

Galimi įvykiai, kurie sukels iliuzijų, rožinių vilčių. Kai kuriuos jūsų siekius pakeis nauji norai, optimizmą žadins kūrybinis įkvėpimas arba slaptas įsimylėjimas. Gera diena užsiimti menu, socialiniais reikalais. Vakaras grąžins į vėsią realybę.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą