Gruodžio 5

Gruodžio 05 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Naudingų darbų metas. Jeigu norite, kad jūsų santykiai su kolega pagerėtų, verta pakviesti kavos.

Jus supras ir parems: ieškokite sąjungininkų. Nepriimkite svarbių sprendimų neišklausę kitų nuomonės. Pasistenkite, kad sutuoktinis atsidurtų jūsų dėmesio centre – tai meilės metas.

Jūs pernelyg įsitempę ir nevertinate to, ką jau esate pasiekę. Ši diena gera skolintis, ieškoti alternatyvaus uždarbio. Nepavyduliaukite.

Palanku tvarkyti svarbius dalykinius reikalus, tiesa, nedera demonstruoti kategoriškumo. Galite gauti naudingos informacijos, puikių veiklos, kelionių pasiūlymų. Gera diena vykti į komandiruotes. Būkite atidesni jus mylinčio asmens poreikiams.

Tik neskubėkite ir, draugų padedami, sutvarkysite svarbų reikalą. Bet nepersistenkite, nedarykite nieko, ko nesinori. Neapribokite savo laisvės. Nebus sunku užmegzti pažinčių – tiek draugiškų, tiek romantiškų: aplinkinius maloniai intriguosite.

Skubėti nedera: ši diena lems ilgalaikius įvykius, tad sprendimai turi būti apgalvoti, o rizika pamatuota. Geras laikas pradėti gydymosi, sveikatos stiprinimo kursą.

Be galo romantiška diena. Svarbų sprendimą priimkite tik įsiklausę į savo nuojautas. Šiandien svarbiausia daugiau dėmesio skirti savo jausmams.

Spręskite aktualias problemas – rasite puikių kompromisų. Tiktų ieškoti asmenų, organizacijų, galinčių jus paremti, pagarsinti jūsų idėjas, veiklą. Gera proga taikytis sutuoktiniams.

Palankus metas, jeigu neskubinsite įvykių. Tai geras laikas užmegzti partneriškus ryšius. Nepraleiskite progos nudžiuginti kad ir maža dovanėle savo sutuoktinio, beje, geras laikas kartu nueiti į kavinę, restoraną.

Lėčiau yra greičiau: neskubėkite ir lengviau rasite reikalingą žmogų, naudingos informacijos. Atsitiktinė pažintis gali virsti romantišku jausmu.

Neskubėkite, dažniau nusileiskite tiek darbe, tiek namie. Beje, darbe nepervarkite (vis vien naudos bus mažai), geriau labiau pasirūpinkite namais, šeima.

Sėkmės diena, kai sugebėsite bet kokią situaciją pakreipti savo naudai. Nebijokite rizikuoti. Būkite atidūs šiandien išgirstiems dalykams, gautiems pasiūlymams – vėliau tai bus perspektyvu. Raskite laiko ilgiau pabūti su mylimu asmeniu.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą