2011 Vasario 01 horoskopas

2011 Vasario 01 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Netinkamas laikas imtis sudėtingų užduočių ir įsivelti į konfliktus. Tai netikėtų pavojų, nelaukto pralaimėjimo diena.

Nepalankus metas investuoti pinigus. Stebėkite jus supančius žmones, mėginkite suvokti, su kuo ne pakeliui. Jei esate nusprendę su kuo nors nutraukti santykius, šiandien tiktų atsisveikinti gražiuoju.

Nepasiduokite liūdnoms nuotaikoms, niūrokoms mintims. Nesiimkite jokių sunkių darbų ir su niekuo nesivelkite į ginčus, taip pat niekam nepatikėkite paslapčių, pinigų ar dokumentų. Šiandien nepatartina vykti į keliones. Itin atsargūs būkite vairuodami.

Sudėtingas metas, kai yla iš maišo išlenda ir tenka atsakyti už senas pražangas, klaidas. Nesiveržkite nieko nauja imtis, netvarkykite piniginių ir turto reikalų. Būkite taktiškesni namiškių atžvilgiu.

Galite sulaukti netikėtos pagalbos, gerų naujienų, bet neskubėkite džiaugtis, nepulkite imtis pasiūlyto dalyko. Galimos problemos dėl neištikimybės sutuoktiniui. Tikėtinos ir išlaidos dėl netikusio vaikų elgesio.

Nors iš tiesų seksis tvarkyti skubius reikalus, tačiau venkite skubinti situaciją. Būkite labai atidūs atlikdami kasdienes užduotis, jei saugote savo darbo vietą, – dėl šios dienos klaidų galite jos netekti.

Laikas stabtelėti, imtis tik einamųjų reikalų. Problemų gali kilti net tuomet, jei viską apgalvojote, apskaičiavote, – šios dienos nesėkmės jus aplankys per partnerius, sutuoktinį. Niekam nieko nežadėkite.

Kad ir kas nutiktų, kad ir ką sužinotumėte, pasistenkite likti ramūs: jei nervinsitės, problemas tik paaštrinsite. Venkite ginčų su kolegomis ir klientais. Saugokite sveikatą.

Kas nors pastebės ar primins jūsų trūkumus, klaidas, bet labai nepykite – šią dieną galima tikėtis ir pagalbos, ir užuojautos. Tiesa, būkite atidūs, iš ko galima priimti pagalbą, o iš ko ne. Pasisaugokite žmonių, kurie bandys pakeisti jūsų įsitikinimus. Būkite apdairesni su žmonėmis iš toli.

Tai nepalankus metas profesinei veiklai: galite priimti žalingą sprendimą, susipykti su vadovybe. Būkite pagarbesni savo tėvų valiai.

Galite susidurti su įvairiausiais nesmagumais, apribojimais, gali tekti keisti planus, požiūrį į kai kuriuos draugus. Būkite atsargesni su žmonėmis, kuriuos matysite pirmą kartą. Bloga diena pirkti techniką.

Sunki diena: galimos nuostolingos avarijos, pavojingos traumos per neapdairumą, skubėjimą. Vargu ar visur ir viską suspėsite, tad mažiau planuokite. Galite susidurti su neteisinga kritika, vertinimais. Pasisaugokite pasalos, neįsivelkite į intrigas.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą