2011 Vasario 04 horoskopas

2011 Vasario 04 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Gana gerai seksis tvarkyti tuos reikalus, kur tenka daug bendrauti, derinti nuomones, organizuoti. Panašu, kad ieškosite galimybių pasireikšti, praturtėti. Tuo tikslu megsite naujas pažintis. Mielai eisite į visuomeninius renginius.

Panašu, kad šiandien būsite pasyvesnis už aplinkinius. Iniciatyvą perims kiti žmonės, o jums beliks stebėti ir tikėtis, kad nei jų, nei jūsų neaplenks sėkmė. Jei visi jus paliks ramybėje, ilsėsitės arba užsiimsite tuo, kas jus itin domina.

Diena džiugins maloniu bendravimu, o gal ir susitikimais su žmonėmis, kurie kažkada buvo svarbūs ar artimi. Trokšite meilės, pramogų. O jei jūsų didžiausias rūpestis yra vaikai, tai skirsite jiems daugiau dėmesio nei paprastai.

Diena gana palanki pertvarkymams buityje, nekilnojamojo turto, verslo, remonto, kreditavimo reikalams spręsti. Tačiau tam teks atiduoti daug energijos, jei trokštate sėkmės. Tikėtina galimybė papildomai užsidirbti arba įsigyti stambų pirkinį.

Sėkmingai tvarkykite reikalus, ypač tuos, kurie susiję su ryšiais, komercinėmis sutartimis, informacija, reklama. Pavyks labiau priartėti prie tų asmenų, kurie jums svarbūs ir įdomūs. Šaunu, jei jūsų laukia meilės pasimatymas, pobūvis.

Šiandien iš kailio nersitės, kad būtų kuo geriau jūsų šeimai, artimiesiems. Arba artimas žmogus labai padės jums išspręsti aktualią problemą. Panašu, kad pastangos pasiteisins. Bus kuo pasidžiaugti.

Ši diena turėtų būti labai palanki. Visi darbai seksis nepriekaištingai. Degsite kūrybine ugnele arba pasižymėsite iškalba, humoro jausmu. Noriai viliosite priešingą lytį ir turbūt skinsite pergales meilės fronte. Gerai sutarsite su vaikais.

Diena bus labai darbinga. Seksis demonstruoti savo profesinį išmanymą, dalykines savybes. Dalykinis susitikimas turėtų pateisinti lūkesčius. Galbūt ruošitės komandiruotei, planuosite profesinę stažuotę, verslo naujoves ar pan.

Neblogai seksis sudaryti sutartis, vesti derybas, megzti bendradarbiavimą, varžytis konkurencinėje kovoje. Spontaniškai gali užsimegzti šauni pažintis. Arba galbūt atnaujinsite svarbų partnerystės ryšį, seną draugystę.

Ne viskas seksis sklandžiai, tačiau jūsų pastangos bus gerai vertinamos. Reikės rimtai pasistengti, kad suderintumėte darbo ir asmeninius reikalus, nė vienų nepažeidžiant. Jeigu įmanoma, grąžinkite skolas, sumokėkite mokesčius, baudas.

Diena bus gana nekasdieniška. Jums gali pasisekti, jei puoselėjote viltis, susijusias su išsilavinimu, kelione ar geresniu statusu. Verta paieškoti teisybės. Nusimato džiugus susitikimas su geru draugu, gerbėju arba nauja įdomi pažintis.

Šiandien jums nepavyks išsisukti nuo atsakingų darbų, tačiau lydės geresnė nuotaika, didesnis profesinis solidarumas. Gali nudžiuginti apčiuopiami darbo rezultatai. Vakaras žada malonų atsipalaidavimą. Galbūt sužinosite kažkieno paslaptį.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą