Gruodžio 10

Gruodžio 10 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Rytą gali kilti šiokių tokių nesmagumų, tačiau tai bus lengvai išsprendžiama. Diena gera imtis pertvarkymų darbe, palanki vizitui pas gydytoją, pradėti gydymą, sveikatos stiprinimo ar treniruočių ciklą.

Esate gana išmintingi, kad nesiveltumėte į buitinius skandalus ir nenorėtumėte daugiau nei turite. Tai palanki diena, gera susitikti su svarbiais žmonėmis. Galimi naudingi kontaktai su užsieniečiais. Palanku vykt į tolimas keliones arba tvarkyti kelionių dokumentus.

Verta spręsti sudėtingas dalykines problemas, palanku su vadovu aptarti keblumus darbe, aiškintis, kaip jums sunku... Vakaras palankus metas aplankyti tėvus.

Palanki diena atsakingiems reikalams tvarkyti, susitikti su reikalingais žmonėmis, svarbiems dokumentams pasirašyti. Šiandien palanku kreiptis su prašymais į įtakingus draugus.

Tikėkite savo nuojauta: nedarykit nieko, ko nesinori, nebendraukite su žmonėmis, kurie nepatinka. Vakaras puikus konfidencialiam pokalbiui ir susitarimui. Gali užsimegzti romantiškas ryšys.

Sėkmės metas, tad reikėtų drąsiai, vienu mostu imtis susikaupusių reikalų. Jei siekiate kam nors labai patikti, šį vakarą skirkite pasimatymą: būsite žavūs, iškalbingi ir nepakartojami.

Rytą pasistenkit nepasiduoti konfliktiškoms nuotaikoms, bus svarbu nepriekabiauti prie sutuoktinio ir nesiaiškinti šeimos biudžeto. Vėliau palanku spręsti finansines problemas. Nepraleiskit progos kuo nors nudžiuginti mylimo žmogaus.

Jums bus kiek sudėtinga apsispręsti, iš karto rasti tinkamą sprendimą, todėl bus paprasčiau, jei įsiklausysite į kitų patarimus, analizuokite gaunamą informaciją. Vakare galimi išskirtinai žavūs susitikimai.

Nors iš tiesų viskas gerai, reikšmingų dalykinių reikalų tvarkymo nesiimkite. Dažniau save pagirkite, venkit priekaištauti šeimos nariams.

Tai pasisekimo laikas, kai pavyksta viskas, ko imamasi. Tinkama proga susitikti su įtakingais, žymiais asmenimis. Nuostabus vakaras: būtinai praleiskite jį su mylimu žmogumi.

Neleiskite niekam kištis į jūsų reikalus, tačiau ir patys nesiimkite spręsti svetimų problemų. Šiandien verta aptarti svarbius reikalus su kolegomis, neatsisakykite gautų pasiūlymų, jie vėliau duos naudos.

Ieškokite sąlyčio taškų, o ne to, kas gali jus papiktinti. Būkite atidūs gautiems pasiūlymams bendradarbiauti: galite įgyti patikimų sąjungininkų. Tai palankus metas kalbėti apie jausmus, prisipažinti meilę.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą