2011 sausio 15 horoskopas

2011 Sausio 15 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Šiandien jūsų galvoje kirbės realūs ir nerealūs sumanymai, sustiprės intuicija. Panašu, kad aiškiai pajusite besiartinančias permainas. Arba jų planingai sieksite. Galbūt pavyks prastumti aktualų projektą ir pagerinti savo finansinę padėtį.

Bendrausite su kultūros, švietimo veikėjais, užsieniečiais. Galbūt teks pasukti galvą, kaip įvykdyti įsipareigojimą. Nuo to priklauso jūsų autoritetas, įvaizdis. Tikriausiai planuosite tolimą kelionę, studijas, verslo ateitį.

Panašu, kad kalbos suksis apie politiką, pareigas, verslą, pinigus. Tikėtini susiėjimai, susitarimai. Galbūt gausite įdomų pasiūlymą ar pažadą. Šiandienos susitikimai gali pozityviai paveikti jūsų gerovę, ateitį.

Šiandien galite sužinoti įdomių dalykų - nevenkite bendrauti ir mokėkite klausytis. Gera diena sudaryti sutartis, spręsti organizacinius klausimus, telkti bendraminčius darbams ar pramogoms. Staiga galite kažkuo pasižymėti.

Daug dėmesio teks skirti šeimai ir individualiam verslui. Turbūt parūps remonto, ūkio darbai, svarbūs pirkiniai, verslo susitarimai. Galima tikėtis piniginės papilnėjimo. Nuosavybės, nuomos reikalai turėtų spręstis jūsų naudai.

Didelę vertę jums turės romantiški jausmai, kūrybinis įkvėpimas. Pokalbiai su geranoriškai nusiteikusiais aplinkiniais suteiks džiaugsmo, pasitikėjimo savimi ir slaptų vilčių. Galimas meilės prisipažinimas.

Šiandieną galite nemažai nuveikti, jeigu imsitės svarbių darbų, ieškosite reikalingų tiekėjų, prekių, informacijos. Tai, dėl ko pavyks susitarti, tikriausiai atneš naudos bei pasitenkinimą.

Šiandien laukia svarbūs dalykiniai ir asmeniniai pokalbiai. Geras metas tartis dėl bendradarbiavimo, derėtis, ieškoti kompromiso, užmegzti ryšius, sudaryti ilgalaikes sutartis, susižadėti. Panašu, kad kai kurios jūsų viltys ims pildytis.

Šiuo metu jums labai svarbu pasitikėti savimi ir nebijoti permainų, nes tai padės sėkmingai formuoti pradinius žingsnius visame tame, ko ketinate imtis artimiausiu metu. Tikėtinas kūrybinis įkvėpimas, naujos asmeninio gyvenimo viltys.

Ši diena turėtų būti šauni. Galite pasižymėti kokiame nors konkurse, renginyje. Tikėtinas romantiškas įvykis, finansinė sėkmė arba kažkas ypatingo įvyks jūsų vaikų ar mylimo žmogaus gyvenime. Vakare galima tikėtis žavios romantikos.

Panašu, kad jus sudomins kažkokia nauja veikla ar informacija. Seksis sklandžiai ruošti sutartis, tarpininkauti bei atlikti suplanuotus darbus, pasirūpinti grožiu ir sveikata. Tiktų vizituoti oficialius asmenis, aiškintis teisės klausimus.

Turiningi pokalbiai šiandien megsis tarp jūsų ir aplinkinių. Palanku aptarti naujus projektus, aiškintis juridinius klausimus. Tikėtinas naudingas susitikimas su pažįstamu asmeniu, senu draugu. Jo tarpininkavimas padės kažką išspręsti.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą