2011 Sausio 20 horoskopas

2011 Sausio 20 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Tikriausiai itin susidomėsite menu, poezija, mistika. Kreipsite dėmesį į įvairius likimo ženklus: sapnus, pametimus, atradimus, nuojautas, ieškosite pranašiškos prasmės. Paviršutiniškas bendravimas vargins, norėsite gilumo, intymumo.

Sumaniai ir racionaliai spręsite praktinius reikalus, aiškiai žinosite, ko norite ir siekiate. Nestigs ir fizinės energijos, ryžto. Puikiai seksis užbaigti pradėtą reikalą, pademonstruoti žinias, įgūdžius.

Panašu, kad jums gana gerai seksis prekiauti, sudaryti komercines, nuomos, tiekimo sutartis. Galite susitikti su reikalingais žmonėmis ir pakoreguoti kai kuriuos planus, susitarti dėl jums svarbių prekių ar tarpininkavimo.

Šiandien turėtų neblogai sektis įvairūs į pabaigą einantys reikalai - derybos, sutarčių sudarymas, darbai, susiję su žiniasklaida, leidyba, švietimu, raštvedyba, reklama, transportu. Gali nustebinti kažkoks pranešimas, gautas laiškas.

Ramybės neduos opūs darbo, verslo ar turto klausimai. Suksite galvą, kaip užlopyti asmeninio biudžeto skyles. Jei nematote savo trūkumų bei klaidų, į visa tai gali būti parodyta pirštu. Tai padės pasitaisyti, bet šiek tiek užgaus savimeilę.

Kūrybine ir sportine prasme itin aktyvi diena. Jei esate įsimylėjęs, sulauksite norimo atsako į puoselėtas svajones bei aistras. Palankus metas ir kolektyviniams projektams, renginiams, įvairioms pramogoms, pažintims.

Šiandien būsite itin disciplinuotas ir tvarkingas. Gerai suktis darbe padės ir išaugusi energija, ir kolegų solidarumas. Jei mėginate susirasti darbą, tikėtinas pakvietimas į dalykinį pokalbį. Galbūt įsigysite naują drabužį, aksesuarą.

Mėgausitės draugystės ryšiais, savo populiarumu, patinkančia veikla. Drauge su kitais šiandien pavyks nemažai nuveikti, aptarti svarbius reikalus, pasidalinti mintimis. Gali atsinaujinti pažintis ar partnerystė su jums svarbiu asmeniu.

Nerimą gali kelti skolų, kitų finansinių įsipareigojimų klausimai. Palanku konsultuotis su specialistais, ieškoti rėmėjų, galimų verslo dalininkų ir pan. Yra vilties, kad labai palankiai kažką išspręsite laiku pasitelkęs reikalingus žmones.

Teks pagalvoti apie esmines permainas santykiuose, versle bei pasidomėti įstatymų pataisomis. Jei gausite pasiūlymą vykti į komandiruotę, stažuotę arba užmegzti bendradarbiavimą su užsieniečiais, ilgai nedvejokite.

Su vadovybe ramiai išsiaiškinkite aktualius klausimus ir nusiteikite rimtiems darbams. Galbūt teks prisiimti didesnę atsakomybę arba labiau pasistengti, kad užsitikrintumėte geresnį ar stabilesnį uždarbį. Tuo pačiu pakils ir jūsų autoritetas.

Šiandien turėsite didesnį kolektyvo palaikymą, jausite bendrą nuotaikingą pagyvėjimą. Galbūt pulsite ieškoti pikantiškų meilės pojūčių, nuotykių, siekdamas atsiriboti nuo smulkių problemų, rutinos. Galima įdomi diskusija, pažintis.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą