2011 m. gruodžio mėn. 14 d. horoskopas

Gruodžio 14 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Turite tapti negirdimi ir nematomi. Dienos planai gali sužlugti, tad venkite įsipareigoti.

Gali tekti nemenkai triūsti, tvarkyti svarbius dalykinius reikalus, vis dėlto būkite pasiruošę nenumatytoms kliūtims. Mažiau nervinkitės patys ir nenervinkite kitų.

Draugai padės kai ką svarbaus suprasti ar pakeisti savo veikloje, asmeniniame gyvenime. Venkite ginčų ir rizikingo vairavimo.

Nesiimkite svarbių reikalų, saugokite sveikatą, pinigus ir paslaptis. Gali pasikeisti, net suirti seniai puoselėjami finansiniai, verslo planai, tačiau netikėtai gali ateiti ir pagalba.

Atėjo laikas sustoti ir atsikvėpti. Nurimkite, išmokite būti tolerantiškesni. Antroji dienos pusė bus labiau palankesnė negu pirmoji.

Optimizmo padaugės, tačiau seni nesutvarkyti reikalai, skolos, problemos šeimoje neleis judėti į priekį. Būkite atidesni motinos sveikatai.

Draugų dėmesys, naujos pažintys. Tiesa, venkite žadėti, ypač tvarkydami piniginius ir turto reikalus.

Mažiau reikškite pretenzijų tėvams, kolegoms. Pamąstykite, ką gera galite nuveikti šeimos labui, kuo galite sudominti savo vadovą? Verta atidėti dalykinių reikalų tvarkymą.

Sėkminga diena, jei nebūsite labai patiklūs tvarkydami piniginius, turto reikalus ir nebūsite užsispyrę ginčydamiesi. Saugokite gerus santykius su savo pora.

Galite įgyti puikių draugų, sąjungininkų, tad neatsisakykite bendrauti. Palankus metas atidėtiems darbams atlikti.

Viskas versis atvirkščiai: artimas žmogus nepadės, bet menkai pažįstamas asmuo gali imti ir pagelbėti. Būkite tolerantiškesni partnerių nuomonei. Nepalanki diena viešnagėms.

Dvilypis metas: kad ką nors laimėtumėte, turėsite kai ką prarasti. Netinkama diena su vadovu aptarinėti reikalus.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą