2011 Sausio 18 horoskopas

2011 Sausio 18 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Šiandieną jums vertėtų nukreipti savo energiją į rimtus reikalus ir iš peties padirbėti. Matydami, kad stengiatės, ir aplinkiniai taps palankesni, draugiškesni. Tai labai pravers, jei mėginsite sudaryti sutartis, derėtis, tartis, reklamuotis.

Susitaikykite su tuo, kad šiandien nenuveiksite nieko naudingo. Geriau būtų nepasirašinėti svarbių dokumentų, taip pat nekamuoti savo organizmo alinančiomis dietomis. Pasistenkite atskirti saviapgaulę nuo realybės.

Apmaudas gali kilti dėl piniginių keblumų, materialinio nestabilumo. Tai nesukels komplikacijų, jei kontroliuosite emocijas. Šiek tiek pasistengęs sugebėsite išsisukti iš sudėtingos situacijos.

Verslo partneriai gali siūlyti ypatingas naujoves arba daryti jums spaudimą dėl investavimo, skolos grąžinimo. Arba tiesiog būsite užsiėmęs šeimos, nuosavybės ir gerovės klausimų sprendimu. Pravartu susimąstyti prieš žengiant svarbų žingsnį.

Aktualūs bus su mokslu, žiniasklaida, korespondencija, ryšiais, reklama susiję reikalai. Gali būti, kad išlaidų pareikalaus apsilankymas grožio salone, svečio priėmimas, pasiruošimas kelionei, draudimas ar kt.

Jeigu imsitės itin svarbių profesinių reikalų, bus sunku sklandžiai juos užbaigti - galite kažkam neįtikti, sukelti nepasitenkinimą. Geriau būtų dėmesį nukreipti į šeiminius rūpesčius, neišspręstas buitines problemas.

Nuo jūsų elgesio su kitais žmonėmis priklausys ir bendra dienos nuotaika, ir kitokios galimybės. Neabejotinai norėsis lėkti ten, kur skamba muzika ir liejasi vynas. Tik nederėtų rizikuoti šeimos interesais dėl menkaverčio malonumo.

Turite daug neatliktų darbų - tai vargina ir erzina. Patartina susidaryti konkretų darbų planą ir jo laikytis. Išleiskite vieną kitą litą savo įvaizdžio patobulinimui. Vertėtų prisilaikyti dietos, pasitvarkyti darbo aplinką, namus.

Įvairiai gali pakrypti jūsų santykiai tiek su kolegomis, tiek su antrąja puse. Stenkitės visur išsaugoti stabilumą, ramiai tęskite pradėtus darbus, būkite savimi. Labiau derinkitės prie aplinkybių ir kitų žmonių, venkite ginčų su mylimu žmogumi.

Aplinkiniams atrodys, jog finansiniai interesai taip užvaldė jūsų dėmesį, kad daugiau niekas neberūpi. Galite atsidurti situacijoje, gundančioje galimomis dovanomis, lengvu uždarbiu. Pasistenkite būti įžvalgesnis, nerizikuokite reputacija.

Šiandien darbe būsite gana veiklus. Nusimato oficialūs susitikimai, sandoriai. Turbūt teks bendrauti su užsieniečiais, specialistais, valdininkais. Jei paskubėsite, tai gana nevykusiai įvertinsite savo galimybes ir perspektyvas.

Galimi svarbūs pokyčiai darbe ar individualiuose profesiniuose siekimuose. Jei atsiras papildomo darbo, nederėtų išsisukinėti, atidėlioti. Dėl rimtų problemų nevenkite pasitarti su tais, kurie galėtų jums padėti, patarti. Nešvaistykite pinigų.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą