2011 Sausio 21 horoskopas

2011 Sausio 21 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Pasistenkite nieko nesupykdyti, neįsivelti į konfliktus, nesukelti nereikalingo įtarimo. Geriausia vengti bendravimo: būsite gana įtaigūs ir pernelyg atviri neigiamai aplinkos įtakai. Daugiau laiko praleiskite namuose.

Būtina viską vertinti sąmoningai, ramiai. Nepagalvoję nieko nesiimkite. Galite būti agresyvesni, tačiau pradėti kovoti irgi netinka.

Ne viskas taip paprasta, kaip atrodo ar bandoma įrodyti. Ieškokite paslėptų trūkumų, nematomų silpnųjų vietų, ypač jei norite išsiaiškinti savo nuostolių ir jėgų praradimo priežastis. Netinkamas laikas susitarimams, sandoriams.

Šiandien geriau dažniau patylėti: žodžio magija bus galinga, tačiau sunkiai kontroliuojama; išskris žvirbliu, grįš jaučiu. Būkite atidesni su dokumentais, pinigais.

Reikia ramiai palaukti ir kol kas susitaikyti su esama padėtimi. Nepasiduokite liūdesiui – jūsų rezervai didesni, nei dabar manote.

Nesiveržkite į priekį: tai, ko taip norisi šiandien, atidėkite rytdienai. Net jei viskas seksis, nieko rimta nesiimkite, tai ateityje vienaip ar kitaip sužlugs.

Sudėtingas laikas, nes galite greičiau pavargti, prarasti dėmesingumą, reikalingą atsargumą. Kita vertus, būsite pernelyg patiklūs, tad galimi įvairūs nesusipratimai, nuostoliai. Pasaugokite sveikatą. Palankios iškrovos dietos.

Mokėkite atsiriboti nuo išorinio pasaulio. Nereikėtų ko nors teisti, juolab smerkti. Pirma dienos pusė ramesnė, neišvengiamus susitikimus planuokite iki pietų.

Šiek tiek sudėtinga diena: gali pablogėti savijauta, dingti giedra nuotaika, sutrikti reakcija, net pristigti kantrybės, savitvardos. Nervinsitės dažniausiai be pagrindo, taip išties pablogindami situaciją.

Net jei jums pasirodys, kad viskas gerai, svarbaus reikalo tvarkyti netinka: galite jį sugadinti. Pasigilinkite į savo veiklos trūkumus, šiandien naudinga tik kovoti su problemomis.

Galite būti neobjektyvūs savo vadovo atžvilgiu, o jis – jūsų. Net geri pasiūlymai, gauti šiandien, bus tušti, - tai verta svarstyti kitą dieną. Būkite pakantesni savo artimiesiems.

Vienintelės šiandien palankios permainos, tai atsisakyti ko nors žalinga, to, kas stabdo jūsų pažangą. Svarbių sprendimų priėmimą atidėkite rytdienai. Neplanuokite nieko sunkaus vakarui, jums reikia gero poilsio.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą