2011 Vasario 05 horoskopas

2011 Vasario 05 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Nepalanki diena aktyviai veiklai. Jei blogai jaučiatės, likite namie. Būsite linkę nervintis be rimto pagrindo ir nematyti realaus pavojaus. Saugokite sveikatą ir turtą. Svarbesnius reikalus (jei teks dirbti) atidėkite rytdienai.

Stenkitės nereaguoti į provokacijas, atsiribokite nuo nereikalingo dėmesio, užsiimkite tik savais reikalais. Pasistenkite elgtis tik savo nuožiūra – tai padės išsaugoti reputaciją.

Venkite asmeniškumo. Gali tekti susidurti su itin įžūliais, išpuikusiais, nemaloniais asmenimis, išgirsti nepelnytų įžeidimų, neteisingų pretenzijų. Būkite kantresni, saugokite savo nervus, sveikatą ir turtą.

Galite sužinoti dalykus, kurie nustebins, šokiruos. Šiandien jūsų ir aplinkinių reakcija bus dažnai neadekvati. Blogas laikas tvarkyti verslo reikalus. Didesnis vagysčių, autoavarijų pavojus. Nepraleiskite progos artimiesiems pasakyti šiltesnį žodį.

Nuojautos pildysis: nedarykite nieko, ko nesinori, ir artimiesiems neleiskite rizikuoti dalykuose, dėl kurių abejojate. Nesiaiškinkite santykių nei šeimoje, nei darbe. Saugokite sveikatą ir turtą.

Galite apsirikti vertindami savas perspektyvas ir įsivelti į pražūtingą avantiūrą. Nekreipkite dėmesio į šiandien gautus pasiūlymus ir apkalbas apie jums svarbų asmenį. Beje, vakare geriau atsisakyti viešnagių.

Pedantiškumas gali išgelbėti nuo nelaimingų atsitikimų, klaidų darbe. Pasistenkite būti nuoširdesni artimiesiems: nustokite ieškoję trūkumų.

Bus aktuali bendradarbiavimo problema. Nusibrėžkite griežtesnes ribas bendraudami su jums nemaloniais piliečiais. Didesnė nelaimingų atsitikimų ir konfliktų tikimybė darbe (jei jums šiandien reikia dirbti). Priekaištai sutuoktiniui gali tapti lemtingo pokalbio ir apsisprendimo pagrindu.

Pralaimėjimų, nusivylimų, nuostolių metas; bus svarbu likti blaiviems ir tolerantiškiems. Nepanikuokite, net jei tam turėsite pagrindo. Nemalonumai per partnerius.

Vargu ar suvoksite savo klaidas, pajusite realią grėsmę. Problemų galite tikėtis dėl įstatymų nepaisymo, nesiskaitymo su užsienio partneriais. Vakaro viešnagių geriau atsisakyti ir mėgautis ramybe namuose.

Gali atsirasti rimtų kliūčių jūsų veiklai. Nepraraskite pasitikėjimo savimi, nemenkinkite savų nuopelnų. Palaukite, nepriimkite lemtingų sprendimų.

Nesitikėkite, kad pavyks viskas, ką suplanuosite. Gali tekti dalyvauti akcijoje „išgelbėk draugą“. Tad sau vargu ar šiandien priklausysite. Vis dėlto pasistenkite daugiau nuveikti, kad rytdienai nieko svarbaus nereikėtų atidėti.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą