Gruodžio 26 horoskopas

Gruodžio 26 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Likite saikingi ir atsargūs: jums gali klaidingai pasirodyti, kad esate gana stiprūs ir galite rizikuoti bet kur. Tik neprarandantiems realybės jausmo, mokantiems įsiklausyti į vidinį balsą ši diena bus naudinga – šiuo metu pergalė nuo pralaimėjimo, laimė nuo nelaimės tik per vieną žingsnį.

Diena palanki bendrauti, atnaujinti senus ryšius – dalykinius, asmeninius, giminiškus. Gerai užsiimti buities reikalais.

Šios dienos susitikimai, pokalbiai perspektyvūs. Puikus laikas ilgalaikiams susitarimams, ypač romantiškiems. Palanki proga atviriems pokalbiams su mylimu asmeniu.

Šiandien susitelkite ties artimųjų džiaugsmais ir rūpesčiais, šeimos reikalais. Pasikalbėkite atvirai su vaikais, sutuoktiniu. Aplankykite tėvus, senus giminaičius.

Siekite suvokti reikalo esmę, tik tada pavyks kai ką pakeisti savo naudai. Nebūkite lengvabūdiški su pinigais, neskubėkite jų išleisti. Vis dėlto ši diena nebloga ką nors vertinga nupirkti šeimai, ypač vaikams.

Nors šis metas sėkmingas, jei pritrūks atidumo, metodiškumo, nieko nepešite. Pasistenkite nepriekaištauti dėl niekų nei vaikams, nei mylimam asmeniui. Verta užsiimti savo sveikatos stiprinimu.

Kantrybė, atidumas smulkmenoms bus patys svarbiausi dalykai. Ši diena leis tarsi iš šalies pažvelgti į savo klaidas, silpnąsias vietas. Mąstykite, kaip reikėtų persiorganizuoti naujam veiklos ir gyvenimo etapui.

Nesmagumai, nesusipratimai šiandien gana tikėtini, bet tai tik jūsų rūpestis: nereikėtų dėl to kaltinti kitų žmonių.

Kelionei ne pats geriausias laikas. Tvarkant reikalus vyrams verta įsiklausyti į moterų nuomonę ir neatsisakyti jų tarpininkavimo. Jei norite pelnyti patinkančio asmens dėmesį, kreipkitės į šį žmogų prašydami pamokyti, patarti.

Nebūkite tiesmuki, neieškokite paprastų kelių savo tikslams pasiekti. Beje, svarbu, kad jūsų sumanymui pritartų šeima. Prisiminkite senus, patikrintus receptus sprendžiant opius klausimus: dabar jie bus itin veiksmingi.

Sustokite, neskubėkite nieko keisti ar ko nors atsisakyti. Šios dienos sprendimai ilgai turės įtakos jūsų gyvenimui.

Ne pats geriausias metas, ypač vyrams: verta pailsėti, visus reikalus atidedant kitos savaitės pradžiai. Nepriimkite jokių svarbių sprendimų, ypač jei kas nors mėgins jus paveikti draugiškumu.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą