Gruodžio 22 horoskopas

Gruodžio 22 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Geriausia likti stebėtojais, jūsų pozicija turi būti pasyvi. Nesiimkite jokių atsakingų darbų, tinginiaukite, ilsėkitės. Apdairiau vairuokite automobilį.

Šiuo metu derėtų įsidėmėti, kad per didelis altruizmas, užuojauta pakenks: stenkitės suprasti ne tik kitus, bet ir save.

Nurimkite, stebėkite, tačiau nieko neimkite giliai į širdį. Nepalankus laikas priimti svarbius verslo sprendimus. Bus pavojinga priekaištauti savo porai: galite sukelti rimtą skandalą.

Neskubėkite: šiandien tikrai nereikia siekti visko atlikti ir visur suspėti. Ypač neskubėkite įsipareigoti tvarkydami finansinius reikalus. Venkite ginčų su draugais.

Pasistenkite atsiriboti nuo aplinkinių. Jei teks bendrauti, nepraraskite savitvardos. Blogas laikas aktyviai veiklai.

Nesivelkite į avantiūras, nepasiduokite azartui, draugų ar partnerių nuomonei. Būkite atidesni vaikams, ypač paaugliams, daugiau dėmesio skirkite tėvams.

Šios dienos informacija nors ir nemaloni, bet reikalinga ateičiai, kad būtų priimtas tinkamas sprendimas veikloje. Tiesa, derėtų atidėti apsisprendimą.

Nieko neteiskite, nesmerkite: juk juokiasi puodas, kad katilas juodas. Vertinkite gerus santykius su partneriais, sutuoktiniu, antraip priešų sparčiai padaugės.

Sudėtingas laikas, nerizikuokite. Saugokite savo sveikatą, gerus santykius. Jei negerai jaučiatės, likite namie. Kad ir su kuo bendrautumėte, neprovokuokite konfliktų.

Na, tarsi atsipeikėsite, atsivers akys. Ims atrodyti, kad pagaliau viską supratote. Gal ir taip, bet kol kas tikrai ne pats tinkamiausias laikas priimti ilgalaikius, lemtingus sprendimus. Nepervertinkite savų galimybių, daug neužsigriebkite.

Pasisaugokit provokacijų. Nereikia kovoti už principus, ko nors prašyti. Nesiimkite svarbių darbų, didesnė tikimybė suklysti.

Laukia permainos, gal tik ne tokios, kokių tikitės. Tad nors ir reikia puoselėti viltį bei gerąsias svajones, planuokite lanksčiau. Nieko rimta nesiimkite.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą