2010 Gruodžio 30 horoskopas

Gruodžio 30 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Nebūkite lengvatikiai: šiandien bus lengvai žadama. Venkite pasirašinėti svarbius susitarimus. Būkite atidesni savijautai, saugokite savo ramybę ir sveikatą.

Puiku, jei šiandien galėtumėte likti namie. Darbe pasistenkite atsiriboti nuo nereikalingo bendravimo ir neprivalomų ar atsakingų darbų. Saugokitės intrigantų – per juos galite susipykti su artimaisiais.

Svarbu nurimti, susikaupti, vengti avantiūrų. Mažiau žadėkite, mažiau kalbėkite, nes vėliau gailėsitės išsprūdusių žodžių. Nebūkite patiklūs bendraudami su minia.

Atsiskleis jūsų silpnosios vietos, klaidos, todėl nepykite dėl pastabų, juk iš šalies geriau matyti. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai stiprinti. Patartina iš esmės susitvarkyti namuose, darbe.

Tai, kas jums svarbu, kitam gali būti niekinis reikalas. Neverta dalytis savo mintimis, įspūdžiais, jausmais. Būkite šiltesni sutuoktiniui: tai padės išvengti piktų kalbų. Nepalankus laikas aiškintis santykius dėl girtavimo.

Nesėkmės ar bloga savijauta gali išmušti iš vėžių, tad venkite tvarkyti svarbius reikalus. Nepalanku skolinti pinigus, juolab juos investuoti.

Būsite gana darbingi, tačiau klaidų darysite dažniau nei paprastai, tad nepamirškite tikrinti atliktų darbų. Niekam nieko nežadėkite, o svarbius pokalbius atidėkite.

Pasistenkite tyliai, kantriai vykdyti savo pareigas, niekam nepriekaištauti, nieko nespausti, nemokyti, kadangi tai sukels tik priešingą reakciją. Venkite rimtų įsipareigojimų.

Stresai irgi turi pliusų, nes leidžia praregėti. Venkite beatodairiško entuziazmo ir fanatikų. Neskubėkite patikėti tuo, ką išgirsite.

Ne viskas taip sklandu, kaip norisi. Tačiau net ir nusivylimas vėliau duos naudos, nes padės atsikratyti iliuzijų, netikusių ryšių.

Esate slegiami atsakomybės naštos, bet ryte gali pavykti rasti išeitį. Tiesa, netinkamas tai laikas priimti sprendimus dėl karjeros, nepalanku dėl to kalbėtis su atsakingais žmonėmis. Labai nepasikliaukite draugais: savo įsipareigojimų jie gali neįvykdyti.

Esamos problemos gali netikėtai išsispręsti kitos savaitės antrąją pusę, o kol kas pasistenkite nieko nesugadinti. Tikėtini rūpesčiai dėl negrąžintos skolos.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą