2011 Sausio 08 horoskopas

2011 Sausio 08 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Kažkas mėgina jus supykdyti su artimu žmogumi. Pagalvokite, kodėl? Per atsitiktinumą galite atspėti, išsiaiškinti, kas dėjosi jūsų draugu, o iš tiesų duobę kasė. Būkite atidesni savo sveikatai.

Nebūkite patiklūs: žmonės jums gali meluoti apie pinigus, pelną, sutuoktinį. Ypač neklausykite apkalbų apie artimus, mylimus žmones. Venkite žadėti, tačiau prisiimtus pažadus būtinai vykdykite.

Esate linkę dramatizuoti įvykius, išgirstas naujienas ir tuo pat metu be pagrindo rizikuoti pinigais, sveikata, net gyvybe ir mylimo žmogaus ar sutuoktinio jausmais.

Ši diena kiek palankesnė už rytdieną: rytoj itin neramus laikas. Svarbesnius reikalus geriau sutvarkyti šiandien. Labiau pasverkite savo žodžius.

Imkitės tik svarbiausių darbų, kitaip persiplėšite. Nepalankus laikas lemtingam apsisprendimui: stigs objektyvumo ir teisingos informacijos.

Ryte galite kai ką pakeisti savo naudai. Negaiškite laiko niekams, stenkitės pagerinti esamą padėtį, ieškokite galinčių jums patalkininkauti asmenų. Vakare galimos ne pačios maloniausios staigmenos.

Nuo jūsų pastangų mažai kas priklausys. Pasyviai stebėkite, kas vyksta, ir stenkitės su niekuo nesusipykti. Šiuo metu nesate stiprūs, tad venkite atviros konfrontacijos.

Būkite atidūs, kad aplinkiniai jus teisingai išgirstų ir suprastų, kad patys per klaidą neįsipareigotumėte nenaudingų dalykų.

Venkite žmonių, kurie jums ką nors pirš, dovanos, ypač aiškins, kad tai jiems neva nieko nekainuoja. Būkite atsargūs, kad apsukruoliai neapdumtų akių komplimentais, gražiais pažadais, perspektyvomis.

Nieko nėra atsitiktinio, tad būkite atidūs net ir atsitiktinai išgirstam žodžiui, ne jums adresuotai naujienai. Diena tinkama tvarkyti skubius reikalus.

Taikykitės su artimaisiais, spręskite šeiminio bendravimo problemas nusileisdami pirmieji. Pasistenkite, kad artimieji nekentėtų dėl jūsų dalykinių reikalų, juolab kad šiandien netinka tvarkyti svarbių dalykinių reikalų.

Nors diena dažnai intriguos, neužsimirškite, nepasiduokite azartui. Venkite flirtuoti, būkite ištikimi mylimiems žmonėms ir venkite su jais pyktis. Vakare daugiau dėmesio skirkite vaikams.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą