2011 Sausio 06 horoskopas

Sausio 06 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Būsite žavūs, optimistai, tad nebus sunku jus įvelti į kokią nors finansinę avantiūrą ar romantišką nuotykį. Tik nepamirškite, kad šiandien tam visiškai netinkamas laikas. Gali tekti spręsti sutuoktinio problemas.

Skolų, mokesčių problema prislėgs. Tik nepanikuokite, pavyks rasti neblogą išeitį. Gerai jausis tik tie, kurių sąžinė neapsunkinta neįvykdytais pažadais, negrąžintais pinigais ar slaptu meilės ryšiu. Pats laikas atsiteisti su skolininkais, ištesėti seną pažadą. Gali tekti pasiaiškinti ir su antrąja puse.

Šiek tiek komplikuota diena. Mažiau piktinkitės ir stebėkitės kitų elgesiu, kvailomis išlaidomis: patys galite dar įdomiau pasielgti. Mėginkite taikiai spręsti problemas – esate stiprūs, kad jas įveiktumėte. Pasistenkite susikaupusios įtampos neišlieti namuose ant vaikų ar sutuoktinio.

Pakaks įvairių nepatogumų, kliuvinių, ginčų, bet tai į naudą. Būsite linkę nepateisinamai išlaidauti, kad parodytumėte savo jėgą, įtaką ar įrodytumėte meilę. Galite nukentėti dėl pavyduliavimo.

Teks spręsti komplikuotas veiklos problemas, ypač susijusias su jūsų pinigais, pareigomis, uždarbiu. Kai kam gali tekti patirti sukrėtimų ir meilėje srityje – išblėsę santykiai pagaliau gali būti nutraukti.

Dėl pinigų stygiaus gali tekti atsisakyti perspektyvaus sumanymo. Diena nėra tinkama ir susitikti su vadovu ar įtakingais asmenimis, kad aptartumėte atlyginimo arba reikalo finansavimo klausimą. Nerizikuokite didelėmis pinigų sumomis versle.

Ne pats geriausias laikas ieškoti finansinės draugų pagalbos: tai sugadins santykius. Nepatartina ir labai guostis dėl meilės problemų: vargu ar kas atjaus, supras, bet paskalas tikrai paskleisite. Galimos priešų provokacijos, ypač finansų srityje.

Sudėtinga diena. Jėga neskubinkite įvykių: vilkinimas jums suteiks progą iš naujo peržvelgti praeitį, rasti veiklos, santykių su mylimu asmeniu klaidų. Venkite ginčų su sutuoktiniu.

Būkite atidūs jus pasiekiančiai informacijai: galite suvokti tai, kas nuo jūsų slepiama. Nieko svarbaus nespręskite, neskubėkite, nepasiduokite provokacijoms. Saugokite sveikatą.

Viskas įveikiama, jei dažniau prisimenama, dėl ko kovojama. Nepasiduokite, likite tvirti, tiesa, ir lankstūs, ypač jei teks spręsti finansines, taip pat uždarbio problemas.

Sudėtingas laikas: per didelė įtampa, poreikis ką nors keisti, atsisakyti. Neeksperimentuokite su pinigais, nerizikuokite jais. Labiau tikėkite mylimu žmogumi, nepavyduliaukite ir nenutraukite santykių.

Bus daug tuščių pastangų, neplanuotų išlaidų. Gali tekti nusivilti dėl vaikų išdaigų, sutuoktinio ar mylimo žmogaus nepareigingumo (neištikimybės). Būtinas didesnis atidumas prie vairo. Svarbių reikalų tvarkymą atidėkite. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai stiprinti.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą