2010 Gruodžio 31 horoskopas - PASKUTINIS


Paskutinis dienos horoskopas 2010-aisiais metais


Gerų naujų 2011-ųjų metų!

Gruodžio 31 horoskopas 12 zodiako ženklų:


Jums rūpės susitvarkyti svarbius reikalus, kažkuo įtikinti kitus, pasireklamuoti ar pan. Tačiau šiandien seksis įgyvendinti tik teisingus ir konkrečius siekius, tad nenustebkite, jei neaiškus reikalas neišdegs.


Šiandien gana daug dėmesio skirsite šeimos ir meilės klausimams. Norėsite sudėlioti tam tikrus taškus, kad paaiškėtų, kaip gyventi toliau. Gali susikirsti jūsų ir artimųjų nuomonės bei interesai.


Galbūt gausite kiek avantiūristišką pasiūlymą, susijusį su karjera, nuosavybe, verslu. Nerimo arba nuostolių gali suteikti vaikai. Būsite linkęs pasiduoti meilės pagundoms. Tai jums gali nemažai kainuoti.


Šiandien vikriai suksitės įprastiniame reikalų bei kontaktų verpete, tačiau nuotaiką prastins suvokimas, kad kažką turite keisti jau numatytuose planuose. Galbūt staiga pasijusite labai priklausomas nuo svetimų įtakų, jėgų.


Gali apvilti žmonės, su kuriais dėl kažko svarbaus susitarėte. Reikalus komplikuos jūsų neapdairumas arba konkurentų pavydas. Būkite kantrus, ieškokite kitų variantų, jei pirmą kartą nepasiseks.


Panašu, kad padidės nesaugumo jausmas, kils baimių ar įtarimų. Verslo arba gyvenimo partneris reikalaus paramos, garantijų. Laiku atlikite būtinas verslo, finansines operacijas, grąžinkite skolas.


Itin aktualūs bus su mokslais, teisėtvarka, kultūra, užsieniu susiję reikalai. Tikėtina, jog gausite žinią, kuri privers nerimauti. Nelengva bus apsispręsti, jei gausite pasiūlymą keisti darbą, leistis į kelionę, komandiruotę.


Stigs susivaldymo ir takto bendraujant, norėsite kritikuoti, priekaištauti, raginti. Galbūt teks pateikti ataskaitas, ką ir kaip nuveikėte per tam tikrą laiką, arba kažkas mėgins jus egzaminuoti, tikrinti.


Šiandien jums itin rūpės draugų ir partnerių poreikiai bei interesai arba jie privers atkreipti į juos dėmesį savo poelgiais, planais. Tikriausiai bus gundymų investuoti, ryžtis finansinei rizikai. Venkite aklos euforijos, nepamatuotų sprendimų.


Panašu, kad trumpam pasijusite vienišas mūšio lauke. Jei jums neduoda ramybės baimės, prietarai, turėtų padėti filosofinis požiūris į gyvenimą ir save. Venkite svaigalų, intrigų, saugokite sveikatą ir reputaciją.


Tikriausiai ne viskas džiugins darbe. Gali sumažėti pajamos arba nebeužtikrinta atrodys pati darbo vieta. Niekam nenorėsite nusileisti, paisysite tik savo interesų. Ambicijomis toli nenuvažiuosite, tad labiau gerbkite kitus.


Dėl materialių dalykų turbūt susidursite su nepalankia nuostata bei valia. Arba išleisite pinigų samdydamas talkininkus, korepetitorius ar kreipdamasis į specialistus dėl aktualios problemos.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą