2011 Sausio 26 horoskopas

2011 Sausio 26 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Šiuo metu išryškėjęs jūsų artistiškumas, šmaikštumas patiks aplinkiniams ir gali lemti sėkmę meilėje, darbe, dalykinėje partnerystėje. Pats metas atskleisti savo kūrybiškąją ir romantiškąją asmenybės pusę. Jums išties gali pasisekti.

Šiandien verta pamėginti aiškintis nesutarimus su kolegomis, derėtis dėl algos pakėlimo, ieškotis darbo arba pradėti naują kūrybinį projektą. Rezultatų iš karto nebus, tačiau kitų pasitikėjimas jumis turėtų sustiprėti.

Būsite nusiteikęs užmegzti bendradarbiavimą, imtis naujos veiklos, įrodinėti teisybę. Sugebėsite diplomatiškai gudrauti, tad jums gali pavykti susitarti netgi su tais, kuriuos laikėte savo priešais, varžovais.

Teks suktis kasdienių darbų verpete, aptarti ne kartą svarstytus klausimus. Būsite nepakeičiamas ir patikimas, suprantama, jei gausite deramą atlygį. Rodykite iniciatyvą, jei norite išsirūpinti lengvatą, kompensaciją, draudimo išmoką.

Šiandien palanku kreiptis į autoritetus, ieškoti teisybės ar rėmėjų, bendraminčių. Bus nesunku atkreipti į save dėmesį ir parodyti, ko esate vertas. Gali būti prabilta apie tolimą komandiruotę, profesinę stažuotę.

Šiandien galite tikėtis gerų rezultatų oficialiuose susitikimuose, profesinėje veikloje. Turbūt sulauksite malonios naujienos ar viliojamo pasiūlymo. Leiskite pasireikšti įgimtiems talentams, filosofinei ar artistinei savo prigimčiai.

Atsiras vilčių atgauti skolą, susitarti dėl finansavimo, įsidarbinimo, protekcijos, atlygio už kokią nors paslaugą ar pan. Saugokite sveikatą, nes gali paūmėti lėtinė liga. Galbūt domėsitės menais, mistika.

Jums kils įvairių troškimų, idėjų. Iš kitų gautą aktualią arba pikantišką informaciją galėsite pritaikyti, panaudoti savo gyvenimo situacijoje bei realizuodamas naujus sumanymus.

Gali atsirasti naujas pajamų šaltinis arba kažkokiu būdu prisidursite prie savo santaupų. Kils ūpas kažkiek investuoti į namų komfortą, verslą. Dirbsite negailėdamas jėgų, tad neapvils ir darbo rezultatai.

Jūsų nuotaika turėtų būti pakili. Galite susitikti su senu bičiuliu ar giminaičiu. Turbūt patirsite malonių įspūdžių, o dėl išgirstos naujienos imsite kurti naujus planus. Seksis įkalbėti reikalingus žmones, kad paremtų jūsų sumanymus.

Nebus sunku suderinti asmeninius ir dalykinius interesus, jei nesiekiate per daug. Galbūt kažką įsigysite namų ūkiui. Verta pradėti gyventi sveikiau, atsinaujinti, keisti gyvenimo būdą.

Kivirčų, savivalės, pažadų nevykdymo diena. Laikykitės bent elementariausių saugumo reikalavimų. Nesileiskite į kalbas su nepažįstamais žmonėmis, saugokitės aštrių daiktų.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą