2011 sausio 13 horoskopas

2011 Sausio 13 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Nervinė įtampa didelė, vertinimai dažnai neobjektyvūs. Tik būdami su mylimu žmogumi atgausite dvasios pusiausvyrą. Nepatartina rizikuoti pinigais.

Palankus metas. Būtų geriausia pasikliauti savaimine įvykių eiga. Puikus laikas ir romantiškai išvykai, ir ilgesnėms kelionėms, šeimos šventei, pramogoms.

Karjerai gali pakenkti patiklumas, skubotumas. Būkite atlaidesni, atidesni mylimam žmogui. Gali paaiškėti, kas iš bendradarbių jums neabejingas.

Jūsų savijauta puiki, net jeigu nenorėsite to pripažinti. Nesiklausykite paskalų apie mylimą žmogų: pasitikėjimas naudinga linkme pakreips svarbius įvykius. Ši diena labai sėkminga kūrybiniams darbuotojams – pasinaudokite tuo.

Tegu kiti kalba, o jūs klausykitės. Tik neskubėkite pritarti ar žadėti, įsipareigoti – galite įkliūti. Dabar mezgasi slapti romanai arba slapti virsta oficialiais.

Džiaukitės savo jausmais, norais, laimėjimais. Tai pergalingas laikas, kai galima drąsiai tikėti savo laime.

Būkite budrūs, ar kas nors nemėgina jūsų papirkti, apdumti akių gražiais pažadais, vertinga dovana. Nieko neprarasite, jei reikalus atidėsite, o šią dieną paaukosite meilei.

Maloniai lengvabūdiškas, romantiškas metas. Susitikite su gerais draugais ir prisiminkite senas pramogas. Tik sėdėdami prie vairo, skaičiuodami pinigus ar žadėdami dovanoti žvaigždę nepasiduokite azartui: būsite linkę labai pervertinti savo galimybes.

Su mylimuoju atvirai pasišnekėkite apie jausmus. Diena gera ir pokalbiams apie būsimą šeimą. Svarbius dalykinius reikalus atidėkite.

Nenueiti į pasimatymą ar nepaskambinti mylimam žmogui būtų nusikaltimas. Tad vadovaukitės meilės įstatymais, ir viskas puikiai klostysis. Galite išgirsti netikėtų meilės prisipažinimų, įsivelti į slaptą romaną (greičiausiai darbe).

Pakilią meilės nuotaiką temdys neįsimylėjusių biurokratų ribotumas, darbų banalumas, gendanti darbo technika ar automobilis. Tačiau nestigs atsidavusių pagalbininkų. Gali įsižiebti tarnybinis romanas.

Mąstykite, kuo pasitikėti, o ko derėtų vengti; sėkmė daug priklausys nuo sąjungininkų.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą