Gruodžio 13 horoskopas

Gruodžio 13 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Šiandien galite išgirsti intriguojamą patarimą, pasiūlymą, tačiau nepulkite jo priimti. Tai visai nebloga diena, tačiau skubinti įvykių nederėtų. Svarbesniems profesiniams sprendimams neblogas ketvirtadienis.

Neblogas laikas spręsti senas problemas darbe, tik darykite tai gražiuoju. Pasikalbėkite nuoširdžiai su kolega, vadovu, klientu, tikrai rasite gerą išeitį, visus tenkinantį kompromisą.

Venkite įžūlių asmenų, mėginančių dėtis jūsų draugais, juolab neklausykite jų patarimų. Jei šiandien kas nors svarbaus nepavyks, patartina atidėti trečiadieniui.

Nors jau geriau, tikroji sėkmės valanda dar neišmušė, palaukite iki savaitės vidurio. Kol kas prisiminkite praeities (arba svetimas) pamokas, kad nepervertintumėte savo jėgų, galimybių.

Stabtelėkite prieš pasakydami svarbų dalyką, pasižadėdami. Patartina rimto apsisprendimo neatidėti rytdienai. Suskubkite atlikti skubius darbus, nes atidėti jie bus užvilkinti ilgam.

Nereikėtų daug tikėtis sutuoktinio, taip pat jūsų skolininko, palaukite bent savaitės vidurio. Nepalanku investuoti, skolinti pinigus. Geras laikas įteikti susitaikymo dovaną tiek sutuoktiniui, tiek mylimam žmogui, draugui.

Gera proga sudėlioti visus taškus tiek dalykiniuose, tiek asmeniniuose santykiuose. Vertėtų pasakyti viską, kas susikaupė, kad išsiaiškintumėte priežastį ir daugiau prie to nebegrįžtumėte.

Iš artimųjų sulauksite pagalbos, galimi rūpesčiai dėl vaikų. Būkit atidesni savo tėvams. Skubių reikalų tvarkymą, svarbius pokalbius atidėkite savaitės viduriui.

Tinka tvarkyti skubius darbo reikalus ar ieškoti laikino uždarbio. Nors šios dienos pasiūlymai bus įdomūs, nevertėtų dėl jų apsispręsti dabar, atidėkite ketvirtadieniui.

Būkite nuoseklūs ir atidūs darbe, o kilusias problemas spręskite dabar – jums pavyks su daug kuo susitarti, išsklaidyti įtarimus, nepasitikėjimą ir įgyti palankumą. Gera diena konsultuotis su netradicinės medicinos specialistu.

Nesistenkite būti visada teisūs, bet ir nebūkite tikri dėl aplinkinių, savo partnerių teisumo. Visi klysta – visi žmonės. Verta ieškoti klaidų ir jas analizuoti, gilintis į patirtas pamokas, apibendrinti įgytą patirtį.

Mokėkite ir nusileisti. Tiesa, sunkumai, kliūtys laikini: jau savaitės viduryje pasaulis sušvis naujomis spalvomis. Šiandien nebloga proga kreiptis į draugus finansinės pagalbos.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą