Gruodžio 18 horoskopas

Gruodžio 18 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Įdomus laikas: pralaimėjimas, nusivylimas gali virsti nauda, pasisekimu. Bus svarbu pasinaudoti partnerių galimybėmis – verta derėtis, prašyti, susitaikyti ir prisitaikyti. Ir nesvarbu, kas ką pamanys ar pasakys.

Nutraukite nereikalingus ryšius ir užmegzkite naujus ar atnaujinkite kažkada buvusius. Tiesa, venkite intrigantų. Seksis atsargiems, mokantiems suprasti tai, kas garsiai nepasakoma.

Bus svarbu taupyti jėgas ir laiką, imkitės tik neatidėliotinų reikalų. Mažiau įtarinėkite jus mylintį asmenį: intuicija gali apgauti.

Būsite padėties šeimininkai: negaiškite veltui laiko, tai reta proga viską sutvarkyti taip, kaip norisi. Nesikuklinkite bendraudami su aukštais, įtakingais asmenimis.

Puiki diena, viskas taps paprasčiau ir aiškiau. Draugai ir giminaičiai darys jums nemenką įtaką, bendravimas taps itin naudingu dalyku.

Puikių sumanymų laikas: šaus ne viena gera idėja. Palanki diena svarbiems pokalbiams ir susitarimams, taip pat kreiptis į įtakingus asmenis.

Nors ne viskas einasi taip sklandžiai, kaip norėtųsi, jūsų jėgos ir ryžtas ims stiprėti. Tiesa, šiandien dar neskubinkite įvykių, tačiau jau galite ruoštis rimtiems darbams.

Lengvai įveiksite sunkias kliūtis. Tik mažiau rizikuokite: likimas jums gali iškrėsti piktą pokštą. Vaikai bus atviresni, pats laikas nuoširdžiai su jais pasikalbėti.

Tiks tvarkyti skubius dalykinius reikalus, ieškoti senų klaidų ir jas taisyti. Tik nesivelkite į ginčus, nors išgirsta kritika iš kolegų ar sutuoktinio bus nemaloni ir ne visai teisinga.

Nederėtų veltis į konfliktus. Vis dėlto tai nebloga proga aiškintis teisybę, pradėti bylinėjimąsi. Netinkamas metas prieštarauti partnerių ir sutuoktinio nuomonei, jų sprendimams.

Bus nelengva, bet savo tikslų pasieksite, reikalai pajudės geresne linkme aktyviems. Beje, meilės santykiuose būkite apdairesni, galite be reikalo susivaidyti su mylimu žmogumi.

Imkitės drąsių sumanymų, tiesa, jie turi būti gerai parengti. Viskas išsispręs jūsų naudai, jei vengsite erzintis dėl niekų.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą