2011 Sausio 29 horoskopas

2011 Sausio 29 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Ši diena privers rimčiau pamąstyti apie asmeninių santykių ateitį, perspektyvas. Aiškiai pajusite, kas jūsų asmeniniame gyvenime yra netobula, neteisinga. Silpni, klibantys ryšiai gali patirti krizę arba galutinai nutrūkti.

Tikėtinas kontaktas su žmogumi, kurį laikote konkurentu arba kažkokių jūsų problemų šaltiniu. Pasitelkite kantrybę ir diplomatiją, jei bendravimo neįmanoma išvengti.

Tikriausiai būsite kupini optimizmo, naujų vilčių. Gal netgi pakliūsite į iliuzijų voratinklį. Nekelkite didelių tikslų, jei tam dar nėra tinkamo pagrindo. Eikite pirmyn mažais žingsneliais, neužbėgdami už akių įvykių tėkmei.

Ši diena gali įnešti sumaišties į jūsų vidinį pasaulį. Atrodys, kad užsiimate ne visiškai tuo, kuo turėtumėte. Veikiausiai tai bus trumpalaikės abejonės, kurias išsklaidys ar nustums į pasąmonę nebaigti darbo reikalai ar kiti rūpesčiai.

Kolektyvinis darbas, bendravimas teiks ir malonių, ir slogių įspūdžių, emocijų. Tikriausiai susipainiosite savo santykiuose, požiūriuose. Kažkas iš draugų, pažįstamų gali nustebinti. Nedarykite skubotų išvadų.

Nepatartina vykti į didelius renginius, įtemptai dirbti - tai gali atsiliepti jūsų sveikatai. Taip pat neįsivelkite į intrigas, apkalbas, nelegalią veiklą, nes tai nemaloniai atsisuktų prieš jus.

Tikėtina, kad jus kamuos neaiškios baimės, netikrumas dėl asmeninių santykių, sveikatos ir pan. Atrodys, jog niekam nerūpite. Net jei viskas krenta iš rankų, pasistenkite valdytis. Kol kas nepriimkite konkrečių sprendimų.

Itin parūps materialūs dalykai, pinigai. Norėsite būti teisingi, dosnūs, bet tuo pačiu nieko neprarasti. Finansuose, komercijoje išties derėtų viskuo abejoti ir tikrinti, o asmeniniuose santykiuose, šeimoje vertėtų nevengti dalintis bei duoti.

Stenkitės būti objektyvūs, tolerantiški. Nemokykite kitų, kaip gyventi. Visų pirma atsigręžkite į save ir savo aplinką - ar viską darote nepriekaištingai? Vairuokite atsargiai, nes įtampa, išsiblaškymas susilpnins jūsų reakciją.

Išvengti nesusipratimų bus gana nelengva. Neskubėkite pradėti naujų darbų. Venkite alkoholio, sunkiai virškinamo maisto. Stenkitės sutelkti valią ir pasisemti optimizmo iš gerų prisiminimų, svajonių.

Būsite patrauklūs, seksualūs, tačiau jūsų aplinkoje yra žmonių, linkusių jums kenkti. Kas beįvyktų, nepraraskite savigarbos ir padorumo. Rūpestingiau prižiūrėkite vaikus, saugokite juos nuo pavojų.

Šiandien labiau prispaus darbai. Gali pasirodyti, kad jūsų situacija gana kebli - pajusite slaptą priešpriešą, kolegų nepritarimą ar kitų trikdžių. Nesistenkite įgyvendinti nieko naujo, svarbaus ar rizikingo. Verčiau apibendrinkite tai, kas atlikta.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą