Gruodžio 16 horoskopas

Gruodžio 16 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Nepalankus metas imtis sudėtingų užduočių, veltis į konfliktus. Mažiau planuokite, nes pagalba ateis iš ten, iš kur nesitikėsite.

Galite nusivilti žmogumi, kuriuo tikėjote. Pirmąją dienos pusę nepalanku tvarkyti reikalų su toli gyvenančiais asmenimis. Antrojoje dienos pusėje laukia netikėtos naujienos ir geros permainos.

Nepasiduokite liūdnoms nuotaikoms. Tačiau ir neužsikraukite sunkių darbų, nesivelkite į ginčus, kaip ir niekam nepatikėkite savo paslapčių.

Po pietų geras laikas, bet rytas gana pavojingas, tad nedera reaguoti į provokacijas. Pirmąją dienos pusę neverta imtis turto reikalų.

Galite sulaukti netikėtos pagalbos, gerų naujienų, tačiau nepulkite naudotis pasiūlyta galimybe užsidirbti. Tikėtinos problemos dėl neištikimybės sutuoktiniui.

Rytą reiktų vengti greitų išvadų, žaibiškų veiksmų. Nors išties seksis tvarkyti reikalus, venkite skubinti situaciją.

Laikas stabtelėti, imtis tik kasdienių reikalų. Nepalanku žadėti, įsipareigoti, ypač jei kas nors spirs kaipmat apsispręsti.

Jei nuo ryto būsite taikesni, nesivelsite į avantiūras, diena praeis neblogai. Turite atidžiai stebėti, kaip klostosi santykiai su vaikais. Pavojinga bendrauti su nepažįstamaisiais.

Aplinkiniai, ypač namiškiai, dažniau nei paprastai pastebės jūsų klaidas. Įsiklausykite į jų žodžius, tai apsaugos nuo rytą galimų klaidų.

Jūs kupini geriausių ketinimų, bet ne laikas rizikuoti pinigais, mėginti mylimo žmogaus kantrybę. Pirmoji dienos dalis netinkama aiškintis teisybę, tvarkyti teisinius reikalus.

Rytą galite susidurti su įvairiais nesmagumais, net savotiška moraline prievarta. Nespręskite nesusipratimų piktuoju. Galite nusivilti mylimuoju. Vis dėlto antrąją dienos pusę įmanoma sulaukti netikėtos pagalbos.

Vargu ar darbe viską suspėsite, todėl mažiau planuokite ir pasiruoškite, kad visiems būsite labai reikalingi. Pasisaugokite priešų pasalos.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą