Gruodžio 15 horoskopas

Gruodžio 15 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Bus progų užmegzti glaudesnius dalykinius ryšius su naujais pažįstamais, vadovybe. Tikėtinas noras pasireikšti, veikti kitus. Galbūt jums pasirodys, kad būtina kažką keisti savo aplinkoje, gyvenime. Jei aklai skubėsite, galite prisidaryti bėdos.

Nusimato atsakingi pokalbiai su kolegomis, viršininkais. Stiprės noras bėgti nuo kasdienybės, veršitės bendrauti, nesvarbu su kuo ir kaip. Nesiblaškykite, susitikite su bendraminčiais, draugais. Nelįskite į abejotinas avantiūras.

Galite sužinoti kažką reikšminga, patirti naujų įspūdžių, susipažinti su simpatiškais žmonėmis. Arba būsite labai kūrybingas, bet nelabai linkęs bendrauti, atsiskleisti. Panašu, kad suaktyvės žalingi įpročiai arba labiau pajusite jų pasekmes.

Seksis užmegzti konfidencialius ryšius, užsiimti slaptais reikalais, menu. Didelio šurmulio, triukšmingų kompanijų šiandien derėtų vengti. Dėl bet kokios įtampos, persidirbimo stipriai pablogėtų savijauta.

Diena bus kupina įvykių ir kontaktų. Per trumpą laiką norėsite daug nuveikti arba praturtėti. Svarbu rasti kompromisą, tarpusavio supratimą bendraujant su tais, nuo kurių priklauso aktualaus reikalo sėkmė.

Galite turėti rūpesčių dėl neišspręstų nuosavybės kausimų arba dėl komercinių susitarimų. Išspręsti kai kurias problemas padės artimas žmogus, tačiau tam jis pasinaudos tarnybine padėtimi ir paklius į rizikingą situaciją.

Būsite nusiteikęs bendrauti, stengsitės atnaujinti santykius. Galite išprovokuoti romantišką avantiūrą. Tačiau per ją įmanomos ir ne itin malonios problemos. Nuo pavojų saugokite artimuosius, ypač vaikus.

Daugiau dėmesio reikalaus šeima, vaikai. Santykiai su mylimu žmogumi ar geru draugu gali susikomplikuoti, jei jūs savanaudiškai rūpinsitės vien tik savo asmeniniais interesais. Įmanomas kompromituojamas nutikimas darbe.

Itin rūpės veiklos perspektyvos ir pažintys, sportas, žaidimai, pramogos. Augs jūsų populiarumas tarp priešingos lyties, bet dėl tikrojo dėmesio objekto teks pasinervinti - turbūt šalia sukiosis konkurentai.

Šiandien pravartu užsiimti neužbaigtais darbo reikalais, ieškoti galimybės įsidarbinti ar pakeisti darbą, gydytis ir stiprinti sveikatą, rūpintis savo įvaizdžiu, higiena, grožiu. Jūsų įvaizdis ar saviraiška kažką gali labai sudominti.

Tikriausiai būsite itin pasiduodantis kitų įtakai arba, atvirkščiai, visiškai nesukalbamas, nemotyvuotai užsispirs. Padidės seksualinis aktyvumas arba užeis dosnumo priepuolis. Nederėtų pulti į abejotinus nuotykius, kenkti reputacijai.

Bus rūpesčių dėl finansinių, investicinių, indėlių reikalų. Galbūt pavyks susitarti dėl kredito, naudingos paskolos. Tikėtini rimti pokalbiai, susitikimai su svarbiais jums žmonėmis. Tačiau pasireikš skubėjimas, neapdairumas. Tai pavojinga.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą