2011 Vasario 06 horoskopas

2011 Vasario 06 horoskopas 12 zodiako ženklų:

Pasistenkite skubius reikalus sutvarkyti iki pietų. Tai geras laikas ir nuoširdžiam pokalbiui. Vėliau ramus ir romantiškas metas, kai reikia pamiršti rūpesčius ir bendrauti su artimaisiais, mylimu žmogumi.

Nemėginkite nuo ryto išjudinti įstrigusio reikalo. Jei yra galimybė tuo metu užsiimti artimaisiais, padėkite jiems. Jūsų laukia maloni antra dienos pusė, kai viskas ima sektis, patikti.

Sklandi ir džiugi pirma dienos pusė, deja, po pietų būsite linkę jaudintis dėl niekų. Tada ir padaromos apmaudžios klaidos. Stenkitės sąžiningai įvykdyti savo pareigas artimiesiems.

Pirmą dienos pusę būsite darbingi, o vėliau reikėtų paieškoti pagalbininkų. Vakaras geras dalyvauti viešuose renginiuose. Jei ieškote progos susitaikyti, antrą dienos pusę bus gera proga atsiprašyti, įteikti dovaną.

Pirma dienos pusė ramesnė. Jei reikia su kuo nors susitarti, susitaikyti, atlikite tai iki pietų meto. Vėliau nebūsite tokie objektyvūs, stigs ir pozityvumo – galite imti jaudintis dėl to, dėl ko reikėtų džiaugtis.

Neišgyvenkite dėl neišvengiamų išlaidų, gal net nuostolių, nesėkmių. Jau po pietų įvykiai pakryps palankesne linkme – netikėtai gali susitvarkyti jus varginantis reikalas. Svarbiam susitikimui geras tik vakaras.

Gera diena susitikimams su žymiais, įtakingais asmenimis. Jūs pasieksite tikslą, tik būkite labiau diplomatiški, atidesni užuominoms. Duoti pažadai vargu ar bus greit ištesėti. Vakaras geras priimti aukštus svečius.

Jums pakaks jėgų ir iniciatyvos sutvarkyti net sudėtingiausius reikalus, tad negaiškite laiko niekams. Vakaras palankus susitikti su gerais draugais, skirti meilės pasimatymą.

Svarbesniems susitikimams, aktyviai veiklai labiau tiks metas iki pietų meto. Vėliau gana romantiškas laikas, kai verta susitikti su mylimu žmogumi, ką nors padovanoti atminimui.

Rytas gana sudėtingas: niekur neskubėkite, dėl nieko nesijaudinkite. Popiet galite atsipalaiduoti ir užsiimti tuo, kas jums malonu.

Jei gailitės dėl karštakošiško poelgio, netikusio žodžio, niekada nevėlu atsiprašyti. Ypač šiandien nebus sunku gauti atleidimą. Ryžtingam žingsniui tinkama proga iki pietų, o įteikti dovaną ar prisipažinti meilę bus geras vakaras.

Visa diena gera: kad ir kuo užsiimsite, jums seksis. Tiesa, mažiau iš savęs reikalaukite ir daug iš kitų nesitikėkite, ypač iš artimųjų, partnerių, mat pagalba ir džiaugsmas ateis per draugus.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą