Gruodžio 3

Gruodžio 03 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Ieškokite savo veiklos trūkumų, kreipkitės pagalbos į kolegas. Reikalų neskubinkite – tai, kas nepavyks, galite atidėti rytdienai.

Palanku tvarkyti svarbius dokumentus, spręsti juridines problemas. Gauti partneriški pasiūlymai bendradarbiauti bus naudingi. Mažiau ginčykitės su kolegomis ir sutuoktiniu.

Neatsargus žodis ar judesys, ir jūs galite patirti nesėkmę, tiesa, po pralaimėjimo lauks sėkmė. Diena gera tvarkyti mokesčių, skolų, draudimo reikalus. Vakare galimas netikėtas romantiškas nuotykis.

Nors reikės suspėti sutvarkyti kuo daugiau svarbių reikalų, šiandien netiks blaškytis, nervintis ir kitus skubinti. Tai bus gera diena susitikimams su įtakingais, svarbiais asmenimis, atsakingiems susitarimams, ilgalaikiams dokumentams pasirašyti.

Nebūkite kategoriški, labai reiklūs, jei darbe teks spręsti sudėtingus klausimus. Venkite ginčytis su vadovybe, tėvais, jūsų argumentai nebus įtikinami.

Jus supras, jumis džiaugsis ir didžiuosis draugai, artimieji. Įvykių neskubinkite, tiks spręsti senas problemas, imtis užvilkintų, atidėtų reikalų.

Pasikliaukite nuojauta, sapnais, tikrai neapsigausite. Būkite atidūs ir smulkmenoms: atsitiktinis žodis, nereikšmingas gestas – ir jūs suprasite paslėptą reikalo pusę. Tiktų ieškoti dingusių daiktų, dokumentų, įrankių, besislapstančių asmenų.

Viskas puiku, tik ar ne per daug skubate? Bus naudinga į reikalus, jums svarbią situaciją ar žmogų pažvelgti iš naujo, taip, lyg pirmąkart būtumėte susidūrę. Puikus laikas reklamai ir savo veiklai pristatyti.

Ko gero, jums nebus palikta didelė pasirinkimo laisvė, bet tai, kas bus siūloma, bus naudinga. Jei kas nors nesiseks, neišgyvenkite: ryt ar kitomis dienomis be vargo sutvarkysite šį „negerą“ reikalą. Nusipirkite sau ką nors, ko seniai troškote.

Kol kas plaukite pasroviui. Daugiau dėmesio skirkite tiems seniems draugams, kurie anksčiau buvo padėję. Susitikite su jais. Galima romantiška pažintis kelyje, svečiuose.

Svarbu daug nenorėti, kitaip teks nusivilti. Paklausykite šeimos narių patarimų, būkite atidūs savo intuicijai. Artimųjų, ypač sutuoktinio, interesai turi būti pirmoje vietoje.

Sėkmingas laikas: tvarkykite svarbius reikalus, ypač jei jie susiję su šeima, mylimu žmogumi. Nepriekaištaukite artimiesiems.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą