2011 Sausio 30 horoskopas

2011 Sausio 30 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Jei pastaruoju metu vis pritrūkstate pinigų, atėjo laikas prisėsti ir peržiūrėti savo biudžetą. Kažko teks atsisakyti, kažkam pataupyti.

Šiandien tiesiog išklausykite artimą žmogų, apsieikite be patarimų ar moralizavimo. Mokėkite pasidžiaugti kito sėkme, įvertinti pasiekimus. Nepamirškite mielų staigmenų.

Šiandien ne kartą norėsis trenkti durimis, viską mesti ir išeiti, deja teks sukąsti dantis ir pakentėti. Jokiu būdu nemėtykite pinigų smulkmenoms, pataupykite rimtesniems pirkiniams, kelionei ar tobulinimosi kursams.

Šiandien nesitikėkite nieko ypatinga: kasdieniai darbai, rutina. Džiaugsmas laukia netolimoje ateityje, mokėkite jo išlaukti. Komplimentams šiandien per daug neteikite reikšmės, diena nepalanki megzti naujoms pažintims.

Pagalvokite, kaip jūsų veiksmai paveiks artimus žmones. Vertėtų atsiklausti jų nuomonės; jei jums kategoriškai nepritaria, nereikėtų lipti per galvas ir atkakliai siekti savo.

Norėsis kurti grandiozinius planus, tačiau šiuo metu patartina susikoncentruoti į smulkmenas. Sveikata, be abejo, priklauso nuo nuotaikos, tad pasistenkite nesinervuoti dėl nesutarimų su sutuoktiniu - atvėsę tikrai rasite kompromisą.

Vargu ar svetimas žmogus padės išspręsti jums ramybės neduodančią dilemą. Ko gero, išmintingiausia būtų kiek luktelti, leisti jausmams susigulėti, o tuomet pačiam priimti sprendimą. Dvi galvos dažniausiai geriau nei viena, tačiau jūsų atvejui ši patarlė netinka.

Trokštate permainų profesiniame gyvenime. Visgi šiandien geriau nieko naujo nesiimkite. Keletą dienų luktelkite, o tuomet atnaujinkite ryšius su svarbiais žmonėmis, pamąstykite apie naujus žingsnius, kurie padėtų pasiekti trokštamą rezultatą.

Šiandien jausitės energingi, nuo lūpų nedings šypsena. Pasistenkite pakilios nuotaikos apimti neprikrėsti kvailysčių, kad ir kaip norėsis ką nors paauklėti ar pamokyti. Pamėginkite neįkyriai pasirūpinti šeima, giminės reikalais.

Trokštate pripažinimo, sėkmės. Verčiau nedarykite skubotų žingsnių. Už šiandien parodytą dėmesį, švelnumą, ateityje bus dosniai atlyginta.

Užgrius smulkių nedėkingų darbų lavina. Gerkite kuo daugiau skysčių, gali būti jautrus skrandis.

Be perstojo galvodamas apie jums svarbių įvykių baigtį nieko nelaimėsite. Nusiraminkite, porai dienų meskite iš galvos įkyrias mintis, pailsėję kur kas greičiau rasite sprendimą.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą