2011-ųjų meilės horoskopas metams

Ar jau žinai, ką žada žvaigždės meilėje 2011-aisiais? 
2011-ųjų metų meilės horoskopai ir astrologinės prognozės visiems zodiako ženklams
Nuotraukos autorius xdashkax: ...love

Meilės horoskopas 2011-iems metams

Visas (ne tik meilės) 2011-ųjų horoskopas Avinui
2011-aisiais Avinui meilėje kaip ir bendrai gyvenime didžiausias iššūkis gali būti jūsų požiūris į visą, kas vyks aplink jus. Privalote vadovautis filosofija: viskas, kas vyksta, – tik į gera. 2011-ųjų kovas ir balandis žada įtampą Avino šeimoje, kuri gali išprovokuoti net skyrybas su mylimu žmogumi.

Šie metai bet kokiu atveju patikrins jūsų santuokos (draugystės ir meilės) tvirtumą. Galimas dalykas, kad tarp gyvenimo partnerių atsiras trečias.
Skaitykite visą (meilės, darbo, sveikatos horoskopai) astrologinę apžvalgą Avinui

2011-ųjų bendras (ne tik meilės) horoskopas Jaučiui
Jaučiui meilėje kaip ir kitose srityse 2011-aisiais prasideda užmaršties, atsipalaidavimo bei naujų malonių potyrių metas, kai reikia kiek įmanoma toliau atitolti nuo rūpesčių ir žemiškų reikalų bei susitelkti ir pažvelkti į savo vidinį pasaulį. Didžiausi išbandymai (nebūtinai nemalonūs) prasidės nuo vasario mėnesio. Tačiau sėkmė jus lydės ir šiuose meilės reikaluose.
Skaitykite visą (meilės horoskopas, o taip pat ir darbo bei sveikatos) astrologinę apžvalgą Jaučiui

Visas 2011-ųjų metų (ne tik meilės) horoskopas Dvyniams
2011-aisiais dvyniams metų pradžia puiki: kaip ir darbinėje (profesinėje) veikloje ar karjeroje, taip ir meilėje - vien tik pakilimas. Tokie iš esmės bus beveik visi metai, skirti ne tik atrasti, suvokti savo tikslus ir juos pasiekti. Tačiau 2011-ųjų rugsėjį, spalį galite sulaukti nemalonumų. Šiuo metu viena iš problemų bus sutuoktinis ar gyvenimo draugas. Jūsų santykiai gali truputėlį suprastėti, o nesaugant meilė ir visai iširti.
Skaitykite visą (meilės, karjeros, sveikatos, finansinės sėkmės) astrologinę metų apžvalgą Dvyniams

Bendras 2011-ųjų (taip pat ir meilės) metų horoskopas Vėžiui
2011-iaisias metais meilėje kaip ir kitose sferose vėžiams bus labai svarbi draugų įtaka – jie nemenkai veiks jūsų priimamus sprendimus ir net gi likimą. Galima sakyti net taip: kokie vėžio draugai, tokie ir 2011-ieji metai bus. Tuo įsitikinsite pačioje metų pradžioje: sausis, vasaris bus įtampos pilni mėnesiai, vėžiams bus reikalinga ir svarbi bei lemtinga įtakingų pažįstamų pagalba, bei jų palaikymas ne tik darbinėje veikloje, bet ir asmeniniame gyvenime.
2011-aisiais metais bus svarbu išlaikyti ir stiprinti visus draugiškus santykius. Esamą antrąją pusę itin vertinti ir saugoti. Tačiau vienišiams taip pat atsiras nemažai galimybių užmegzti ir naujus ne tik draugiškus ryšius su ypatingais žmonėmis asmeniniame gyvenime
Skaitykite visą astrologinę metų apžvalgą (meilės, sveikatos, karjeros horoskopą) Vėžiams

Visų 2011-ųjų metų (kartu ir meilės) horoskopas Liūtui
Praėjusieji metai liūtui nebuvo lengvi, tačiau 2011-ieji pagaliau leis liūtams šiek tiek atsipalaiduoti. Šiais ateinančiais 2011-aisiais metais jums prireiks takto. Tai nebus sunku liūtams, kurie yra jautrūs aplinkinių nuotaikoms. Bet jei liūtui neužteks valios suprasti kitą, nusileisti besiginčijantis, įgysite priešininkų, kurie nepraleis progos paaiškinti, kur tikroji jūsų vieta. Tokiu momentu labai gelbės artimas žmogus, į kurį galite atsiremti. Tad šiuo atveju būtina atsiremti į gyvenimo partnerį. Jei jo neturite – privalote ieškoti: iki metų pabaigos lydės didelė sėkmė meilės reikaluose ir antrosios pusės paieškose.

2011-ieji metai - tai meilės metai liūtams - tai pats tinkamiausias laikas santuokos saitaims. Ryžkitės šiais metais šiam žingsniui, ir Jūsų sąjungą lydės santarvė.
Skaitykite visą astrologinę (meilės, karjeros bei sveikatos) metų apžvalgą Liūtams

2011-ųjų metų (ne tik meilės) horoskopas Mergelei
2011-aisiais metų pradžioje mergelėms meilės reikalai nebus tokie svarbūs kaip profesinė sėkmė, karjeros darymas. Ypač tai galios gegužės, birželio ir liepos mėnesiais – tuomet reikės griežčiau atsisakyti pašalinių ir ne tokių svarbių interesų. Turėtumėte būti neagresyvūs – tikslo siekite energingai, atkakliai, neskubėdami ir be pykčio. Tačiau jau rugsėjo pabaiga ir visas spalis bus sėkmingi ne tik darbe ar versle, bet ir asmeniniame gyvenime: nauji pasiūlymai, naujos galimybės, naujos pažintys ir žinoma puikios perspektyvos atsiras mergelių gyvenime. Nuo rugsėjo prasidės geras laikas įsimylėjėliams. Rugsėjis ir visas ruduo - tai mergelių laikas įsimylėti.
Skaitykite visą astrologinę (meilės, sveikatos ir karjeros) metų apžvalgą Mergelėms

2011-ųjų metų (ir meilės) horoskopas Svarstyklėms
2011-ais svarstyklėms svarbu siekti išlikti nepriklausomiems nuo pat metų pradžios. Patartina venkti artimų draugysčių su savo kolegomis. Meilės reikaluose 2011-aisiais metais svarstyklėms didelių pokyčių nei į gerą nei į blogą pusę nesimato. Galbūt vertėtų ieškantiems poros luktelti metų vidurio, kada prasidės laimingas ir tam tinkamiausias laikas, t.y. nuo kovo iki rugsėjo bus meilės ir širdies reikalų mėnesiai. Taip pat šiais mėnesiais palankus metas tuoktis.
Skaitykite visą astrologinę metų (meilės, sveikatos, karjeros) apžvalgą zodiako ženklui Svarstyklės


Visas 2011-ųjų metų (taip pat meilės) horoskopas Skorpionui
2011-ieji bus fantastiški metai taip pat ir meilėje skorpionui: būsite pagerbti, fortūna jums šypsosis, laukia didžiulė sėkmė asmeniniame gyvenime. Visu metus Jus lydės sėkme visose gyvenimo srityse, o ypač meilėje. Būsite linkę užmegzti naujus romantiškus santykius, atstatyti senus nutrūkusius ryšius ir pasinerti stačia galva į įvairiausias avantiūras. Šeima skorpionams bus prioritetas visus ištisus metus ir meilė bei santarvė tarpusavio santykiuose tiesiog veršis per kraštus. 2011 metai skorpionui baigsis taip, kaip ir prasidėjo, nuostabiai – jūs gausite beveik visa tai, apie ką svajojote ir siekėte.  Ypač 2011 metų pabaiga bus palankus metas santuokai ar naujos ir tvirtos draugystės pradžiai.

2011-ųjų metų (o taip pat ir meilės) horoskopas Šauliui
2011-aisais metais šaulys daugiausia, ką galės padaryti sėkmingai – tai ruošti pamatus būsimai sėkmei ateityje, kuri tikrai ateis į Jūsų jaukius namus, tarpusavio santykius ir darbinę aplinką. Šie metai bus skirti šauliams, kurie jau sukurė šeimas ir gali rupintis bendra buitimi ir namų rūpesčiams. 2011 m. nuo liepos iki spalio svarbiausia šaulių užduotis bus – išsiugdyti kuklumą, pakantumą aplinkinių nuomonei bei pagarbą kitų įsitikinimams ir požiūriui. Puikus šaulių laukia gruodis, žadantis sėkmę meilės reikaluose. Būtent gruodį Jūs galite užmegzti naują romantiška ryšį, užgydyti senas meilės žaizdas arba net susitaikyti su mylimu žmogumi ir atstatyti tai, kas atrodė prarasta.


Visas 2011-ųjų metų (bei meilės) horoskopas Ožiaragiui
2011-aisiais ožiaragiams taip pat ir meilėje didžioji metų dalis bus išskirtinai palanki, tačiau gegužė nuo trečios dekados ir visas birželis – šiek tiek pavojingas laikas. Šiais 2011-ųjų mėnesiais reikėtų pasisaugoti slaptų priešų. Kas yra kas, ko esate verti parodysite visam pasauliui liepą – tai artėjančių didelių pergalių metas. Tačiau iki pat 2011 metų pabaigos ne vienam ožiaragiui pavyks pažinti tikrą meilės džiaugsmą ir visapusišką gyvenimo pilnatvę.

2011-aisiais metais ožiaragiui meilė bus didelis prioritetas, o taip pat tikėtinas ir dar vienas malonus pokytis gyvenime – galima tikėtis šeimos pagausėjimo. Jei 2011 metais susilauksite naujagimio, su šiuo kūdikėliu bus idealus kontaktas. Šis vaikas ožiaragio glėbyje pataps laimingu žmogumi, daug pasieks gyvenime.

2011 metų pradžia vandeniu (tik ne meilėje) pratęs praėjusiųjų metų sėkmę. Tik šiemet ji bus susijusi su materialiomis vertybėmis. Meilės reikaluose didelių pokyčių nenusimato. Antra metų pusė bus tinkamas metas suartėti su šeima, draugais. Taip pat šis metas bus palankus meilės bei antrosios pusės paieškai.
Skaitykite visą astrologinę (meilės, karjeros, sveikatos) metų apžvalgą ir prognozes VandeniamsPilnas 2011-ųjų metų (ir meilės) horoskopas Žuvims
2011-aisiais žuvų laukia fantastiški metai ne tik meilėje – tapsite Zodiako išrinktaisiais! 2011-aisiais žuvys – tikrieji padėties šeimininkai, tad kuo greičiau išsiaiškinkite, ko norite, ko reikia, ir pirmyn!

Meilėje bei širdies reikaluose žuvys 2011-aisiais metais irgi gali patirti labai gerų permainų – naujai atsiradęs romantiškas kontaktas atneš didelę laimę, galbūt net pavyks šį ryšį išauginti į ilgalaikius saitus. Romantiškiausias laikas taip pat bus liepos, rugpjūčio mėnesiais. Spalį, lapkritį galite susitikti su žmogumi, su kuriuo vėl sies ilgalaikis, tvirtas draugiškas ryšys. O žuvų santuokai palankiausi bus 2011-ųjų m. sausis ir liepa.

2 komentarai:

  1. Dvyniai yra labai meilus,draugyski,darbstus,linksmi,bendraujantis,kad turi nesveika pavyda tai tikrai as pati esu Dvyne ir ziauriai esu pavydi turiu drauga Liutukas kartais jis sako kad nesveikai pavydziu tai yra didelis minusas bet nieko negaliu pakeist as jimyliu ir bijau prarasti bet man drauge pasake kad reikia bijot mano pavyda kad del to nesveiko pavydo neprarasciau savo berniuka.....prasau patarkit man......beja visus Dvynukus su artejanciais Naujais 2011 metukais...Tikiuosi sie metukai bus kitokie nei pries tai

    AtsakytiPanaikinti
  2. Iš tiesų labai tikslu viskas :}}

    AtsakytiPanaikinti